Za co "kochamy" naszych "wspaniałych" tatusiów.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Zupapomidorowa 17 lis 2013, 03:59
rotten soul, i vice versa! :mrgreen:
Dawniej Luktar

przez rotten soul 17 lis 2013, 04:35
Luktar,
No, ale to on zaczął :lol:
rotten soul

przez pysiunia 17 lis 2013, 05:28
Ja "kocham" swojego ojca za to, że:

- nienawidził mnie
- straszył mnie, że umiera - odwijając powieki i leżąc nieruchomo
- lał mnie kablem od żelazka za głupstwa - potem nie ćwiczyłam ze 2 tygodnie na w-f
- obcinał mi włosy jak "od garnka" - nie znosił moich długich włosów
- za wszystkie wyzwiska i upokorzenia
- za to, że dzisiaj - zamiast cieszyć się życiem i być szczęśliwa - leczę się na nerwicę lękową i agorafobię !

Już wolałabym wychowywać się w rodzinie bez ojca !
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez true 17 lis 2013, 15:35
podobnie jak mamusie , za porwane ubrania , za siniaki , za krew z nosa , za histerie , za leki ,za nienawisc , za wyzwiska , za bicie po twarzy , po glowie , za kopanie po brzuchu , zebrach itp .... :( a i za jego obrzydliwe smierdzace skarpety , ktore moczyly sie tygodniami w misce , ktore i tak ja musialam prac ... recznie .. bleeehhhhh

przez Arhol 17 lis 2013, 15:48
Czytając ten wątek trafia mnie najczystsza kurwica, widząc co pierdoleni pseudorodzice uczynili z coniektórymi użytkownikami.
Miłość rodzica? Biggest bullshit ever in my life,true story.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez rotten soul 17 lis 2013, 16:02
Kestrel,
Miłość rodzica? Biggest bullshit ever in my life,true story.

Istnieje, tyle, że akurat tutaj jest wielu ludzi, którzy nie mieli tyle szczęścia w życiu, żeby na nią trafić. Jak ja czytam te posty, to uznaję, że wcale nie miałem tak źle pomimo ojca alkoholika, który odszedł i matki z całym workiem wad, które bardzo nie sprzyjają właściwemu i zdrowemu macierzyństwu. Dobrze też nie miałem, ale wynika z tych wypowiedzi, że istnieją jeszcze znacznie gorsze zestawy rodzicielskie jakie los może zafundować ludziom. Choć i tak większość z nich mimo takiego a nie innego dzieciństwa lepiej ode mnie sobie poradziła (lub dopiero poradzi) w życiu.
rotten soul

przez NieznanySprawca 17 lis 2013, 16:32
tatusie do gazu. 8)

ja bym zrobił jakieś obozy reedukacyjne dla złych ojców, nabijaliby PKB w kamieniołomach, a jakby już się wypruli, to wypuścić ich na wolność przez komin.
NieznanySprawca

przez rotten soul 17 lis 2013, 16:37
NieznanySprawca,
nabijaliby PKB w kamieniołomach

Nie wiem czy, istnieje aż tak duże zapotrzebowanie na kamienie? Wiesz ilu ludzi musiałoby tam robić? ;)

to wypuścić ich na wolność przez komin.

Nietypowy egzamin kończący reedukację. :lol: No, ale chociaż każdy by zdał bez problemu.
rotten soul

przez true 17 lis 2013, 16:57
kazdy na swoj sposob mial zle , ja sie pogodzilam z tym ze zniszczyl ich alkohol i debilizm wobec siebie , dwoje ludzi po przejsciach , tez z chorych rodzin sie zeszlo splodzilo dzieci i stworzylo im pieklo , zamiast probowac jakos przezyc , jedno drugiemu jak pies i kot stawialo zasady , ale bez odwagi aby odejsc od siebie .

przez koszykova 17 lis 2013, 17:20
- za wyzwiska,
- za katowanie mnie od najmłodszych lat za wszystko, nawet jak łyżeczka mi spadła ze stołu albo za zeszyty szkolne, które nie były pisane pismem technicznym (podstawówka!!), doniedawna jeszcze fizycznie, teraz tylko psychicznie,
- porównywanie mnie do siostry, którą bardziej kochał i która była i jest lepsza ode mnie,
- za wyśmiewanie mnie, wyrzucanie z domu, ośmieszanie mnie przy obcych ludziach i przy rodzinie,
- razem ze swoją matką smiał się z tego, że nie chciałam jeść i byłam bulimiczka,
- za to, że nie pamiętam ŻADNYCH pozytywnych wspomnień z dziecinstwa, jedyne co pamiętam to to, m.in jak krzyczał, że mnie zabije,
- za katowanie mojej matki, znęcanie się nad nią psychicznie,
- za to, że nie chce mi dawać na leki i leczenie, podczas gdy moja siostra dostaje na byle gówno

więcej grzechów nie pamiętam/nie chce mi się wypisywac
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez NieznanySprawca 17 lis 2013, 17:22
rotten soul,
Nie wiem czy, istnieje aż tak duże zapotrzebowanie na kamienie? Wiesz ilu ludzi musiałoby tam robić? ;)

No fakt, nie można 10% Polskich facetów w wieku produkcyjnym zatrudnić w kamieniołomach. To inni mogą jeszcze kopać rowy uwiązani na łańcuchach, przeprowadzać ręczne deratyzacje na wysypiskach śmieci, polerować kanały, itp.
Nietypowy egzamin kończący reedukację. :lol: No, ale chociaż każdy by zdał bez problemu.

No właśnie nie mam dużych nadziei na ich poprawę, a tak zaprojektowany egzamin zda każdy. 8)
NieznanySprawca

przez kokos7 17 lis 2013, 17:27
niesamowite rzeczy tutaj się wypisuje, i to wszystko dzieje się w 4 ścianach, ewentualnie sąsiedzi słyszą

przez koszykova 17 lis 2013, 17:31
kokos84, słyszą, widzą... ;) ale w Polsce rodzina jest najważniejsza, nie można się wtrącać w czyjeś sprawy
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Zupapomidorowa 17 lis 2013, 18:21
koszykova, o to prawda. Jak się zaczęłam wtrącać w to, że moja bratowa drze mordę bez ustanku na dzieci, bije i szarpie - to tylko słyszę od rodziny - nie twoja sprawa, chcesz, żeby brat się przez ciebie rozwiódł? przez ciebie będziemy spędzać wigilie we trojkę. Ciemna masa, średniowiecze!
Dawniej Luktar

Sortuj wg