Życie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Życie

przez aardvark3 13 lis 2013, 23:21
kros napisał(a): a z piciem dla Kobiety jestem wstanie wszytko zrobic.

zrob dla siebie.
Pomysl, ze jesli to zrobisz - dla siebie- masz wieksze szanse poznac kobiete swego zycia.
Zakladanie, ze "przestane pic dla kogos" to proteza.
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

Życie

przez MalaMi1001 13 lis 2013, 23:24
kros napisał(a):MalaMi1001 , masz temat Single tam coraz wiecej kandydatow.

Serio? :mrgreen: Tak przez Internet? :mrgreen:
jetodik napisał(a):
Jak szybko dojdzie to tego upragnionego sexu to dziewczyna jest dziwka, jak woli poczekać albo jest co najmniej dziwna i nie warto, albo jej nie zależy - i też nie warto.

tyczy się wszystkich kobiet, w równym stopniu, więc można nie brać do rachunku, to masz lepiej niż inne kobiety.

No nie bardzo, bo przyciągam niedorobionych samców alfa :roll:
Depresja To Ja napisał(a):MalaMi1001, Bo tak naprawdę to kwestia przypadku. Ja na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie być z jakąś kobietą.

Mam podobnie. Nie wiem czy to kwestia wyboru mężczyzny czy tego, że przyzwyczaiłam się być sama. Nie to, że zaraz zacznę wychwalać pod niebiosa bycie singlem, ale jakoś ... no nie umiem sobie tego wyobrazić :P

Życie

przez jetodik 13 lis 2013, 23:33
aardvark3,
zrob dla siebie.
Pomysl, ze jesli to zrobisz - dla siebie- masz wieksze szanse poznac kobiete swego zycia.

sama prawda.

MalaMi1001,
No nie bardzo, bo przyciągam niedorobionych samców alfa

aha, o to chodzi.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Życie

przez Depresja To Ja 13 lis 2013, 23:33
MalaMi1001, Mam zaburzenia emocjonalne i inne mi niemiłe kwestie osobiste. Wiem ze męczyłbym partnerkę i siebie będąc w związku. Choć wbrew temu wszystkiemu bardzo chciałbym być z kimś. Takie to wszystko ambiwalentne w mojej głowie jest.

Życie

przez MalaMi1001 13 lis 2013, 23:39
Depresja To Ja napisał(a):MalaMi1001, Mam zaburzenia emocjonalne i inne mi niemiłe kwestie osobiste. Wiem ze męczyłbym partnerkę i siebie będąc w związku. Choć wbrew temu wszystkiemu bardzo chciałbym być z kimś. Takie to wszystko ambiwalentne w mojej głowie jest.

Czuję mniej więcej to samo. Chciałabym, ale nie chce, boje się? Może za dużo się w tej kwestii w moim życiu zdarzyło, zeby tak wszystko zapomnieć, nie myśleć co będzie. Nie wiem. Póki co wiem, że muszę przepracować kilka spraw, wielu rzeczy w relacjach z ludźmi muszę się nauczyć. Chociaż wiem, że jestem w stanie dużo z siebie dać i czasami żałuję, że to się marnuje, że nie mam komu tego darować. Ale może przyjdzie na to czas. A może i nie...

Życie

przez zmęczona_wszystkim 13 lis 2013, 23:44
Depresja To Ja napisał(a):Mam zaburzenia emocjonalne i inne mi niemiłe kwestie osobiste. Wiem ze męczyłbym partnerkę i siebie będąc w związku. Choć wbrew temu wszystkiemu bardzo chciałbym być z kimś. Takie to wszystko ambiwalentne w mojej głowie jest.

No właśnie. I tak źle, i tak niedobrze. Będąc z kimś, na kim by mi bardzo zależało, nie byłabym soba, starałabym się być lepsza, mniej denerwująca, ale wtedy nie mogłabym się zachowywać swobodnie ani czuć się dobrze. Albo byłabym własnie męcząca, a to by było irytujace i spłoszyło kandydatkę. Tak czy inaczej, żadna ze stron chyba nie byłaby zadowolona. Pewnie dlatego ładuję się zwykle w niezobowiązujące relacje, ale i tak w każdej z nich po pewnym czasie zaczyna brakowac czegoś istotnego, więc pomimo dobrej zabawy zawsze coś szwankuje.

