Różnica wieku i wzrostu między partnerami.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ladywind 17 paź 2013, 12:34
Krew pompuje trójka miniaturowych murzynów z plantacji bawełny
???
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez anna.anakaia 17 paź 2013, 12:37
Kestrel,
Krew pompuje trójka miniaturowych murzynów z plantacji bawełny :lol:

Afroamerykanów! :mrgreen:
Albo Afropolan jeśli w PL jesteśmy :P
anna.anakaia

przez NieznanySprawca 17 paź 2013, 12:39
Albo Afropolan jeśli w PL jesteśmy :P

wuahhahah :great:
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 17 paź 2013, 12:48
khaleesi,
za duzo sie przejmujesz tym co jest seksowne a co nie jest, ja znam facetów którzy mają po 40 ,są grubi z brzuchami i w ogóle fe i kobiety z super figurą wygladające 15 lat młodziej, za bardzo myslisz i analizujesz i tracisz pewnosc siebie przez to, pozatym fajnie przeżyć chocby 10 lat z kimś a później sie rozstac niz odmawiac sobie bo co bedzie, bo może to być twoje najlepsze 10 lat w zyciu, takie podejscie jak twoje mnie drazni, nie zdecydowałbym sie na zwiazek z młodszyym bo jak bede wyglądac, ja nie mam takich mysli bardziej mysle jak on bedzie wygladal i czy bedzie pod względem wizualnym spelniał moje oczekiwnia,
uwazam,ze róznica większa niz 15 lat to juz sporo do 15 jeszcze jako tako, moja mama ma 63 i sie spotyka z młodszymi facetami bo mowi ze męzczyźni w jej wieku to dziadki, sama wyglada duzo młodziej i wiek wcale nie przeszkada jej w tym by po smierci mojego ojca spotykac sie z facetami duzo młodszymi, co ma siedziec przed telewizorem, niech korzysta życia dopóki moze,życie jest tylko jedno a co przezyjemy to nasze nie sasiadów i innych ludzi, oni za nas nie zyja, oni mogą sobie pogadać co najwyzej na nasz temat,
ja osobiscie nie wyobrazam sobie siebie u boku 20 lat starszego faceta, ale z drugiej strony róznie w zyciu bywa ;)
Ostatnio edytowano 17 paź 2013, 13:01 przez tahela, łącznie edytowano 3 razy
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez anna.anakaia 17 paź 2013, 12:57
tahela,
pozatym fajnie przeżyć chocby 10 lat z kimś a później sie rozstac niz odmawiac sobie bo co bedziie, bo moje to być twoje najlepsze 10 lat w zyciu

O właśnie. Mam podobny tryb myślenia w tej kwestii.
Wolę przeżyć z tą konkretną osobą szczęśliwie choćby parę lat, nawet jeśli miałoby się potem posypać. Nie ważne ile czasu to potrwa. Ważne, że jest i jest dobrze.
anna.anakaia

przez tahela 17 paź 2013, 13:04
anna.anakaia,
dokładnie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Arhol 17 paź 2013, 13:29
ladywind, o to mi chodziło że jeżeli carlos nie ma serca,to co innego krew pompuje ;)
anna.anakaia, detal :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez khaleesi 17 paź 2013, 15:23
tahela napisał(a):khaleesi,
za duzo sie przejmujesz tym co jest seksowne a co nie jest, ja znam facetów którzy mają po 40 ,są grubi z brzuchami i w ogóle fe i kobiety z super figurą wygladające 15 lat młodziej, za bardzo myslisz i analizujesz i tracisz pewnosc siebie przez to, pozatym fajnie przeżyć chocby 10 lat z kimś a później sie rozstac niz odmawiac sobie bo co bedzie, bo może to być twoje najlepsze 10 lat w zyciu, takie podejscie jak twoje mnie drazni, nie zdecydowałbym sie na zwiazek z młodszyym bo jak bede wyglądac, ja nie mam takich mysli bardziej mysle jak on bedzie wygladal i czy bedzie pod względem wizualnym spelniał moje oczekiwnia,
uwazam,ze róznica większa niz 15 lat to juz sporo do 15 jeszcze jako tako, moja mama ma 63 i sie spotyka z młodszymi facetami bo mowi ze męzczyźni w jej wieku to dziadki, sama wyglada duzo młodziej i wiek wcale nie przeszkada jej w tym by po smierci mojego ojca spotykac sie z facetami duzo młodszymi, co ma siedziec przed telewizorem, niech korzysta życia dopóki moze,życie jest tylko jedno a co przezyjemy to nasze nie sasiadów i innych ludzi, oni za nas nie zyja, oni mogą sobie pogadać co najwyzej na nasz temat,
ja osobiscie nie wyobrazam sobie siebie u boku 20 lat starszego faceta, ale z drugiej strony róznie w zyciu bywa ;)

Serio? ja tam wole mieć takiego partnera przy którym nie będę musiała patrzyć caly czas w lustro i zastanawiać się nad różnicą wieku i czy mam zmarszczki a on nie. Jak są kobiety którym to lata to droga wolna. Dla mnie to masakra ogólnie. ]i vice versa ;) To, że twojej mamie to odpowiada to nie znaczy, że zmienie swoje zdanie na ten temat
Do tej pory jak żyje nie spotkałam podniecajacego 50 czy 60 latka :lol: Wolę inną grupe docelową. Rówieśników góra do 5 lat. Tak samo bym się nie wzięła za 19 latka bo mnie tacy w ogóle nie interesują. Pozdrawiam! 8)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez ladywind 17 paź 2013, 15:29
Kestrel, ale dalej nie wiem za bardzo co mają Murzyni wspólnego z tym? :roll:

-- 17 paź 2013, 14:32 --

A ja tam nie mam nic przeciwko bycia z młodszym partnerem do granicy jaką wcześniej określiłam czyli max 7 lat, sama wyglądam młodo więc dla mnie nie stanowi to żadnego problemu:)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Arhol 17 paź 2013, 15:43
ladywind, po prostu lubie rasistowskie żarty,równie dobrze mogli to być pejsaci czy żółtki
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez khaleesi 17 paź 2013, 15:43
tu była mowa o 20 i 60 latkach w obie strony. Ja tutaj nie piszę o maksymalnej dopuszczalnej granicy u Ciebie jest 7 lat u mnie 5 lat młodszy a do 10 lat jak starszy ode mnie. Inne liczby sa nie do przyjęcia dla mnie i ja bym nie chciała się wiązać ze starcem ani z chłystkiem. Zresztą nie mam takie dylematu i dla mnie aluzje tahela jakobym coś sobie odmawiała sa nietrafione :lol:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez ladywind 17 paź 2013, 15:46
Kestrel, acha.

przez merc84 17 paź 2013, 15:51
moze tez chodzi o to zeby sie razem zestarzec

przez khaleesi 17 paź 2013, 16:01
merc84, dokładnie. Facet 40 latek i kobieta 70 latka no dla mnie to jest bardzo duża różnica wieku. Za 10 lat kobieta może nogi wywinąc a facet jeszcze żyje. Dla mnie nie jest do przyjęcia taka duża różnica wieku bo to zwyczajnie nawet się nie zestarzeją razem. Ona/on o laseczce a taki 50 latek może mieć jeszcze inne spojrzenie na zycie.
Mistrz Avatara

Sortuj wg