Czy miłość do mojego faceta przyjdzie z czasem?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez TEUFEL 24 lis 2013, 15:22
NieznanySprawca, Od wielu lat ;)
TEUFEL

przez Arhol 24 lis 2013, 15:22
Chałos i boordel....
Weź zostaw go jak najszybciej,nie mieszaj w głowie sobie i jemu,bo to sensu naprawdę nie ma,motać się jak przysłowiowe "gówno w przeręblu"

Tak,to prawdopodobnie złośliwość,albo podła prawda :<.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez TEUFEL 24 lis 2013, 15:25
Kestrel, Racja, mi szkoda faceta jedynie w tym układzie
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dama_Kier 24 lis 2013, 15:26
Akurat kłótnia niewiele ma do rzeczy, bo jej temat już dawno został wyjaśniony. Napisałam o niej teraz tylko w kontekście faktu, że to wtedy zaczęły się moje jazdy. I nie jako efekt kłótni, tylko już w trakcie.

przez kaja123 24 lis 2013, 15:29
Dama_Kier napisał(a):Akurat kłótnia niewiele ma do rzeczy, bo jej temat już dawno został wyjaśniony. Napisałam o niej teraz tylko w kontekście faktu, że to wtedy zaczęły się moje jazdy. I nie jako efekt kłótni, tylko już w trakcie.

Powiem Ci szczerze że nie bardzo już Cię rozumiem. Problemu w sobie nie widzisz w nim nie widzisz a problem jest. Współczuję.

przez Dama_Kier 24 lis 2013, 15:32
Problem widzę tylko w sobie, o czym pisałam już niejednokrotnie. Przyczyny są czysto wewnętrzne.

przez kaja123 24 lis 2013, 15:34
Dama_Kier napisał(a):Problem widzę tylko w sobie, o czym pisałam już niejednokrotnie. Przyczyny są czysto wewnętrzne.

No to rozwiązuj go, przeanalizuj i tyle.

przez Dama_Kier 24 lis 2013, 15:36
Nic innego nie robię od tych upiornych trzech tygodni :)
Zdaję sobie sprawę, że moje posty mogą mieć dziwny wydźwięk, ale to dlatego, że piszę pod wpływem emocji, które się we mnie kotłują od samego rana.

przez TEUFEL 24 lis 2013, 15:38
Dama_Kier, ile Ty masz w ogóle lat? bo piszesz jak nastolatka
TEUFEL

przez renee.madison 24 lis 2013, 17:23
light napisał(a):Dama_Kier, ile Ty masz w ogóle lat? bo piszesz jak nastolatka

o to samo chciałam spytać :D
ja się poddaję- ten problem przerasta moją percepcję

powodzenia cokolwiek postanowisz i też mam nadzieję, że Twój facet będzie cierpiał jak najkrócej.
Ale lepiej już powiedz, że go zdradziłaś czy coś, bo przyczyna w stylu "kochałam Cie za bardzo, ten problem tkwi we mnie nie w Tobie" jest słabą wymówką :)
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

przez Dama_Kier 24 lis 2013, 17:53
Tak czy siak, dziękuje za wszystkie odpowiedzi. I wiem, że mój problem jest strasznie poplątany, ale nic na to nie poradzę. Sama się z nim strasznie męczę.
Pozdrawiam.

przez vifi 25 lis 2013, 01:50
Dama_Kier, Na forum był taki wątek pt. A co jeśli przestał(a)bym go/ją kochać i było tam mnóstwo podobnych przypadków. Z tego co się orientuje taka "niepewność" dość często zdarza się osobom neurotycznym. Niestety nie znam na to jakiegoś rozwiązania, mogę tylko od siebie powiedzieć jak najmniej się przejmowała, także tymi "znikającymi" uczuciami.

przez Dama_Kier 25 lis 2013, 14:11
Dzisiaj, kiedy emocje już nieco opadły i po rozmowie z panem psychologiem, czuję potrzebę wytłumaczenia się z moich wczorajszych postów, które, wiem, mogły zostać odebrane jako dziwne i chaotyczne. Nie oczekuję już żadnej porady, bo wiem jak rozwiązać mój problem, chcę tylko subiektywnie go opisać.
Poznałam fantastycznego faceta, posiadającego liczne cechy uważane przeze mnie za "wow". Na dodatek, ten osobnik zwrócił na mnie uwagę, co dla mnie było jeszcze bardziej "wow"! I widocznie wmówiłam sobie, że z tego powodu muszę się w nim zakochać. Początkowe zauroczenie jednak przeszło, nic nie przyniosło w zamian. Stąd moje stany nerwowe, wywołane konfliktem "serce kontra rozum", bo wmawiałam sobie od kilku tygodni, że przecież muszę coś do niego poczuć, że tylko z kimś takim będę szczęśliwa. Ale to, że moje zauroczenie uciekło, jest znakiem na to, że coś musi jednak w tej relacji być nie tak, ale widocznie zdam sobie z tego sprawę dopiero wtedy, gdy nabiorę dystansu. Niestety swojego charakteru i swoich emocji nie zmienię, choć w tym momencie bardzo bym chciała. Nikt w tej relacji nie jest niczemu winien, ani ja (bo naprawdę BARDZO dążyłam do tego, by wszystko było jednak okej), ani tym bardziej facet i muszę to sobie (szczególnie pierwszy człon) wbić do łepetyny.
Piszę tego posta, bo mnie samej nieco rozjaśnia on w głowie i mam nadzieję, że tym, którzy się w tym wątku udzielali także rozjaśni.

przez tahela 25 lis 2013, 17:08
Moim zdaniem watpliwosci sa zawsze we wszystkich aspektach zycia i czym człowiek starszy tym bardziej sobie zdaje sprawe z tego, ktos kto chce przezyc zycie bez watpliwosci, jakis uprzedzeń , zawahań musiałby zyc w raju a to niemozliwe po prostu, takie rozkminy sa bez sensu i swiadcza o małej dojrzałosci wewnetznej albo o młodym wieku.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg