Czy istnieją mężczyźni, którzy nie traktują kobiet jak zabaw

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez aguskaguska 18 wrz 2013, 19:30
Wiem, dziecinne pytanie, ale jednak moje doświadczenia wskazują na to, że mężczyźni traktują kobiety albo jak koleżanki, albo jak przedmiot. Właściwie to w związku byłam tylko raz w życiu, przez 4 miesiące (mam 24 lata). Związek był niedojrzały więc tak na prawdę nie przekonałam się o możliwości darzenia mnie miłością przez mężczyzn (wyłączając miłość ojca do córki). Miałam już ofertę seksu od żonatego mężczyzny, kiedy jego żona była w drugim budynku, miałam też ofertę zarobku w wiadomy sposób od nieznajomego na ulicy, po której nastąpiło jeżdżenie za mną samochodem. Wejście kolegi z którym mieszkałam przez kilka dni w domku do mnie do toalety (nie robiłam wówczas nic intymnego więc miałam otwarte drzwi) i obmacanie mnie też już było. Jeszcze tylko gwałtu chyba brakuje do kolekcji. Jakiś czas temu - dosyć dawno - poznałam głęboko zakorzenione biologiczne mechanizmy wchodzenia w związku. Wszystko jest tak na prawdę interesowne, a więc cały czar prysł. Nie wiem, czy jest w ogóle sens wchodzić w jakiekolwiek związki, zresztą dla mnie jest to - przynajmniej teraz - nierealne.

przez deader 18 wrz 2013, 19:36
Odpowiem pytaniem: czy istnieją kobiety które nie traktują faceta jak zabawkę, kogoś do wykorzystania i porzucenia? :P

Legendy mówią że i na moje i na twoje pytanie odpowiedź brzmi "tak"; widać mamy pecha :/
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Ferdynand k 18 wrz 2013, 19:44
aguskaguska, ja :o :o

a mnie teraz to uraża bo chcesz wszystkich facetów do jednego wora
i jestem na tym punkcie bardzo czuły :evil:
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 19:59
Jakiś czas temu - dosyć dawno - poznałam głęboko zakorzenione biologiczne mechanizmy wchodzenia w związku. Wszystko jest tak na prawdę interesowne, a więc cały czar prysł. Nie wiem, czy jest w ogóle sens wchodzić w jakiekolwiek związki, zresztą dla mnie jest to - przynajmniej teraz - nierealne.

Haaha, pozdrawiam :mrgreen:

Ale tez facet moze zapytac analogicznie:
Czy kobiety musza nas traktowac jako portmonetki i woly robocze? Czy selekcjoluja te nasze "charaktery", bodaj tylko tak, by wyczuc w nich dla siebie potencjalna korzysc?

etc etc.
Grunt, to wywazenie tychze paskudnych "biologicznych mechanizmow" obu stron, wtedy pewnie zwiazek sie uda :pirate:
NieznanySprawca

przez buka 18 wrz 2013, 20:03
kobiety myślą tylko o jednym!

przez anna.anakaia 18 wrz 2013, 20:10
Miałam już ofertę seksu od żonatego mężczyzny, kiedy jego żona była w drugim budynku, miałam też ofertę zarobku w wiadomy sposób od nieznajomego na ulicy(...)

aguskaguska, też takie rzeczy mnie spotykały, włącznie z tym czego Tobie "brakuje do kolekcji" ale to przecież nie jest tak, że co drugi facet proponuje Ci seks za kasę itepe. To się zdarza, ale nie jest regułą.
Co do związku - jeśli widzisz, że coś (cokolwiek!) jest nie halo - nie brniesz w to dalej.
I to nie jest kwestia pecha czy szczęścia, tylko wyborów.
Nie wiem, czy jest w ogóle sens wchodzić w jakiekolwiek związki

Myślę, że warto ;) Związek może człowiekowi dużo dać, tylko wg mnie ważnym jest żeby nie kierować się tylko i wyłącznie emocjami.
anna.anakaia

przez Pieprz 18 wrz 2013, 20:11
aguskaguska, masz złe doświadczenia z facetami, ale nie jest prawdą że wszyscy są tacy jak Ci których spotkałaś i opisujesz. Wydaje mi się że ci co wrażliwsi są bardziej w porządku.

Jeszcze tylko gwałtu chyba brakuje do kolekcji.

nawet tak nie żartuj
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez aguskaguska 18 wrz 2013, 20:12
wykończony napisał(a):aguskaguska, ja :o :o

a mnie teraz to uraża bo chcesz wszystkich facetów do jednego wora
i jestem na tym punkcie bardzo czuły :evil:

Ale ja nie napisałam, że wszyscy mężczyźni tacy są, tylko że moje doświadczenia - bolesne dla mnie - na to wskazują.

przez MalaMi1001 18 wrz 2013, 20:14
aguskaguska chyba mamy podobne zdanie i podobne doświadczenia. Aczkolwiek mój najdłuższy 5letni związek był dla pieniędzy, on mnie "kochał", bo moi rodzice mają dużo pieniędzy. Więc jak widzisz jeszcze tacy się zdarzają, że nie tylko sex.

przez Pieprz 18 wrz 2013, 20:16
Myślę, że warto Związek może człowiekowi dużo dać,

Zgadzam się, mi obecny bardzo dużo dał.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez carlosbueno 18 wrz 2013, 20:16
widzę że się tu anty męski spisek zawiązał, ;) dobrze ja facetem jestem tylko z wyglądu.
Największy Forumowy Maruda

przez Ophelia 18 wrz 2013, 20:23
wiele zależy od wzajemnych oczekiwań.jak już chłopaki napisali, równie dobrze można o to samo zapytac kobiety. ludzie to w wiekszosci syf, caly patent polega na tym, zeby w tym całym tłumie sie odnalesc. jednym to przychodzi łatwiej, drugim trudniej. czasem trzeba bardzo dlugo czekac, upadac, ale potem zostaja tylko strupki, a jeszcze pozniej male slady. idziesz dalej, bo nigdy nie wiesz co, lub kto , na Ciebie czeka.
Ophelia

przez kros 18 wrz 2013, 20:25
Pewnie ze istnieja:) Mnie zawsze dziwczyny zostawialy a nie ja je:P nigdy ich nie traktowalem jak zabawki.
Tak samo moga faceci pomyslec o kobietach czy takie istnieja co nie traktoja facetow jak zabawki:)

przez aguskaguska 18 wrz 2013, 20:26
anna.anakaia napisał(a):

Co do związku - jeśli widzisz, że coś (cokolwiek!) jest nie halo - nie brniesz w to dalej.

Właśnie sęk w tym, że ja byłam w związku tylko raz. I to nie był dojrzały związek. I to jest chyba największy problem - mam same doświadczenia takie, jak pisałam, i przy tym zero doświadczeń dobrych, które pewnie wyrównałyby moją ocenę mężczyzn. I jeszcze zero wiary w to, że takie doświadczenia zdobędę - skoro przez 24 lata się nie udało ani razu.

Sortuj wg