Męcząca znajomość.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Męcząca znajomość.

przez Candy14 11 lis 2013, 21:21
wiem, że ma jakiś problem. wiem też, że cierpi na depresję.

nie wiesz.. wiesz tylko to co Ci powiedzial
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Męcząca znajomość.

przez ischemie 11 lis 2013, 21:40
ale to nie jest normalne. miałam przyjechać do niego w piątek. pod koniec października pisał mi, jak bardzo cieszy się, że przyjeżdżam. kiedy miałam przyjechać, zaczął kręcić i mnie zniechęcać. napisałam, że przyjadę kiedy indziej i ucieszył się. w końcu przez przypadek odkryłam na facebooku, że kłamał, bo wybiera się na pewne wydarzenie z kolegą. wkurzyłam się i napisałam mu esemesa. on nie odpowiadał, nie oddzwaniał. odezwał się po dwóch dniach, że "nie lubi, kiedy ktoś zarzuca mu kłamstwo i nie ma zamiaru się tłumaczyć". w rozmowie ze mną nie odpowiada prawie na pytania, jest agresywny. spytałam go, co się stało. nie odpowiedział mi. powiedział tylko, że nie ma nikogo i nie zamierza wracać do byłej dziewczyny. napisał tylko, że znowu ma depresję. może zareagowałam zbyt ostro, ale nie lubię, kiedy ktoś mnie okłamuje i robi ze mnie idiotkę. oświadczył nagle, że chce zerwać naszą znajomość, że nie jest godny moich nerwów. dodał, że możemy być przyjaciółmi. on nie jest taki.to spokojny, dość nieśmiały i niepewny siebie człowiek.

Sortuj wg