Mieszkanie z rodzicami

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Mieszkanie z rodzicami

przez abstrakcyjna 03 lis 2013, 21:45
Annie_Wilkes, Pracuję i studiuję. I mam alimenty. No fakt faktem nie mam prawie na nic czasu, ale wiem, że mi się to kiedyś opłaci.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Mieszkanie z rodzicami

przez MalaMi1001 03 lis 2013, 21:48
Annie_Wilkes napisał(a):
abstrakcyjna napisał(a):Ja też się wyprowadziłam z domu i mam święty spokój. Może mam dość chwilami, ale i tak wiem, że to była dobra decyzja. ;) A no i mam 19 lat.

a kto cię utrzymuje?

Ja studiuję a jak latem szukałam pracy to jedynie mi za 1000 proponowali a z tego się nie wyżyje , jeżeli się chce wynająć, jeśli się pracuje od rana do wieczora to się nawet nie da wolnością nacieszyć. Tu chodzi , żeby z tej wolności i pustego mieszkania korzystać.

Bo nie ma nic za darmo. Ja przez 3 lata brałam każde, nawet goowniane zlecenie, żeby mieć pieniądze na wkład własny do kredytu na mieszkanie. I opłaciło się.

Mieszkanie z rodzicami

przez ala1983 03 lis 2013, 21:52
MalaMi1001, 3 lata Ci wystarczyły? To sporo musiałaś odkładac co miesiąc.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mieszkanie z rodzicami

przez Annie_Wilkes 03 lis 2013, 21:53
MalaMi1001 napisał(a):
Annie_Wilkes napisał(a):
abstrakcyjna napisał(a):Ja też się wyprowadziłam z domu i mam święty spokój. Może mam dość chwilami, ale i tak wiem, że to była dobra decyzja. ;) A no i mam 19 lat.

a kto cię utrzymuje?

Ja studiuję a jak latem szukałam pracy to jedynie mi za 1000 proponowali a z tego się nie wyżyje , jeżeli się chce wynająć, jeśli się pracuje od rana do wieczora to się nawet nie da wolnością nacieszyć. Tu chodzi , żeby z tej wolności i pustego mieszkania korzystać.

Bo nie ma nic za darmo. Ja przez 3 lata brałam każde, nawet goowniane zlecenie, żeby mieć pieniądze na wkład własny do kredytu na mieszkanie. I opłaciło się.

to trzeba umieć żyć z ludźmi, ja tam chciałabym coś swojego utworzyć i pracować w domu bez ludzi, ew. być kierowniczką i mieć ludzi nad sobą a nie pod sobą , bo nie znoszę podporządkowania się
na uczelni też ciężko żyć z ludźmi...
Ostatnio edytowano 03 lis 2013, 21:58 przez Annie_Wilkes, łącznie edytowano 1 raz

Mieszkanie z rodzicami

przez MalaMi1001 03 lis 2013, 21:58
Annie_Wilkes napisał(a):to trzeba umieć żyć z ludźmi, ja tam chciałabym coś swojego utworzyć i pracować w domu bez ludzi, ew. być kierowniczką i mieć ludzi nad sobą a nie pod sobą , bo nie znoszę podporządkowania się

I naprawdę myślisz, że to jest takie proste? Chcieć, to móc, więc na co czekasz?

Mieszkanie z rodzicami

przez Annie_Wilkes 03 lis 2013, 22:06
MalaMi1001 napisał(a):
Annie_Wilkes napisał(a):to trzeba umieć żyć z ludźmi, ja tam chciałabym coś swojego utworzyć i pracować w domu bez ludzi, ew. być kierowniczką i mieć ludzi nad sobą a nie pod sobą , bo nie znoszę podporządkowania się

I naprawdę myślisz, że to jest takie proste? Chcieć, to móc, więc na co czekasz?

problem w tym, że nie lubię ciężkiej pracy, mam osobowość histrioniczną

Mieszkanie z rodzicami

przez linka 03 lis 2013, 22:09
No to nie wróżę nic dobrego....... bez ciężkiej pracy ciężko do czegoś dojść, na własną firmę albo na stanowisko kierownicze trzeba zapracować.....a kierowanie ludźmi nie jest takie łatwe jakim się wydaje.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Mieszkanie z rodzicami

przez MalaMi1001 03 lis 2013, 22:10
ala1983 napisał(a):MalaMi1001, 3 lata Ci wystarczyły? To sporo musiałaś odkładac co miesiąc.

No sporo, w tym zero przyjemności, jedynie papierosy.
Annie_Wilkes napisał(a):
MalaMi1001 napisał(a):

problem w tym, że nie lubię ciężkiej pracy, mam osobowość histrioniczną

Acha, czyli czekasz aż ktoś ci podsunie pod nos wszystko na srebrnej tacy i będziesz korzystać z życia? Wyjdź bogato za mąż.

Mieszkanie z rodzicami

przez Annie_Wilkes 03 lis 2013, 22:14
no nie mam na to zbytnio wpływu bo nawet kiedy się staram ciężko pracować to mnie zmęczenie dopada, podsypiam i zaczynam płakać, wyjątek jest wtedy jak mnie coś interesuje , to się mogę tym godzinami zajmować

Mieszkanie z rodzicami

przez MalaMi1001 03 lis 2013, 22:22
Annie_Wilkes napisał(a):no nie mam na to zbytnio wpływu bo nawet kiedy się staram ciężko pracować to mnie zmęczenie dopada, podsypiam i zaczynam płakać, wyjątek jest wtedy jak mnie coś interesuje , to się mogę tym godzinami zajmować

To taką pracę znajdź, powtarzam, chcieć to móc, a gadać każdy może.

Mieszkanie z rodzicami

przez abstrakcyjna 03 lis 2013, 22:22
Annie_Wilkes, Usprawiedliwiasz się zaburzeniem. Mi też nie jest łatwo i zmuszam się do tego, ale wiem, że nic nie ma za darmo.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Mieszkanie z rodzicami

przez Annie_Wilkes 03 lis 2013, 22:26
abstrakcyjna napisał(a):Annie_Wilkes, Usprawiedliwiasz się zaburzeniem. Mi też nie jest łatwo i zmuszam się do tego, ale wiem, że nic nie ma za darmo.

też tak myślałam, póki nie zobaczyłam ,że znajoma dostała mieszkanie socjalne i opieka ją utrzymuje i stać ją na wiele. Ostatnio pokazała nowy tablet

Mieszkanie z rodzicami

przez NieznanySprawca 03 lis 2013, 22:27
Annie_Wilkes, dobry obrałaś wzór do naśladowania, nie ma co. ;)
NieznanySprawca

Mieszkanie z rodzicami

przez MalaMi1001 03 lis 2013, 22:29
Annie_Wilkes napisał(a):
abstrakcyjna napisał(a):Annie_Wilkes, Usprawiedliwiasz się zaburzeniem. Mi też nie jest łatwo i zmuszam się do tego, ale wiem, że nic nie ma za darmo.

też tak myślałam, póki nie zobaczyłam ,że znajoma dostała mieszkanie socjalne i opieka ją utrzymuje i stać ją na wiele. Ostatnio pokazała nowy tablet

Jeśli chcesz być pasożytem za cudze pieniądze proszę bardzo. Ty chyba nie masz prawdziwego problemu tylko szukasz poklasku dla łatwego życia. Chcesz mieć wszystko, ale nie chcesz dać z siebie nic. Jeśli imponują ci koleżanki, które są utrzymankami MOPSów to idź w ich ślady, w czym problem?

Sortuj wg