Ojciec alkoholik a szpital

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Lusesita Dolores 12 wrz 2013, 22:58
W zasadzie to zamknelam sie w domu bo pilnuje ojca.Na terapie nie chce mi sie chodzic bo u mnie nic sie nie dzieje i mam problem z mowieniem. Od kiedy postawili mi diagnoze schizofrenii to moje wypowiadanie sie zubozalo.
Oprocz tego mam depresje i nerwice natrectw.
Uwazam ze moze szpital by mi pomogl, ale sama nie wiem. Najchetniej bym sie pozbyla ojca to moze bym odzyla troche.
A Ty nie myslisz zeby sie wyprowadzic od rodzicow? Czy dalej martwisz sie o mame?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Ophelia 12 wrz 2013, 23:13
Ahma, bylas na rozmowie ?
Ophelia

przez vifi 12 wrz 2013, 23:47
Ahma, Ale czy mama jest zdrowa? Nie chce/nie może od niego odejść/zgłosić na policję. Jeśli jest współuzależniona (sama nie pije, ale "musi" przy nim być to chyba byś bardziej pomogła zdrowa. A twoja choroba zagraża też twojemu życiu. Mama przez ten czas mogłaby się od niego odseparować, jeśli by miała chęć i silną wolę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zupapomidorowa 12 wrz 2013, 23:51
Ahma wyprowadze sie z domu jak w koncu obronie prace mgr. Jestem niezaradna zyciowo. Ciagle nie mam sily i latam po endokrynologach by mi ustabilizowali tarczyce (mam hashimoto).
Dawniej Luktar

przez Lusesita Dolores 13 wrz 2013, 03:08
Ophelia tak bylam

vifi mama jest zdrowa, nie odejdzie od ojca bo twierdzi ze nie poradzi sobie finansowo, bo ojciec mimo ze pije to pracuje
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Zupapomidorowa 13 wrz 2013, 10:04
U mnie ta sama gatka była całe życie. Nie odejdę bo za co będziemy żyć. A kurna za alimenty!
Dawniej Luktar

Sortuj wg