Życie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Życie

przez MalaMi1001 14 lis 2013, 15:52
Depresja To Ja napisał(a):To znaczy ze wszyscy zbiegali tylko do jednej rzeczy. Może szukasz niewłaściwych mężczyzn, za mało wrażliwych. A tacy wrażliwi także są w sporej ilość wśród całej populacji męskiej. To się da wyczuć po kilku spotkaniach, nie ma co szybko sie angażować.

Widzisz wydawało mi się, że ostatnia moja znajomość była z wrażliwym mężczyzną, uczuciowym, poukładanym, szczerym i uczciwym. No cóż, życie szybko pokazało jak bardzo się myliłam. Więc chyba nie ma reguły. Poza tym ciężko to rozpoznać. To, że ktoś lubi ambitne filmy czy lubi czytać poezję nie znaczy, że jest wrażliwy w kontaktach międzyludzkich. Może używać pięknych słów, martwić losem świata a wobec najbliższych być chamem i prostakiem.

light napisał(a):Zapewne interesują Cię tylko kolesie mega atrakcyjni fizycznie. Tacy najczęściej są idiotami, tak samo jak w przypadku dziewczyn. Taka jest prawda

Cóz, z tego co wiem to facet z którym byłam przez 5 lat i mieliśmy brać ślub wygląd miał poniżej przeciętnej, nie za wysoki, z "piwnym brzuszkiem", więc chyba nie trafiłeś. Za to dziękuję za komplement, że jestem idiotką (bo chodzą słuchy, że jestem bardzo ładna).

light napisał(a):Depresja To Ja, Jasne że tak, chce tylko pokazać tej dzieczynie to, że skoro szuka wśród takich to niech się nie dziwi, że ma co ma ;) A tak najczęściej jest, że ten co jest mega atrakcyjny nie patrzy bardziej pod kątem osobowości tylko tak samo wyglądu, a potem wielki płacz że piękna laleczka ma złamany nos i podbite oko przez pięknego don juana, bo ten okazał się być psychicznym tyranem i bóg wie czym jeszcze :P

No to ciekawe jak wyjaśnisz skąd panowie spod budki z piwem mają żony, dzieci, chociaż nawet w młodości urodą nie grzeszyli? Wg. Twojej teorii wszyscy powinni być przykładnymi mężami i ojcami, a jakoś nie są. Piją, biją, poniżają. Coś mi się wydaje, że bardziej przemawia przez Ciebie jakiś kompleks, a nie rzeczywistość. Pewnie, że panowie z dyskoteki z łańcuchami na szyi i żelusiem na włosach patrzą tylko na wygląd. Ale swoim image i charakterem przyciągają płeć przeciwną o tym samym "profilu".
Ostatnio edytowano 14 lis 2013, 16:01 przez MalaMi1001, łącznie edytowano 1 raz

Życie

przez TEUFEL 14 lis 2013, 16:00
MalaMi1001, Piwny brzuch i nie za wysoki wzrost nie świadczy o tym że nie jest mega atrakcyjny. Niektórzy Włosi też są knypki a z apararycji mega atrakcyjni.

MalaMi1001 napisał(a):Za to dziękuję za komplement, że jestem idiotką (bo chodzą słuchy, że jestem bardzo ładna).

Zauważyłem po Twoich postach, że masz świra na punkcie wygladu. Jak jesteś taka piękna to wrzucaj w "ludzie z forum" foto, chętnie obcenimy ta Twoją urode ;)
TEUFEL

Życie

przez Depresja To Ja 14 lis 2013, 16:02
light, Często(ale nie zawsze) przystojni mężczyźni i piękne kobiety (zapatrzeni w siebie) są egocentrykami i narcyzami, no i mają właśnie takie interesowne we własne potrzeby życie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Życie

przez MalaMi1001 14 lis 2013, 16:07
light napisał(a):MalaMi1001, Piwny brzuch i nie za wysoki wzrost nie świadczy o tym że nie jest mega atrakcyjny. Niektórzy Włosi też są knypki a z apararycji mega atrakcyjni.

MalaMi1001 napisał(a):Za to dziękuję za komplement, że jestem idiotką (bo chodzą słuchy, że jestem bardzo ładna).

Zauważyłem po Twoich postach, że masz świra na punkcie wygladu. Jak jesteś taka piękna to wrzucaj w "ludzie z forum" foto, chętnie obcenimy ta Twoją urode ;)

Z aparycji? No piwny brzuch nie dodaje atrakcyjności żadnemu facetowi choćby z twarzy był jak Leoś DiCaprio. to zawsze jest in minus, bo oznacza, że facet albo o siebie nie dba albo ma gdzies swoje zdrowie.