Życie

przez Zakrecony total 13 lis 2013, 23:46
MalaMi1001 napisał(a):
Depresja To Ja napisał(a):MalaMi1001, Mam zaburzenia emocjonalne i inne mi niemiłe kwestie osobiste. Wiem ze męczyłbym partnerkę i siebie będąc w związku. Choć wbrew temu wszystkiemu bardzo chciałbym być z kimś. Takie to wszystko ambiwalentne w mojej głowie jest.

Czuję mniej więcej to samo. Chciałabym, ale nie chce, boje się? Może za dużo się w tej kwestii w moim życiu zdarzyło, zeby tak wszystko zapomnieć, nie myśleć co będzie. Nie wiem. Póki co wiem, że muszę przepracować kilka spraw, wielu rzeczy w relacjach z ludźmi muszę się nauczyć. Chociaż wiem, że jestem w stanie dużo z siebie dać i czasami żałuję, że to się marnuje, że nie mam komu tego darować. Ale może przyjdzie na to czas. A może i nie...

Mam dokłaaaaaaaaaaaaaaaaadnie tak samo ;)

Życie

przez Depresja To Ja 14 lis 2013, 00:05
MalaMi1001, Rozumiem Cie.

Życie

przez MalaMi1001 14 lis 2013, 10:09
Depresja To Ja napisał(a):MalaMi1001, Rozumiem Cie.

Drugą stroną jest też fakt, że jak na razie nie znalazł się nikt, kto chciałby szczerze to co chcę dać wziąć i dać coś w zamian ;)

Życie

przez kros 14 lis 2013, 10:39
MalaMi1001 napisał(a):

Drugą stroną jest też fakt, że jak na razie nie znalazł się nikt, kto chciałby szczerze to co chcę dać wziąć i dać coś w zamian ;)

Dokladnie jak u mnie.
Z jednej strony chcialbym zwiazku z drugiej sie boje ze nie wyjdzie znowu i bede przezywal.

-- 14 lis 2013, 12:45 --

aardvark3 napisał(a):
kros napisał(a): a z piciem dla Kobiety jestem wstanie wszytko zrobic.

zrob dla siebie.

Zeby to bylo takie latwe, juz taki typ jestem ze dla siebie nie zrobie.

-- 14 lis 2013, 12:51 --

MalaMi1001 napisał(a):
kros napisał(a):MalaMi1001 , masz temat Single tam coraz wiecej kandydatow.

Serio? :mrgreen: Tak przez Internet? :mrgreen: .

A czemu nie? zawsze poznasz kogos.
Kiedys sam probowalem ale przegladajac profile na randkach odechcialo mi sie, pewnie by mnie olac nawet nie chcialy. Na Twoj profil chyba tez trafilem kiedys gdzies :mrgreen:

Życie

przez Depresja To Ja 14 lis 2013, 15:14
MalaMi1001 napisał(a):

To znaczy ze wszyscy zbiegali tylko do jednej rzeczy. Może szukasz niewłaściwych mężczyzn, za mało wrażliwych. A tacy wrażliwi także są w sporej ilość wśród całej populacji męskiej. To się da wyczuć po kilku spotkaniach, nie ma co szybko sie angażować.

Życie

przez TEUFEL 14 lis 2013, 15:18
MalaMi1001 napisał(a):

Zapewne interesują Cię tylko kolesie mega atrakcyjni fizycznie. Tacy najczęściej są idiotami, tak samo jak w przypadku dziewczyn. Taka jest prawda
TEUFEL

Życie

przez Depresja To Ja 14 lis 2013, 15:29
light napisał(a):
MalaMi1001 napisał(a):

Zapewne interesują Cię tylko kolesie mega atrakcyjni fizycznie. Tacy najczęściej są idiotami, tak samo jak w przypadku dziewczyn. Taka jest prawda

Tak w sporej większość jest ale także są wyjątki, nie ma co generalizować. Trzeba najpierw poznać człowieka a potem można sie dopiero angażować.

Życie

przez TEUFEL 14 lis 2013, 15:36
Depresja To Ja, Jasne że tak, chce tylko pokazać tej dzieczynie to, że skoro szuka wśród takich to niech się nie dziwi, że ma co ma ;) A tak najczęściej jest, że ten co jest mega atrakcyjny nie patrzy bardziej pod kątem osobowości tylko tak samo wyglądu, a potem wielki płacz że piękna laleczka ma złamany nos i podbite oko przez pięknego don juana, bo ten okazał się być psychicznym tyranem i bóg wie czym jeszcze :P
TEUFEL

Sortuj wg