Problem w temacie byłej już dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez nerwus84 16 paź 2013, 22:23
zima napisał(a):nerwus84, no ale to byl jednak powrót....
poza tym, spozywanie odgrzewanych kotletów grozi zatruciem.
nie podobala Ci sie kiedys to dlaczego sądzisz ze spodoba Ci sie teraz?
myślę, ze masz trudne chwile, a przyjaciółka potrafi Cię pocieszyć. jak staniesz na nogi to mozesz ja zostawić...

Powrót do "przyjaciółki", a nie do ex. Od ex odszedłem choć jeszcze jakieś zgrzyty były. Aktualnie "przyjaciółkę" chcę wspierać w czym się da gdyż widzę, że ona przy mnie odżywa i staje się szczęśliwa. Co do ex to macie rację - urażona duma i poczucie bycia pantoflem choć pomimo tego, że ex mi groziła "że chce mieć do czego wracać" to ja miałem defacto "na boku" kogoś, do kogo się z początku zwracałem ze wszystkimi moimi problemami, czasami się spotykałem, a w ostatecznym rozrachunku postanowiłem wrócić. To na prawdę osoba o dobrym sercu i ustatkowanej osobowości. Przy niej potrafię pogadać o wszystkim (jak za czasów przed ex) i doskonale się dopasowujemy. Z ex nie dało się o niczym pogadać (efekt alkoholizmu chyba) choć teraz ex przy swoim pantoflu promienieje. Ze swoją prawdopodobnie będziemy na zawsze. Tamta niech ma swojego pantofelka (ponoć była żona go zdradzała więc coś z pantofla musi mieć). Ja mam swoją i chcę by przy mnie zakwitła tak jak kiedyś kwitła.
Ostatnio edytowano 16 paź 2013, 22:25 przez nerwus84, łącznie edytowano 1 raz
Zagłębie rulez:)

przez zima 16 paź 2013, 22:25
nerwus84, ale wciaz moiwsz o bylej- jakby Ci zwisala to bys sie nia nie przejmowal.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez nerwus84 16 paź 2013, 22:33
zima napisał(a):nerwus84, ale wciaz moiwsz o bylej- jakby Ci zwisala to bys sie nia nie przejmowal.

Właśnie to, że teraz lata i się śmieje. Jak była przybita jak z nią w sierpniu skończyłem to się poniekąd cieszyłem i sobie gadałem "wreszcie poczułaś to co ja czułem". Potem mnie sumienie wzieło i wróciłem (wszystko przed związkiem z "przyjaciółką") ale na chwilę obecną jej latanie za mną uznaję za wielkie udawanie z jej strony. Ostatnie spotkanie z ex przed powrotem do "przyjaciółki" przebiegało tak, że chciałem coś niby kleić (w sumie tylko po to żeby jej pokazać, że za chwilę będzie mega zraniona) ale się nie dało. Powiedziałem jej potem na tym spotkaniu, że mam inną. Nie wiem czemu była wkurzona ale potem wolałem wrócić do pewnej i normalnej kobiety. Niestety nie udało mi się ex doprowadzić do większego doła za te krzywdy, które mi zrobiła ale może zrozumie, że facetów jak pantofli się nie traktuje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zima 16 paź 2013, 22:34
nerwus84, nie. ona ma nad Toba władzę, nie widzisz?
benzo one day dancer
live yourself.

przez nerwus84 16 paź 2013, 22:41
zima napisał(a):nerwus84, nie. ona ma nad Toba władzę, nie widzisz?

W jaki sposób? Skoro jak zerwałem to powinna sobie odpuścić jak taka "cudowna" i może mieć każdego.
Ostatnio edytowano 16 paź 2013, 22:44 przez nerwus84, łącznie edytowano 1 raz

przez zima 16 paź 2013, 22:43
nerwus84, dominuje w Twoich myslach. obchodzi Cie, a gdybys darzyl uczuciem nową kobiete to tamta bylaby nieistotna, zamknąłbys ten etap, a nie wciąż o niej myślał.uważam ze nie bedziiesz kochał przyjaciółki miłością damsko- męska...
benzo one day dancer
live yourself.

przez nerwus84 16 paź 2013, 22:49
zima napisał(a):nerwus84, dominuje w Twoich myslach. obchodzi Cie, a gdybys darzyl uczuciem nową kobiete to tamta bylaby nieistotna, zamknąłbys ten etap, a nie wciąż o niej myślał.uważam ze nie bedziiesz kochał przyjaciółki miłością damsko- męska...

Kochałem "przyjaciółkę", a teraz moje uczucie na nowo się buduje. Żałuję tylko, że w przypadku ex nie wróciłem od razu po zerwaniu z nią do "przyjaciółki". Wtedy było widać, że ex ma doła ale jakby zobaczyła wtedy, że ją oszukiwałem to zapewne nawet by się z firmy zwolniła i wiedziałaby, że jest najgorsza tak jak mnie traktowała. Poniekąd masz rację. Siedzi w mojej głowie ale tylko po to by jej bardziej dogryźć i zranić. Za ten cały syf.

Sortuj wg