Jesli już mam jakiegoś świra na punkcie swojego wyglądu to raczej w drugą stronę. Wolałabym być przeciętna i nie słyszeć za plecami prostackich komentarzy na temat połączenia mojego zawodu, płci i wyglądu i nie przyciągać samców, którzy chcą podbudować swoje ego tylko normalnych, prostych, uczciwych chłopaków.

-- 14 lis 2013, 16:10 --

Depresja To Ja napisał(a):light, Często(ale nie zawsze) przystojni mężczyźni i piękne kobiety (zapatrzeni w siebie) są egocentrykami i narcyzami
Matko ile ja znam takich egzemplarzy, nieomylnych, najpiekniejszych, najzdolniejszych och i ach. Dla mnie to żenada i zupełny brak krytycyzmu.

Życie

przez TEUFEL 14 lis 2013, 16:13
MalaMi1001 napisał(a):No to ciekawe jak wyjaśnisz skąd panowie spod budki z piwem mają żony, dzieci, chociaż nawet w młodości urodą nie grzeszyli? Wg. Twojej teorii wszyscy powinni być przykładnymi mężami i ojcami, a jakoś nie są. Piją, biją, poniżają. Coś mi się wydaje, że bardziej przemawia przez Ciebie jakiś kompleks, a nie rzeczywistość.

Bo sie zmieniają pod wpływem chlania na przykład? Byli fajni, ale nałóg zrobił z nich dno, nie miał im kto pomóc. A u lasek co lecą na wygląd przede wszystkim jest tak, że często od razu wiadomo, że dany koleś jest kawał sku*wysyna ale one i tak na niego lecą i tego się tyczy ta puenta - "widziały gały co brały"

Kompleks nie bycia pięknym debilem? Nie, wole być inteligentnym średniakiem ;)

MalaMi1001 napisał(a): Pewnie, że panowie z dyskoteki z łańcuchami na szyi i żelusiem na włosach patrzą tylko na wygląd. Ale swoim image i charakterem przyciągają płeć przeciwną o tym samym "profilu".

Nie prawda, lecą na nich spora większośc lasek, bo mają bikole (c*uj z tym że na sterydach i za kilka lat będą wrakami), opalenizne po solarce i ładną fure. Na szczęście świat nie jest aż tak zepsuty, że WSZYSTKIE lecą na takich i jest szansa trafić na fajną kobiete
TEUFEL

Życie

przez MalaMi1001 14 lis 2013, 16:22
light napisał(a):Bo sie zmieniają pod wpływem chlania na przykład? Byli fajni, ale nałóg zrobił z nich dno, nie miał im kto pomóc. A u lasek co lecą na wygląd przede wszystkim jest tak, że często od razu wiadomo, że dany koleś jest kawał sku*wysyna ale one i tak na niego lecą i tego się tyczy ta puenta - "widziały gały co brały"

Chyba mnie źle zrozumiałeś. Chodziło mi obalenie Twojego stereotypu, że ładne wiąże się z ładnym. Po panowie spod budki z piwem wcale nie byli ładni, a żony mają, dzieci psa i kota. A nawet jeśli nie byli przystojni to skoro zaczęli chlać, widocznie w głowie też nie mieli za dobrze poukładane (najważniejsze to umieć pomóc samemu sobie, a nie liczyć na innych)

light napisał(a):Kompleks nie bycia pięknym debilem? Nie, wole być inteligentnym średniakiem ;)

Ach chyba jednak nuta zazdrości jest w Twoich złośliwych wypowiedziach :P
light napisał(a):
MalaMi1001 napisał(a): Pewnie, że panowie z dyskoteki z łańcuchami na szyi i żelusiem na włosach patrzą tylko na wygląd. Ale swoim image i charakterem przyciągają płeć przeciwną o tym samym "profilu".

Nie prawda, lecą na nich spora większośc lasek, bo mają bikole (c*uj z tym że na sterydach i za kilka lat będą wrakami), opalenizne po solarce i ładną fure. Na szczęście świat nie jest aż tak zepsuty, że WSZYSTKIE lecą na takich i jest szansa trafić na fajną kobiete

Nie no wybacz, ale jeszcze się nie spotkałam z przypadkiem żeby fajna kobieta, mająca jakiś cel w życiu, z w miarę dobrym wykształceniem, która widziała trochę więcej niż życie za płotem własnego domu chciała takiego typa. No wybacz. Ale może nie obracam się w takim towarzystwie, wiec za wiele nie widziałam w tej materii.

