Życie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Życie

przez kros 13 lis 2013, 21:26
Codziennie nie pije, dziala na tyle ze wychodze z domu i jest dobrze a alko to zapijam samotnosc bo to moj najwiekszy problem teraz.

Życie

przez jetodik 13 lis 2013, 21:43
ok, no to wracajac do poprzedniego pytania, kobieta zaburzona moze i zrozumie, ale wcale nie znaczy, ze sie jej to bedzie podobalo.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Życie

przez kros 13 lis 2013, 21:51
jetodik napisał(a):ok, no to wracajac do poprzedniego pytania, kobieta zaburzona moze i zrozumie, ale wcale nie znaczy, ze sie jej to bedzie podobalo.

Chodzi Ci o picie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Życie

przez aardvark3 13 lis 2013, 21:56
Mialam w zyciu okres tegiego picia.
Zapijalam strate kogos i czegos bardzo waznego. Nie umialam sie odnalezc, pozbierac. Wiele spraw zawalilam. Nic nie rozwiazalam.
Przestalam pic sama z siebie, bo sie wystraszylam. Ze moge stracic wszystko a bylo cos jeszcze z tych resztek do pozbierania.
Potem byly okresy takiego podpijania w towarzystwie (oczywiscie trunkowym). Pilam tez sama do lustra.
Rozwiazalam wiekszosc problemow. Bez alkoholu - konfrontujac sie z nimi. Bez pomocy. Zycie tak cisnelo, ze musialam.

Pije tylko wtedy, gdy mam ochote i nie upijam sie bo nie lubie tego stanu. Nie mam wtedy kontroli nad niczym, moja kreatywnosc szlag trafia. Tudziez postrzeganie rzeczywistosci.
Moge sie napic kilka lampek lekkiego wina 5,5%; szprycera albo dwie szklaneczki porto. I juz mam dosc. Wiecej nie wejdzie. W towarzystwie pije dlugo i nie upijam sie. Tzn butelke wina w kilka godzin - w miedzyczasie jakies zarcie, kawa czy herbata, przekaska, slodycze czy co tam. I rozmowa. Czasem jakis film wspolnie obejrzany.
W pubie dawno nie bylam ale jak mi sie zdarzylo to pilam wylacznie cydr w szklankach (nie w kuflach). Z pubu mam do domu jakies 1,5 km na butach a przewaznie ubieram na taka okolicznosc cos ekstra (mniej wygodne niz adidasy ;) ). Trzeba dojsc i drzwi zamknac ;)
Wodki nie pije. Piwa tez nie. No, moze jedno, dwa na wakacjach.
A propos wakacji - lubie sobie wieczorkiem usiasc i wypic kilka szklanek sangrii z lodem albo wina+woda+lod. Dla relaksu.
W dzien nie pije wogole.
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

Życie

przez jetodik 13 lis 2013, 21:57
kros, o to ze jestes lękowcem i sobie w zyciu nie radzisz.

-- 13 lis 2013, 22:00 --

picie tez, ale latwiej jest przestać pić niż zacząć sobie radzić i przestać być lękowcem
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Życie

przez kros 13 lis 2013, 22:01
aardvark3 napisał(a):Zapijalam strate kogos i czegos bardzo waznego. Nie umialam sie odnalezc, pozbierac. Wiele spraw zawalilam.

Tak jak ja i sie pozbierac do tej pory nie moge.

-- 13 lis 2013, 21:03 --

jetodik napisał(a):kros, o to ze jestes lękowcem i sobie w zyciu nie radzisz.

-- 13 lis 2013, 22:00 --

picie tez, ale latwiej jest przestać pić niż zacząć sobie radzić i przestać być lękowcem

To ze jestem lekowcem i sobie nie radze to nie oznacza ze nie moge sobie zycia ulozyc. a z piciem dla Kobiety jestem wstanie wszytko zrobic.

