Problem w temacie byłej już dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez nerwus84 30 wrz 2013, 18:57
zima napisał(a):nerwus84, czy Ty naprawdę nie widzisz,ze tez masz wredny charakter??

kazdy szlachetny czlowiek dowiedziawszy się o notorycznej zdradzie partnerki po prostu się z nią rozstaje.
brzydkie ale fajny charakter..
ladne ale glupie..
w zyciu rzadko się zdarzaja takie skrajności. albo nakladasz na każdą zadbaną laskę projekcje swojego myslenia albo nie dojrzales do związku- uroda się zmienia, rzadko zdarzaja się brzydcy ludzie, po prostu są takie w naszym typie albo takie nie w naszym guscie.
na poczatku kazdy jest mily i "normalny", chce dac się poznać z lepszej strony.
firmie nie widzę normalnych kobiet, a te które są piękne są zwykłymi puszczalskimi laskami gdyż mają podobny pogląd na życie jak ta, o której mowa

masz zaburzone myslenie.
poza tym to Ty korzystałeś z usług prostytutek i o Tobie mozna powiedziec ze jestes puszczalski.
Czemu nie spojrzysz na siebie? bije z Ciebie taka zajadłość, taka zacietość i jad, że jestem pewna iz masz trudny charakter.

Tak widzę i doskonale wiem, że mam wredny charakter. Wredny charakter do wrednych ludzi, którzy mi szkodzą. Dla ludzi normalnych dla mnie jestem OK. Co do tej pani często miałem tak, że chciałem mieć dowody na tę zdradę bo podejrzenia były. Oczywiście ona zawsze gadała, że to moje schizy itp ale to co robiła wskazywało ewidentnie na zdradę albo sytuacje kręcące się wokół zdrady. Dodatkowo brak szacunku dla mnie, pogarda itp. Wolałem zerwać i zostawić to w spokoju no ale nie odpuszczała i wielce cierpiała. Dopiero jak się skapnąłem, że to jej gra (po co?) to się wkurwiłem. Kobieta ma być dla mnie wierna i czuła, a jak się zaczyna mną bawić i wkurzać i robić krzywe ruchy (choć sama tak nie uznaje) to się wtedy zaczyna. Przy niej to się uaktywniło. Przy poprzednich nawet rozstania nie były bardzo burzliwe. Poprzedni gadał, że ona z nim wojny robiła. Ze mną też ale niestety nie jestem jak on czyli pantofel. Nie daję sobie wejść na głowę. Dlatego chciałem się wycofać ale zmiękłem po jej "słodkim gadaniu", że mnie kocha, tęskni, wie jakie błędy popełniła. Po powrocie było tylko gorzej. Dlatego to chamstwo gdyż mną się nie bawi.
Zagłębie rulez:)

przez zima 30 wrz 2013, 19:02
nerwus84,
Dla ludzi normalnych dla mnie jestem OK.

nigdy nie spotkasz kogos, kto bedzie dla Ciebie normalny.albo bedzie-do czasu.
nie miales dowodow zdrady a juz poszedles do burdelu.
masz trudny charakter, szukaj prostej kobiety.

http://www.youtube.com/watch?v=GRRN1C_6PZw
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez nerwus84 30 wrz 2013, 20:23
zima napisał(a):nerwus84,

Te przypadki jej, które opisałem to dla mnie ewidentny dowód na kombinowanie do zdrady. Tym bardziej z uwagi na jej przeszłość. Do tego tekst "bo ja chcę mieć do czego wracać jak się pokłócimy" w temacie jej byłego i spotkań z nim. Ale w jednym masz rację - lepiej od takiej się po angielsku wycofać, zerwać, powiedzieć "spadaj maleńka" i wtedy wyszłoby się z twarzą i z honorem. Prawie to zrobiłem ale zmięknąłem. Pewnie to ona chciała to zrobić pierwsza i dlatego udawała po zerwaniu moim, że mnie kocha i tęskni.

-- 01 paź 2013, 08:37 --

To może jeszcze mam się godzić na to, żeby taka kobieta sobie mogła się spotykać z byłym, iść sama na imprezę, upijać się z kolegami na piwie, robić sobie żarty ze mnie (tekst typu "robię loda sąsiadowi"), rządzić mną, mieć pretensje, że mam się ubierać tak, a nie inaczej, nic jej nie mówić bo...to będzie wypominanie, godzić się na wszystko bo...nie znajdę normalnej kobiety. Bo każda wg ciebie normalna tak robi, a każda próba wyjaśnienia w/w przypadków będzie traktowana jako pretensje itp. Chłop się ma godzić na wszystko w imię zaufania i prywatności (ona mi mogła komórkę sprawdzać i nawet się o to nie pytała). Może mam się jeszcze na zdradę godzić bo to przecież tylko seks? Może mam swoje własne mieszkanie udostępniać dla kochanka swojej kobiety gdyż jej się prywatność należy, a sam iść byle gdzie byle jej nie przeszkadzać? I błagać ją o powrót na kolanach bo miałem pretensje o w/w przypadki (te, które ona robiła). Ja nie mogłem nawet sobie spokojnie zjeść bo wielce nie dbam o siebie, a ona mogła chlać i szlajać się z różnymi facetami, a jak ja się pokłóciłem o to bo frustracja osiągnęła zenit to ja byłem ten winny. Każda próba wyjaśnienia sprawy kończyła się skwitowaniem "bo zmierzasz do jazdy". To wolałem zdradzić ją z prostytutkami, wolałem zerwać ale go ona musiała zwyciężyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zima 01 paź 2013, 18:42
Ty nie masz wyzszego wykształcenia, co?
powiedzieć "spadaj maleńka"

tak by nie powiedział nikt na poziomie, sorry. z takim podejsciem nie trafisz na normalną dziewczynę.
no swoja postawą roszczeniową sam się prosisz o teksty typu:
"robię loda sąsiadowi"

zero dystansu jakiekolwiek, mozna w ogole z Toba pozartować czy trzeba byc smiertelnie powaznym?
nie masz zadnych dowodów,ze Cie zdradzała, a mimo to Ty postanowiłeś zdradzać. brak słów po prostu. dobrze że dziewczyna się uwolniła.
i zacznij sie odchudzać. albo znajdź puszystą dziewczyne.
benzo one day dancer
live yourself.

przez nerwus84 01 paź 2013, 19:30
zima napisał(a):Ty nie masz wyzszego wykształcenia, co?
powiedzieć "spadaj maleńka"

tak by nie powiedział nikt na poziomie, sorry. z takim podejsciem nie trafisz na normalną dziewczynę.
no swoja postawą roszczeniową sam się prosisz o teksty typu:
"robię loda sąsiadowi"

zero dystansu jakiekolwiek, mozna w ogole z Toba pozartować czy trzeba byc smiertelnie powaznym?
nie masz zadnych dowodów,ze Cie zdradzała, a mimo to Ty postanowiłeś zdradzać. brak słów po prostu. dobrze że dziewczyna się uwolniła.
i zacznij sie odchudzać. albo znajdź puszystą dziewczyne.

No w kontekście tego, że chciała z byłym się spotykać, innym facetem się zachwycała, 2 razy chciała zerwać (bez powodu wtedy) to na pewno żarty. No i to co opisywałem. Nie wiem po co za mną latała i gadała, że się zmieni i nie będzie chlać. Po co mi gadała, że mnie kocha. Poza tym nadwagi nie mam, mało nie zarabiam. Ona miała wiecznie do mnie pretensje, a jak chciałem wyjaśnić sprawę z byłym i jej spotkaniami z nim (sama poszła choć wiedziała, że mi to przeszkadzało) to się denerwowała i gadała "ty mi nie ufasz". Głupie teksty tego gościa z roboty, a jej to prawie wcale nie przeszkadzało. Dopiero jak ja powiedziałem zdanie na ten temat to jakoś przestała z nim gadać. Z resztą jak ufać kobiecie, która przez pierwsze 3 tygodnie gada jak to jest fajnie, a potem gada, że idzie do byłego na sylwestra, która po tym jak kwiaty jej przyniosłem (trochę chora była to przy okazji jej przywiozłem jakiś wick czy coś) to za 4 godziny mi gada, że musi zerwać bo starzy. W sumie to ja z nią skończyłem ale nie skończyłem z nią w jej głowie. To nie była miłość. Ona miała pretensje do mnie, ja miałem pretensje do niej. Poza tym samo jej zachowanie wskazywało na zdradę.
Ostatnio edytowano 01 paź 2013, 19:39 przez nerwus84, łącznie edytowano 1 raz

przez Arhol 01 paź 2013, 19:36
Ty nie masz wyzszego wykształcenia, co?

Yyy jeśli to pytanie tyczy się tego czy za tym nie jest kulturalny to się nie zgodzę,kultura osobista niejednokrotnie nijak ma się do wykształcenia...

nerwus84, Było,minęło, na chooj rozważać co,kto,gdzie jak.

Podziękujcie sobie w duchu czy w realu za znajomość,albo nie odzywajcie się do siebie wcale i zamknij ten rozdział w swoim żywocie,roztrząsanie tego ma sens jak chodzenie po raz drugi po polu minowym gdzie już straciło się jedną kończynę.
na ...
to roztrząsać.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez zima 01 paź 2013, 19:37
a po co się dawałeś?
benzo one day dancer
live yourself.

przez khaleesi 01 paź 2013, 20:00
Facet idz na terapie. Nadajesz na nią a sam lepszy nie jesteś.
Mistrz Avatara

przez tahela 01 paź 2013, 21:04
w sumie poziom prostackiego i niewychowanego 16-latka, no góra 18 lat nie wiecej
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez zmęczona_wszystkim 01 paź 2013, 21:43
To wolałem zdradzić ją z prostytutkami, wolałem zerwać ale go ona musiała zwyciężyć.

Zwyciężanie? przegrywanie? WTF? Wygląda, jakby to była jakaś zabawa, gra, nie wiem co. Ktoś tu wygrywa, ktoś przegrywa? Ja ktoś zdradza z prostytutkami (prewencyjnie lub nie), to jakieś punkty są liczone? Nie najlepiej to wygląda.

przez nerwus84 01 paź 2013, 21:45
Ona święta też nie była raczej. Spokojny i normalny jestem dla normalnych ludzi co nawet potwierdzają niektóre moje byłe dziewczyny. Wcześniej jak ją znałem ze strony koleżeńskiej, a potem to się zaczęło rozwijać to myślałem, że to kobieta mojego życia ale z czasem jak ją lepiej poznawałem to się rozczarowywałem. Chciałem być z nią ale byłem rozczarowany, wściekły i wyłączony często z życia. Myślałem, że jest ideałem (co jakiś czas myślałem o niej nawet w kategoriach erotycznych, nawet będąc w innych związkach) jednakże z czasem okazała się być inna niż to co o niej myślałem. Te wałki jej dobiły mnie, a jak ktoś zaczyna mnie krzywdzić na duszy to zaczynam robić niestety odwet, a wystarczyło się wycofać po angielsku.

przez zima 01 paź 2013, 21:48
nerwus84,
co jakiś czas myślałem o niej nawet w kategoriach erotycznych, nawet będąc w innych związkach

tak samo bedziesz z kazda inną, zakochasz się znowu i będziesz myslał o innej. czy Ty nie widzisz ze to jest zaburzenie?
czego wlasciwie od nas oczekujesz? ze Ci przytakniemy? czy ze posluchamy wywodu z serii-bo to zla kobieta byla. i tak samo jak mowisz o niej bedziesz mówil o kazdej nastepnej.
benzo one day dancer
live yourself.

przez nerwus84 01 paź 2013, 21:58
co jakiś czas myślałem o niej nawet w kategoriach erotycznych, nawet będąc w innych związkach

tak samo bedziesz z kazda inną, zakochasz się znowu i będziesz myslał o innej. czy Ty nie widzisz ze to jest zaburzenie?
czego wlasciwie od nas oczekujesz? ze Ci przytakniemy? czy ze posluchamy wywodu z serii-bo to zla kobieta byla. i tak samo jak mowisz o niej bedziesz mówil o kazdej nastepnej.

Próbuję jakoś wyzbyć się myśli o niej. Czasem sam nie wiem, kto tu w tym związku zawinił, ja czy ona. Ale to chyba teraz mało ważne. Sama tę walkę zaczęła. Mogła się nie bawić uczuciami moimi.

przez zima 01 paź 2013, 22:00
nerwus84, moze sprobuj wybrac taka jakiej bys nigdy nie wybrał to bedzie inny skutek.
benzo one day dancer
live yourself.

Sortuj wg