Jak pozbyć się popędu|potrzeby bliskości?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Ferdynand k 07 wrz 2013, 23:12
Tomcio Nerwica, na tyle mogą się kontrolować by nie robić głupstw
Naczelny Użyszkodnik

przez Gepardo 07 wrz 2013, 23:15
zima napisał(a):Gepardo, czy masz jąkąś pasję? zainteresowanie, które pochłania Ci duzo czasu?

Mam pasje. Pochłaniają trochę czasu. Staram się znajdować czas dla przyjaciół też.

przez zima 07 wrz 2013, 23:19
czy chciałbyś kiedyś mieć dzieci?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gepardo 07 wrz 2013, 23:22
zima napisał(a):czy chciałbyś kiedyś mieć dzieci?

Chciałbym ale nie mam na to jakiegoś parcia.

przez Powietrzny Kowal 08 wrz 2013, 00:35
Gepardo napisał(a):Cześć wszystkim. Trapi mnie brak odpowiedzi mojego pytania. Zadaję sobie pytanie co zrobić aby nie potrzebować bliskośći dziewczyny. Zarówno mam na myśli kwestię popędu seksualnego i taką potrzebę bliskośći. Jestem samotnym facetem. W swoim życiu poznałem trochę dziewczyn i same koszmarne sytuacje były. Najszczęśliwszy jestem sam. Jestem szczery dla siebie. Nie pogrywam ze sobą. Nie bawię się sobą jak często dziewczyny bawią się facetami. Ale jednak czasem się czuję ogromną paraliżującą samotność. Brakuje dziewczyny krótko mówiąc. I co ja mam robić? :-| Zawsze można za pieniądzę wyrwać dziewczyny. Ale czy jest jakiś sposób aby wyzbyć się potrzeby bliskości? Popęd mogę usuwać np poprzez masturbację. Ale największy problem to wyzbycie się potrzeby bliskośći drugiej osoby. Wyzbyć się świadomośći pustki, osamotnienia i smutku gdy jest się sam. Tak więc czy oprócz kupowania sobie dziewczyny na trudne chwile jest jakaś psychologiczna metoda na to?

Kup sobie lalkę (najlepiej na Allegro) - uczucie się robi z czasem ponoć bardzo mocne a obaw zero.
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez jetodik 08 wrz 2013, 09:14
potrzeba bliskości to tzw, namiętność, która jest jak narkotyk.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez zima 08 wrz 2013, 09:34
Gepardo, czy miales kiedyś związek z kobietą?
benzo one day dancer
live yourself.

przez Gepardo 08 wrz 2013, 10:17
zima napisał(a):Gepardo, czy miales kiedyś związek z kobietą?

Nie miałem. To była by jakaś kara bo było by irytujące zmagać się z kobietą każdego dnia.

przez nieboszczyk 08 wrz 2013, 10:20
Gepardo napisał(a):
zima napisał(a):Gepardo, czy miales kiedyś związek z kobietą?

Nie miałem. To była by jakaś kara bo było by irytujące zmagać się z kobietą każdego dnia.

masz na myśli że kobieta by przychodziła do ciebie tylko po wypłate a resztę czasu by spędzała z koleżaneczkami,na zakupach czy z twoimi rodzicami? niema jak żywy bankomat.rozumiem że to było by karą

-- 08 wrz 2013, 10:23 --

Gepardo napisał(a):
zima napisał(a):masz przyjaciół?

Mam. I także mam potrzebę mieć przyjaciół. Przyjaciele ze mną żyją w zgodzie bez problemów. Nie irytują.

ciekawe czy ci przyjaciele by cię odwiedzali w szpitalu,po operacji,paczki by przynosili czy poprostu nie mieli by czasu a ty pokornie byś sie z tym poraz kolejny pogodził?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez zima 08 wrz 2013, 10:29
Gepardo, mógbys opowiedzieć o konkretnej sytuacji która utwierdziła Cie w przekonaniu ze są irytujace?
benzo one day dancer
live yourself.

przez Gepardo 08 wrz 2013, 10:29
nieboszczyk Mam na myśli, że kobiety to fałszywe osobniki. Nie istnieje "normalna dziewczyna". Ich pokomplikowana psychika jest irytująca.

przez zima 08 wrz 2013, 10:34
nieboszczyk,
masz na myśli że kobieta by przychodziła do ciebie tylko po wypłate a resztę czasu by spędzała z koleżaneczkami,na zakupach czy z twoimi rodzicami? niema jak żywy bankomat.rozumiem że to było by karą

no, to dopiero byłaby mordęga. ale powiem Ci że to nawet działa w druga stronę-zdarzają sie faceci, którzy podobnie postępują.
no dajcie spokój- człowiek nie bez trudu zarabia kasę, niekiedy się przy tym obzerając, robi to przez połowę swojego zycia, a tu przychodzi taki sęp. szlag może trafić na miejscu.
benzo one day dancer
live yourself.

przez Gepardo 08 wrz 2013, 10:35
zima napisał(a):Gepardo, mógbys opowiedzieć o konkretnej sytuacji która utwierdziła Cie w przekonaniu ze są irytujace?

No hmm np coś mówi a następnego dnia zmienia zdanie. Na kłamstwo ma wymówkę bo stwierdzi, że kłamie dla mojego dobra. Nie określa się kontkretnie czego chce. Zawsze droga na około. Nie ma jasnej sytuacji nigdy. Żadnego konktretu w niczym. W każdej chwili może się obrazić. Może zmienić nastawienie do mnie. To jest bardzo irytujące. A irytacja szczęścia nie daje.

przez lukk79 08 wrz 2013, 10:38
chciałbyś się pozbyć części siebie? może można coś z tym zrobić, a jak nie to przynajmniej pozostaniesz człiowiekiem bo tak to kim będziesz? potrzebę bliskości zawsze można zaspokoić, nie musisz być w związku z kobietą. nie potrzeby masz się pozbywać ale tego co ogranicza w jej spełnieniu.

-- 08 wrz 2013, 10:42 --

zima dobrz epwoiedziała, nie ywbierać podłych suk, zawsze możesz takiej w ryj napluć, poczujesz się lepiej. ale uwaga: kobiety są skomplikowane i kiedy nam się może wydawać, że to z nią coś jest nie tak to może być to coś z nami więc trzeba się zastanowić. przypomina mi się cytatt z filmu: Franz nie miał racji, wy nie jesteście złe, wy jesteście po prostu bezdennie głupie.
nie wszystkie ale to wiadomo.
Pierwszy Romantyk Forum

Sortuj wg