Życie

przez jetodik 13 lis 2013, 22:11
kros,
To ze jestem lekowcem i sobie nie radze to nie oznacza ze nie moge sobie zycia ulozyc. a z piciem dla Kobiety jestem wstanie wszytko zrobic.

no pewnie, ze mozesz, ja tylko mowie o oczekiwaniach kobiet.
czyli plan masz taki, ze najpierw kobieta, pozniej staniesz sie pewnym siebie facetem, pracym do przodu?

Życie

przez kros 13 lis 2013, 22:15
jetodik napisał(a):kros,

no pewnie, ze mozesz, ja tylko mowie o oczekiwaniach kobiet.
czyli plan masz taki, ze najpierw kobieta, pozniej staniesz sie pewnym siebie facetem, pracym do przodu?

Tak, bo inaczej nie stane na nogi bo musze dla kogos zyc.

Życie

przez MalaMi1001 13 lis 2013, 22:17
kros napisał(a):To ze jestem lekowcem i sobie nie radze to nie oznacza ze nie moge sobie zycia ulozyc. a z piciem dla Kobiety jestem wstanie wszytko zrobic.

To, że jestem dystymiczką nie znaczy, że sobie nie radzę w życiu i że nie mogę ułożyć sobie życia. Nie piję, i dla Mężczyzny jestem w stanie zrobić bardzo dużo.

-- 13 lis 2013, 22:18 --

kros napisał(a):Tak, bo inaczej nie stane na nogi bo musze dla kogos zyc.

Mam tak samo.

Życie

przez kros 13 lis 2013, 22:20
MalaMi1001 napisał(a):
kros napisał(a):To ze jestem lekowcem i sobie nie radze to nie oznacza ze nie moge sobie zycia ulozyc. a z piciem dla Kobiety jestem wstanie wszytko zrobic.

To, że jestem dystymiczką nie znaczy, że sobie nie radzę w życiu i że nie mogę ułożyć sobie życia. Nie piję, i dla Mężczyzny jestem w stanie zrobić bardzo dużo.

-- 13 lis 2013, 22:18 --

kros napisał(a):Tak, bo inaczej nie stane na nogi bo musze dla kogos zyc.

Mam tak samo.

Dobrze ze chociaz jedna osoba jest taka jak ja i mnie rozumie :D

Życie

przez jetodik 13 lis 2013, 22:21
no to nic tylko szukac takich faktycznie wyrozumialych bardziej, ktore dadza szanse i czas.

-- 13 lis 2013, 22:21 --

MalaMi1001, ale Ty masz o wiele latwiejsza sytuacje niz autor.

Życie

przez MalaMi1001 13 lis 2013, 22:22
kros napisał(a):Dobrze ze chociaz jedna osoba jest taka jak ja i mnie rozumie :D

A nie masz wrażenia, że cała ta wiara w to, że należy nam się szczęśliwe życie jest o kant tyłka, bo życie pokazuje inaczej ... czyli figę z makiem?

Życie

przez kros 13 lis 2013, 22:25
MalaMi1001 napisał(a):
kros napisał(a):Dobrze ze chociaz jedna osoba jest taka jak ja i mnie rozumie :D

A nie masz wrażenia, że cała ta wiara w to, że należy nam się szczęśliwe życie jest o kant tyłka, bo życie pokazuje inaczej ... czyli figę z makiem?

Niestety tak jest.

-- 13 lis 2013, 21:28 --

jetodik napisał(a):no to nic tylko szukac takich faktycznie wyrozumialych bardziej, ktore dadza szanse i czas.

I w tym problem bo ciezko znalesc, wszytkie oceniaja a nie chca najpierw poznac a pozniej ocenic,takie czasy.

Życie

przez Śmiercionauta 13 lis 2013, 22:29
MalaMi1001, kros, zgadzam się wami. Nie wszyscy będą wieść szczęśliwe życie. kiedyś na ten tema czytałem świetne opowiadanie Ursula K. Le Guin
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg