Problem z uzależnieniem od faceta

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 30 lis 2013, 13:08
ktoś ma problem, opisuje go

i ludzie pisza co o nim mysla.. chyba normalne nie? Dziewczyna pogubila sie kompletnie i ma rzeczywiscie problem w relacjach z facetami wiec rada Kestrala zeby wybrala sie na terapie i dala sobie na jakis czas spokoj z nimi jak najbardziej na miejscu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez barsinister 30 lis 2013, 17:28
przecież chodziło mi o to "daj sobie spokój ze związkami,permanentnie,szkoda psuć krwi sobie i tylu ludziom"
a terapia nie zawadzi, to jest rzeczywiście borderlinowa historia
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Lux24 30 lis 2013, 19:31
anna.anakaia, po tym co zacytowałaś ja nie rozumiem tych mężczyzn, chłopak jej nie kocha, ale jak ona chce go rzucić to płacze i wpada w depresję, kochanek romansuje sobie w najlepsze, ale ze swoja partnerką rozstać się nie zamierza, kolejna osoba znów bawiła się w najlepsze będąc w związku. Przepraszam za wyrażenie, ale to jest cyrk na kółkach. Nie wiem, czy Ty autorko wątku masz pecha do mężczyzn, czy nie wiesz o tym, że oni są zajęci, kiedy zaczynasz z nimi głębsze relacje? I co Ty w nich widzisz? To mężczyźni bez honoru.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna.anakaia 30 lis 2013, 19:34
Ciekawe czy autorka się jeszcze w ogóle odezwie.
anna.anakaia

przez Arhol 30 lis 2013, 19:45
barsinister, Wyraźnie napisałem 2 opcje,albo niech sobie da spokój,albo tymczasowo i idzie na terapie,bo stan obecny raczej nie przyniesie nic dobrego,argumentacja z życi.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Midori 30 lis 2013, 21:24
Jeżeli nie potrafisz od razu zerwać wszelkich kontaktów, spróbuj coraz częściej sama spędzać czas, a coraz rzadziej z facetami. Im więcej czasu będziesz spędzać sama, tym bardziej będziesz samodzielna i w pewnym momencie prawdopodobnie uznasz, że tak jest Ci lepiej.
Nie ma sensu psuć sobie życia toksycznymi związkami. Mam taki jeden za sobą i cieszę się, że udało mi się z tym skończyć. Szacunek do samej siebie jest najważniejszy. I przede wszystkim nie obwiniaj się.
Midori

Sortuj wg