Czy istnieją mężczyźni, którzy nie traktują kobiet jak zabaw

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez bittersweet 19 wrz 2013, 12:03
tahela, ano, nie mogłam sie powstrzymać :mrgreen: widze, że pogłoski o Twoim odejściu z forum okazały sie mocno przesadzone ;)

pytaniem jest czy serio, albo na ile mozliwe jest dla mezczyzny umiejscowienie fantazji seksualnych i emocjonalnej czy tam duchowej więzi w jednym , tym samym obiekcie : P ( kobiecie, nie zabawce! )
nie wiem, na ile to jest możliwe, ale na pewno kazdy o tym marzy :angel: o totalnej idealnej milości, all inclusive :105:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 19 wrz 2013, 12:05
A co zlego jest w fantazjach seksualnych u faceta o innym obiekcie? O ile na fantazjach sie konczy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez tahela 19 wrz 2013, 12:08
bittersweet,
Pogłoski na temat mojej osoby sa przeważnie mocno przesadzone. :P
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fe43 19 wrz 2013, 12:21
Autodestrukcja napisał(a):pytaniem jest czy serio, albo na ile mozliwe jest dla mezczyzny umiejscowienie fantazji seksualnych i emocjonalnej czy tam duchowej więzi w jednym , tym samym obiekcie : P ( kobiecie, nie zabawce! )

-- Cz wrz 19, 2013 10:55 am --

jestem wątpiąca nalogowo.. ;p

Tak,mój dziadek i babcia przeżyli ze sobą ponad 40 lat,dziadek kipnął w zeszłym roku .
pewnie dziadek czy babcia czasem pomyśleli o kim inny,ale w tym wypadku przysłowiowo "przy 1 dziurze kot zdechł" sprawdziło się D:
koleżanka w robocie jest z swoi chłopem ponad 20 lat i nie rozwiodą sie już raczej.
Jej syn podobnie,tyle że rówieśnik mój,też już narzeczona,dziecko (fail przy rekreacji) i też raczej będą razem :P
pewnie zgrzyty są wszędzie czy kłótnie.
ale takowe zjawisko możliwe.
fe43

przez Autodestrukcja 19 wrz 2013, 12:27
Candy14,
A co zlego jest w fantazjach seksualnych u faceta o innym obiekcie? O ile na fantazjach sie konczy
nic, chodzi o sytuację kiedy te fantazje nie idą w tym kierunku w ktorym idą jakies tam uczucia

czytalam w jakiejs definicji aseksualizmu, ze jednym z jego typow jest wlasnie sytuacja kiedy istnieje poped seksualny ale rozmija sie z emocjonalnoscią

jezu, nie cierpie psychologii :P zbyt płynna
Autodestrukcja

przez Sorrow 19 wrz 2013, 15:40
Mushroom napisał(a):
Może spróbuj z prawiczkiem? Oni raczej nie są żonaci i nie zajmują się obmacywaniem koleżanek.

Nie zajmują się tym bo nie mają jaj a nie dlatego że nie chcą.

Ja tam nie chcę, bo to obrzydliwe.

Autodestrukcja napisał(a):pytaniem jest czy serio, albo na ile mozliwe jest dla mezczyzny umiejscowienie fantazji seksualnych i emocjonalnej czy tam duchowej więzi w jednym , tym samym obiekcie : P ( kobiecie, nie zabawce! )

Istnieje.

aguskaguska napisał(a):No widzisz, dla mnie ten temat jest wbrew pozorom problemem, całkiem poważnym, a poglądy o tym że faceci lecą tylko na wygląd a kobiety na kasę jak się okazała wcale takie bzdurne nie są.

Mi sam wygląd nie wystarcza :monokl: .

anna.anakaia napisał(a):Zazwyczaj chcemy mieć w swoim otoczeniu osoby, z którymi się dogadujemy, rozumiemy etc.
Jeśli chcemy poznawać takich ludzi to chyba nie czekamy aż sami znikąd się pojawią.
Dla mnie po prostu nie jest to skomplikowane, bo jeśli chcę mieć znajomych, z którymi chcę się dogadywać - załóżmy, że interesuję się filcowaniem wełny to chodzę na zajęcia z filcowania wełny i tak poznaję ludzi mnie podobnych. Jeśli studiuję kulturoznawstwo to w grupie będę miała przynajmniej parę osób, które to interesuje. Jest pole wyboru.
Tylko trzeba chcieć. Zupełnie bez wysiłku i naszego zaangażowania nic się samo nie stanie. No chyba, że wolimy nic nie robić, czekać co los przyniesie i narzekać (to nie jest skierowane do kogoś personalnie).

Niestety w pewnym wieku się okazuje, że poza taką grupą już nikt nie chce się spotykać bo wszyscy są mega zajęci. Chyba, że jest to spotkanie w celu upicia się.

przez Fatale 19 wrz 2013, 16:39
Jak tylko zobaczyłam ten temat to mi ręce opadły... Idiotyczne stereotypy. :evil: Więcej nie skomentuje.
Byłam i jestem..

przez nieboszczyk 19 wrz 2013, 18:10
takie zarzuty nie mają sensu.mąż narzeka że żona robi z niego żywy bankomat,żona narzeka że mąż robi z niej gumową lalkę,rodzice narzekają że dzieci są niewdzięczne,dzieci narzekają że rodzice robia z nich przedmiot zaspokojenia ambicji
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Pieprz 19 wrz 2013, 18:12
21 wiek, każdy lubi narzekać ale robić nie ma komu
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Candy14 19 wrz 2013, 18:20
ja tam nie narzekam. Znam wielu fajnych facetow a moj osobisty jest w porzadku
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez fe43 19 wrz 2013, 18:26
Dla mnie zawsze bzdurą jest patrzeć przez pryzmat płci,trzeba choć próbować patrzeć przez pryzmat jednostki.
Znam od strony rodziny i dawnych znajomych,zarówno fajnych facetów jak i kobiety,tak i w drugą stronę,że czasem coś "nie halo"
fe43

przez Autodestrukcja 19 wrz 2013, 18:49
gender time ;)
Autodestrukcja

przez aguskaguska 30 gru 2013, 01:52
Fatale napisał(a):Jak tylko zobaczyłam ten temat to mi ręce opadły... Idiotyczne stereotypy. :evil: Więcej nie skomentuje.

Ehh... Bo nie zadałaś sobie trudu wgłębienia się w niego. Ja też jestem osobą która nie lubi stereotypowego myślenia. A problem jak się okazało był zupełnie inny.

przez SmutnyLysy 30 gru 2013, 17:20
Istnieją - dla przykładu to ja. Damy się szanuje ;)

Choć może to też tłumaczyć dlaczego do teraz jestem samotny.
;)

Sortuj wg