Zerwanie z dziewczyna

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Zerwanie z dziewczyna

przez socorro 13 wrz 2013, 13:16
nie czytałam całego wątku, przyznaję się bez bicia, ale Ophelia Twój ostatni post bardzo mi się spodobał. bardzo się cieszę, że teraz czujesz się już lepiej, że przestałaś czuć się winna i że zaczynasz sobie układać wszystko od nowa. grunt to zawalczyć o siebie, bo nie sztuką jest w imię pragnienia miłości i strachu przed samotnością trwać w toksycznym krzywdzącym związku, natomiast sztuką- umieć powiedzieć DOŚĆ i wziąć byka za rogi, zawalczyć o siebie , mając na uwadze swoje dobro. trzymaj się ciepło, pozdrawiam ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Zerwanie z dziewczyna

przez MalaMi1001 13 wrz 2013, 13:29
Ophelia napisał(a):
MalaMi1001, dziekuje za Twoje posty.

Za które?

Zerwanie z dziewczyna

przez Clickers 13 wrz 2013, 18:11
No nic dzis doszedlem do wniosku ze nie ma co roztrzasac tego nam nie wyszlo mam nadzieje ze jej wyjdzie z kims innym zycze jej szczescia bo to najwazniejsze:)(wiem wiem niedlugo znowu bede przezywac co ja zrobilem )ale tego juz nie wroci nic bylo z nia cudownie ale i tak by sie skonczylo lepiej teraz niz pozniej:)

-- 14 wrz 2013, 16:59 --

Jak myslicie dobry tok rozumowania przedstawilem??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg