Często ocieramy się o szansę, będąc nieświadomymi tego momen

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez AmnuM 18 paź 2013, 14:45
Czasami, gdy nadaje się okazja, poznajemy nowa osobę. Widzimy ją pierwszy raz w życiu i ciągnie nas do niej.

Przykład:

Idę ze znajomymi i ich znajomymi. Idę obok dziewczyny, której nigdy na oczy nie widziałem i nagle łapiemy się za rękę.
To nie było zwykłe złapanie się za rękę... Trzymając jej rękę czułem, że to się może rozwinąć, to był znak, że się jej podobam.

Niestety, ale sytuacja sprawiła, że chwilę później musieliśmy wracać. To było to, co nazywają okazją do nawiązania więzi.
Szkoda, że tak krótko trwało, ale było przyjemnie. Nigdy więcej się nie spotkaliśmy...

Chwile uczuciowości tak szybko zanikają. Cała przyjemność z tego, że ktoś też je przeżywa, ale to takie nic, które zginie tak samo szybko, jak się narodziło, czyli od momentu złapania za rękę.

przez merc84 18 paź 2013, 15:04
ja tak samo dzisiaj spotkałem fajną dziewczynę w autobusie, nie nawiązałem kontaktu

Sortuj wg