Życie

przez TEUFEL 14 lis 2013, 16:29
MalaMi1001 napisał(a):
light napisał(a):Bo sie zmieniają pod wpływem chlania na przykład? Byli fajni, ale nałóg zrobił z nich dno, nie miał im kto pomóc. A u lasek co lecą na wygląd przede wszystkim jest tak, że często od razu wiadomo, że dany koleś jest kawał sku*wysyna ale one i tak na niego lecą i tego się tyczy ta puenta - "widziały gały co brały"

Chyba mnie źle zrozumiałeś. Chodziło mi obalenie Twojego stereotypu, że ładne wiąże się z ładnym. Po panowie spod budki z piwem wcale nie byli ładni, a żony mają, dzieci psa i kota. A nawet jeśli nie byli przystojni to skoro zaczęli chlać, widocznie w głowie też nie mieli za dobrze poukładane (najważniejsze to umieć pomóc samemu sobie, a nie liczyć na innych)

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe w ogóle z tego, że wielu żuli, którzy stoją pod sklepem, kiedyś mieli kupe forsy, wypasione fury i żyli sobie jak królowie. Znam dziesiątki opowieści o takich kolesiach. A powinąć noga może się kazdemu, o Tobie też mozna by powiedzieć że z Tobą nie jest najlepiej w głowie, bo nie umiesz sobie pomóc sobie sama no nie?

MalaMi1001 napisał(a):Ach chyba jednak nuta zazdrości jest w Twoich złośliwych wypowiedziach :P

Chyba jednak nie :P

MalaMi1001 napisał(a):Nie no wybacz, ale jeszcze się nie spotkałam z przypadkiem żeby fajna kobieta, mająca jakiś cel w życiu, z w miarę dobrym wykształceniem, która widziała trochę więcej niż życie za płotem własnego domu chciała takiego typa. No wybacz. Ale może nie obracam się w takim towarzystwie, wiec za wiele nie widziałam w tej materii.

To przykro mi, ale mało widziałaś ;)
TEUFEL

Życie

przez Depresja To Ja 14 lis 2013, 16:57

Życie

przez majcyk30 14 lis 2013, 21:29
Jeżeli kogoś pokochasz to wygląd zejdzie na drugi plan. Po prostu jest mało ważny tak naprawdę.

Życie

przez kros 14 lis 2013, 21:34
majcyk30 napisał(a):Jeżeli kogoś pokochasz to wygląd zejdzie na drugi plan. Po prostu jest mało ważny tak naprawdę.

Zgadzam sie, tyle ze teraz ludzie najpierw oceniaja po wygladzie.

Życie

przez majcyk30 14 lis 2013, 21:41
Hm..pewnie i tak jest gdyż zanim z kimś zamienimy zdanie to wygląd idzie na pierwszy plan.
Ale czy po wyglądzie poznasz człowieka?
Zawsze wygląd można poprawić a charakterek już nie.
Ja tam wole poznać wnętrze faceta a nie jego ciuchy czy włosy itp.

Życie

przez kros 14 lis 2013, 21:46
majcyk30 napisał(a):Hm..pewnie i tak jest gdyż zanim z kimś zamienimy zdanie to wygląd idzie na pierwszy plan.
Ale czy po wyglądzie poznasz człowieka?
Zawsze wygląd można poprawić a charakterek już nie.
Ja tam wole poznać wnętrze faceta a nie jego ciuchy czy włosy itp.

No wlasnie. Ja tez wole poznac wnetrze, bo co mi po wygladzie. Bedzie piekna ale pusta.

