Czy istnieją mężczyźni, którzy nie traktują kobiet jak zabaw

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez MalaMi1001 18 wrz 2013, 20:49
Candy14 napisał(a):
Żałować? Uważasz, że mam żałować traktowania mnie jak zabawkę?

Pewnie..zalowac, ze pozwalalas traktowac sie jak zabawka zamist ogarnac i postawic granice

Pozwalać się traktować a być oszukiwanym to różnica. Wystarczy popatrzeć na te "szczęśliwe" kobiety, które z pewnością wiedzą, że są np. zdradzane. No chyba, ze chodzisz za swoim facetem krok w krok :D

przez ladywind 18 wrz 2013, 20:51
Jasne że są tacy mężczyźni , tylko trzeba mieć to szczęście by na takiego trafić .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Ferdynand k 18 wrz 2013, 20:53
MalaMi1001, za to jakby facet tak chodził to chorobliwy zazdrośnik
facet wykorzystuje
kobieta jest "wyzwolona"

:blabla:

skoro są faceci co są ok to czemu nie chcesz wcale relacji nawiązywać?
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 18 wrz 2013, 20:54
ladywind napisał(a):Jasne że są tacy mężczyźni , tylko trzeba mieć to szczęście by na takiego trafić .

powinno się wybierać a nie trafiać, ale wiadomo strzała amora czasem przysłania umysł. Zresztą co ja będę się wypowiadać mam prawie zerowe doświadczenie.
Największy Forumowy Maruda

przez ladywind 18 wrz 2013, 20:56
carlosbueno, ale prawisz dobrze Karol :-)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez zmęczona_wszystkim 18 wrz 2013, 20:58
A da się wybrać kogoś na podstawie charakteru? bo ktoś ma fajny charakter, to wezmę i się zakocham? :D A pociąg fizyczny? Jedno z drugim nie chadza tak często w parze.

przez Ferdynand k 18 wrz 2013, 21:02
zmęczona_wszystkim, wszystko się da na świecie jest 6,5mld ludzi
już nawet 7 mld chyba
z tego 3,5mld to faceci trzeba znaleźć tylko :P
Naczelny Użyszkodnik

przez MalaMi1001 18 wrz 2013, 21:03
wykończony ani w jedną ani w drugą stronę to nie jest ok. To ograniczanie wolności, a związek to nie więzienie.

I to nie jest tak, ze facet wykorzystuje a kobieta jest wyzwolona. Są osoby, którym takie układy pasują, ale odbywa się to za zgodą i świadomością obu stron. Co innego kiedy przez ileś lat znajomość się rozwija, są plany a nawet czyny, myślisz, że to właśnie to i nagle okazuje się przez głupi przypadek, że chodzi tylko o kasę albo zabawę. I to nie ma znaczenia czy to facet czy kobieta, żadnego. Poprostu są tacy, którzy nie mają w tym względzie szczęścia i do takich osób zaliczam się ja. Wolę żyć spokojnie, ale samotnie. Takie jest moje zdanie.

-- 18 wrz 2013, 21:03 --

wykończony ani w jedną ani w drugą stronę to nie jest ok. To ograniczanie wolności, a związek to nie więzienie.

I to nie jest tak, ze facet wykorzystuje a kobieta jest wyzwolona. Są osoby, którym takie układy pasują, ale odbywa się to za zgodą i świadomością obu stron. Co innego kiedy przez ileś lat znajomość się rozwija, są plany a nawet czyny, myślisz, że to właśnie to i nagle okazuje się przez głupi przypadek, że chodzi tylko o kasę albo zabawę. I to nie ma znaczenia czy to facet czy kobieta, żadnego. Poprostu są tacy, którzy nie mają w tym względzie szczęścia i do takich osób zaliczam się ja. Wolę żyć spokojnie, ale samotnie. Takie jest moje zdanie.

przez Ferdynand k 18 wrz 2013, 21:06
MalaMi1001, tak akurat
może pech cię prześladuje jak bonusa? :lol:
szczęście musisz sama sobie wziąć :o
a nie czekać i się bać
Naczelny Użyszkodnik

przez satinela 18 wrz 2013, 21:07
moje zdanie skromne jest takie ze generalizowanie wrzucanie do jednego worka wszystkich nie jest wlasciwe, ...
Introvert(11%) Sensing(12%) Feeling(38%) Judging(1%)

przez Candy14 18 wrz 2013, 21:08
Pozwalać się traktować a być oszukiwanym to różnica. Wystarczy popatrzeć na te "szczęśliwe" kobiety, które z pewnością wiedzą, że są np. zdradzane. No chyba, ze chodzisz za swoim facetem krok w krok :D

ale zdrada swiadczy o tym ze traktuje jak zabawke? Sa rozne przyczyny. Glownie tchorzostwo bo nie ma sie odwagi wyjsc z kiepskiego zwiazku. Moj maz mnie zdradzal.. ja nie widzialam tego w swojej naiwnosci wierzac ze nam sie uklada raz gorzej raz lepiej ale nie jest tak zle. Kiedy sie rozstalismy cala wine zwalilam na niego ale po jakims czasie zrozumialam ze mialam w tym swoj udzial. Moglam byc madrzejsza, czujniejsza, bardziej wymagajaca. Wiec wina i po mojej stronie byla.
Do czego zmierzam. Po tym doswiadczeniu zupelnie inaczej wybieralam faceta i zupelnie inna jestem w zwiazku. Nie psiocze na facetow bo ich lubie tylko glupio meza wybralam. I zgadzam sie z Lady
Jasne że są tacy mężczyźni , tylko trzeba mieć to szczęście by na takiego trafić .

z poprawka Carlosa
Jasne że są tacy mężczyźni , tylko trzeba umiec wybrac .
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Ferdynand k 18 wrz 2013, 21:10
satinela napisał(a):moje zdanie skromne jest takie ze generalizowanie wrzucanie do jednego worka wszystkich nie jest wlasciwe, ...

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon:
Naczelny Użyszkodnik

przez ladywind 18 wrz 2013, 21:13
Candy14, ja też od dłuższego czasu lubię mężczyzn i doceniam ich mimo tego , że nie miałam przykladnego ojca .

Dobrze Candy że teraz jesteś w udanym związku .

przez anna.anakaia 18 wrz 2013, 21:22
Candy14 napisał(a):Pewnie..zalowac, ze pozwalalas traktowac sie jak zabawka zamist ogarnac i postawic granice

W tym i w 2 poście zawarłaś to co ja chciałam w swoim na poprzedniej stronie.
Stwierdzam, czytając Twoje wypowiedzi, że co do relacji związkowych myślimy chyba podobnie ;)

A da się wybrać kogoś na podstawie charakteru? bo ktoś ma fajny charakter, to wezmę i się zakocham? :D A pociąg fizyczny? Jedno z drugim nie chadza tak często w parze.

Dlatego zazwyczaj wybieramy jednego partnera łączącego obie sprawy.
Bo samą fizycznością nie stworzymy związku, a kierując się tylko doborem charakteru to z każdym dobrym kumplem można by się związać ;)
anna.anakaia

Sortuj wg