Zerwanie z dziewczyna

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Zerwanie z dziewczyna

przez MalaMi1001 12 wrz 2013, 09:56
Ja w chwili kiedy chcę o kimś zapomnieć urywam całkowicie kontakt, całkowicie. Kiedyś była modna nasza klasa, tam się "wszystko działo", więc zanim trafiłam do psychiatry usunęłam konto, zmieniłam numer telefonu, wyrzuciłam wszystkie, ale to absolutnie wszystkie rzeczy, które mi cokolwiek przypominały, odcięłam sie kompletnie od wszystkiego. Na początku daje to jako taką ulgę, jednak nie uchorniło mnie to przed wariactwem. Teraz zrobiłam podobnie. Mam pół roku spokoju na wyleczenie się, znienawidzenie i zapomnienie.

Zerwanie z dziewczyna

przez Clickers 12 wrz 2013, 09:59
Zostawilem ja w zlosci troche poszlo przykrych słow tak spotyka sie z kims innym mnie juz nie chce znac no ale mialem powod mega powod dlatego tak zrobilem zaluje i wogole ale uwierz ze musialbym to i tak zakonczyc i tak bardzo byloby ciezko to utrzymac a jak wygladaloby zycie dorosle

-- 12 wrz 2013, 10:00 --

MalaMi1001, przed wariatctwem co sie stalo tobie?? jaki objawy byly

Zerwanie z dziewczyna

przez hania33 12 wrz 2013, 10:02
Clickers,

Wiec nie ma powodu by myśleć o niej...wbij sobie do głowy , ze nie miał byś przy niej przyszłości ...pomyśl o sobie..przemysł jeszcze raz wszystkie za i przeciw...Ułożysz sobie życie ..zawsze jest nadzieja a ból minie.. :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zerwanie z dziewczyna

przez Clickers 12 wrz 2013, 10:04
No staram sie to wlasnie wbic do glowy wydrukuje sobie te slowa co napisalas powiesze nad lozkiem i bede czytac;) przed snem no ona mi to samo kiedys przez telefon powiedziala ze chce byc sama ze mysli teraz o sobie ze ma mature do zdania ale jednak spotyka sie z kims jednak uwierz moze fajnie pieknie to wygladalo ale i tak i tak musialbym to zakonczyc bo nie wygladaloby to fajnie

Zerwanie z dziewczyna

przez hania33 12 wrz 2013, 10:08
Clickers,

No właśnie musiałeś zakończyć , wiec zapomnij pomyśl o sobie..żyj na nowo chłopaku...uda się, trzymam kciuki :D

Obrazek

Zerwanie z dziewczyna

przez MalaMi1001 12 wrz 2013, 10:09
Myślę, że bardzo daleko Ci do mojego wariactwa. Ja najpierw wpadłam w dziki szał, nie pamiętam za dobrze co się ze mną działo, wiem tyle co od matki. Potem każde jedyne miejsce, w którym kiedyś tam byliśmy wywoływało u mnie napady płaczu, nie mogłam sie uspokoić. Płakałam codziennie, chciałam się zabić, nie myślałam o niczym innym. Trwało to ponad rok. Kiedy dowiedziałam się, ze się żeni poczułam, ze mam dość, ze już dłużej nie wytrzymam takiego stanu, poczułam się zmęczona płaczem, prawie nie jadłam i poszłam do psychiatry. Więc myślę, że daleko ci do takiego stanu, faceci krócej przeżywają o ile w ogóle i szybko się pocieszają.

Zerwanie z dziewczyna

przez Clickers 12 wrz 2013, 10:15
hania33, No bede probował ale prosze piszcie ze mna naprawde to mi pomaga oczywiscie zrewanzuje sie w realu jesli bede w okolicy na jakies ciastko i herbate:)

MalaMi1001, No ja niestety ja przebywam w tych miejscach gdzie z nia bylem aczkolwiek nie mysle o tym.Ona na slub mnie nie zaprosi jestem tego pewien ale boli mnie mysl ze ktos bedzie mial ja do konca zycia ale jak napisalem musialbym to i tak skonczyc i tak bo moze tutaj wygladaloby spoko ale jakby ktos zobaczył nas razem to bybylo ciekawie musze przecierpiec nie interesowac sie wiem ze to ciezko zrobic ale wiem ze stracilem ja do konca zycia

Zerwanie z dziewczyna

przez hania33 12 wrz 2013, 10:18
Clickers,

Nie ma sprawy..będę pisać.. ;)

Obrazek

Zerwanie z dziewczyna

przez Clickers 12 wrz 2013, 10:22
Oczywscie;) jestem podbudowany dzis psychicznie zobaczymy na ile ale postanowilem nie patrzec jej fb ani nic wywalilem numer telefonu zchowalem prezenty od niej wszystkie zawrzec nowe znajomosci moze to pomoze

Zerwanie z dziewczyna

przez hania33 12 wrz 2013, 10:26
Clickers,

Tak powinieneś wyjść ze swojej skorupy..rozpamiętywanie nie ma sensu.. :D

Obrazek

Zerwanie z dziewczyna

przez MalaMi1001 12 wrz 2013, 10:29
No widzisz. Facetom łatwiej przychodzi pogodzenie się ze stratą, już myślisz o nowych znajomościach, o nowym życiu. Więc czy to była miłość? Gdyby była stanąłbyś na głowie, żeby odzyskać dziewczynę, a tak przemawia przez ciebie zwyczajna zazdrość, bo ktoś inny będzie ją miał. Może to brutalne co powiem, ale przypomina mi to sprzedaż samochodu który miał dla ciebie wartość sentymentalną. Uwielbiałeś go i teraz szlag cię trafia, że ktoś inny będzie w nim przezywał teraz przygody może podobne do twoich. Smutne to i brutalne, ale niektórzy tak mają.

Zerwanie z dziewczyna

przez Clickers 12 wrz 2013, 10:39
To nie jest tak ja probowalem ja juz odzyskac ale ona nie chce poweidziala ze za duzo sie wydarzylo ze nie umie ze mna byc juzpozniej dowiaduje sie ze pisze z kims i przekreslila to ehhh to nie byl samochod nigdy nie porownuje do samochodu

Zerwanie z dziewczyna

przez hania33 12 wrz 2013, 10:54
Clickers,

Zacznij żyć ...napisz sobie tak..zapominam ,,żyć zaczynam :D

Obrazek

Zerwanie z dziewczyna

przez MalaMi1001 12 wrz 2013, 11:11
A może powinieneś dać jej czas? Czasami w emocjach nie wychodzi nam podejmowanie decyzji.

Sortuj wg