Życie

przez MalaMi1001 15 lis 2013, 00:30
light napisał(a):Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe w ogóle z tego, że wielu żuli, którzy stoją pod sklepem, kiedyś mieli kupe forsy, wypasione fury i żyli sobie jak królowie. Znam dziesiątki opowieści o takich kolesiach. A powinąć noga może się kazdemu, o Tobie też mozna by powiedzieć że z Tobą nie jest najlepiej w głowie, bo nie umiesz sobie pomóc sobie sama no nie?
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić żula z tanim winem, który kiedyś miał kupę kasy i żył jak król. Tacy prędzej walą prochy i kończą na odwyku albo na dworcach niż piją wino patykiem pisane pod sklepikiem na osiedlu. Pewnie, że każdemu może się noga powinąć, ale widać to bogactwo nie dało im szczęścia i pełnej satysfakcji w życiu, albo pomyliły im się priorytety w życiu i dlatego tak skończyli. Nie wstydzę się tego, że mam w głowie nie najlepiej i owszem - pomagam sobie sama - sama doszłam do tego, że muszę iść do psychiatry, sama tam poszłam i sama zabrałam się za leczenie, które do dziś kontynuuję. Nikt mnie więc nie namawiał czy siłą zaciągnął na leczenie, zrozumiałam sama, że nie można tak żyć. Więc jeśli wyjdę z tego to będzie tylko i wyłącznie zasługa mojej własnej determinacji i chęci, a nie tego, że ktoś mnie przekonał czy wyciągnął do mnie dłoń.

light napisał(a):
MalaMi1001 napisał(a):Ach chyba jednak nuta zazdrości jest w Twoich złośliwych wypowiedziach :P

Chyba jednak nie :P
Chyba jednak tak, coś bardzo rażą Cię te piękne panienki uganiające za pięknymi panami, nie zwracałbyś na to uwagi, jak np. ja. Niech sobie każdy jest z tym, z kim chce,

light napisał(a):
MalaMi1001 napisał(a):Nie no wybacz, ale jeszcze się nie spotkałam z przypadkiem żeby fajna kobieta, mająca jakiś cel w życiu, z w miarę dobrym wykształceniem, która widziała trochę więcej niż życie za płotem własnego domu chciała takiego typa. No wybacz. Ale może nie obracam się w takim towarzystwie, wiec za wiele nie widziałam w tej materii.

To przykro mi, ale mało widziałaś ;)
A mnie nie przykro, to dobrze, że nie obracam się w takim towarzystwie i nie jestem zmuszana mimo woli do oglądania takich obrazków. Ale co kto lubi. :D

-- 15 lis 2013, 00:36 --

majcyk30 napisał(a):Jeżeli kogoś pokochasz to wygląd zejdzie na drugi plan. Po prostu jest mało ważny tak naprawdę.
Dokładnie tak. Czasami spotyka się takich ludzi, którzy urodą nie grzeszą, ale mają w sobie coś co pociąga, jakąś chemię i czujesz, że musisz ją/go poznać. A jak się już poznacie to dbac o tą chemię to i miłość przyjdzie.

PYTANIE:jak określilibyście tą pustą ładną laskę? Może inaczej czym się pustka objawia?
Ostatnio edytowano 15 lis 2013, 00:38 przez MalaMi1001, łącznie edytowano 1 raz

Życie

przez TEUFEL 15 lis 2013, 00:37
MalaMi1001 napisał(a):Jakoś nie mogę sobie wyobrazić żula z tanim winem, który kiedyś miał kupę kasy i żył jak król.

Zawsze możesz sama się przekonać, pytając sklepikarek sklepów pod którymi stoją. Pamiętaj że były to czasy PRL, gdzie obrotni mogli dobrze zarobić

MalaMi1001 napisał(a):Nie wstydzę się tego, że mam w głowie nie najlepiej i owszem - pomagam sobie sama - sama doszłam do tego, że muszę iść do psychiatry, sama tam poszłam i sama zabrałam się za leczenie, które do dziś kontynuuję. Nikt mnie więc nie namawiał czy siłą zaciągnął na leczenie, zrozumiałam sama, że nie można tak żyć. Więc jeśli wyjdę z tego to będzie tylko i wyłącznie zasługa mojej własnej determinacji i chęci, a nie tego, że ktoś mnie przekonał czy wyciągnął do mnie dłoń.

Gratuluje i życze Ci powodzenia ;)

MalaMi1001 napisał(a):Chyba jednak tak, coś bardzo rażą Cię te piękne panienki uganiające za pięknymi panami, nie zwracałbyś na to uwagi, jak np. ja. Niech sobie każdy jest z tym, z kim chce,

Mnie razi banalność tego świata, a na puste lale barbi i kenów mam wyjebane, "mam swój cyrk i swoje małpy" ;)

MalaMi1001 napisał(a):A mnie nie przykro, to dobrze, że nie obracam się w takim towarzystwie i nie jestem zmuszana mimo woli do oglądania takich obrazków. Ale co kto lubi. :D

Ja również nie obracam się w tak owym, po prostu patrze i widzę ;)
TEUFEL

Sortuj wg