Jak pozbyć się popędu|potrzeby bliskości?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez elo 07 wrz 2013, 00:13
tylko zawsze mi sie wydawalo ze jesli ktos mowi ze sie pozbyl potrzeby to to cos po prostu nia nie bylo. a zagluszyc mozesz pewnie.
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Tube 07 wrz 2013, 00:15
elo napisał(a):tylko zawsze mi sie wydawalo ze jesli ktos mowi ze sie pozbyl potrzeby to to cos po prostu nia nie bylo. a zagluszyc mozesz pewnie.

Źle Ci się wydawało ;)

I to na bardzo wiele lat.
Tube

przez elo 07 wrz 2013, 00:22
ok czyli od dzis zaczynam nowe zycie i koncze z potrzebami. tylko jeszcze powiadomie o tym moj organizm i jazda :twisted:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez milady 07 wrz 2013, 00:25
A to np. nerwicowcy odczuwają pociąg seksualny? :shock: . Bo ja się przyznam szczerze, tzn. "chcicy" to ja w życiu nie miałam. Naprawdę.

przez Tube 07 wrz 2013, 00:29
elo napisał(a):ok czyli od dzis zaczynam nowe zycie i koncze z potrzebami. tylko jeszcze powiadomie o tym moj organizm i jazda :twisted:

Organizmem steruje mózg. Poinformuj najpierw jego ;)
Tube

przez elo 07 wrz 2013, 00:30
Tube, ja po prostu jestem zdania ze na potrzeby nie mam wplywu i z nimi sie urodzilam. cala reszta to juz tylko pragnienia wytworzone przez cos lub kogos ;)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez Tube 07 wrz 2013, 00:32
elo napisał(a):Tube, ja po prostu jestem zdania ze na potrzeby nie mam wplywu i z nimi sie urodzilam. cala reszta to juz tylko pragnienia wytworzone przez cos lub kogos ;)

Jak chcesz to rozwinąć to PW. Tutaj się nie będe rozwijał na ten temat ;)
Tube

przez Gepardo 07 wrz 2013, 10:26
A może jest jakaś rzecz na której można się skupić i dzięki niej nie czuć potrzeby bliskości? Gdybym miał full kasy to bym nie szukał takiej rzeczy bo pieniądz by to rozwiązał. Czy wszystko rozwiązuja pieniadzę :roll: Nie, nie. Mam nadzieję, że nie.

przez nieboszczyk 07 wrz 2013, 10:34
New-Tenuis napisał(a):A da się w ogóle? :roll: (odp. na pytanie z tematu)

może da się niecałkowicie.da się pozbyc pożądania pozbywając się jąder. a i masturbacja nie będzie potrzebna za to skupisz się na częściach ciała które są naprawdę potrzebne(nogi,ręce,oczy,wątroba,trzustka,zęby).do się zmniejszyć potrzebę bliskości wystarczy żyć w silnym i nieprzerwanym. stresie i skojarzenie z ludzmi będzie praktycznie jedno i nie będziesz rozróżniać w żaden oto sposób czy ktoś cię lubi,pożąda czy ktoś czeka żeby cię w kostkę kopnąć-będzie ci to superobojętne..dziecko dotyka gniazda os tylko raz.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Gepardo 07 wrz 2013, 11:52
nieboszczyk Pozbędę się jąder a potem co? Jak będzie potrzeba to sobie przyczepie? Załóżmy, że wpadną mi w ręce większe pieniądzę i nie mam jąder a mam pieniądze.

przez jetodik 07 wrz 2013, 11:56
nieboszczyk,
da się pozbyc pożądania pozbywając się jąder

no to tak można się pozbyć pożądania, a takiej potrzeby namietności z kobietami, bliskości, to chyba nie działa?

mnie by się przydał włącznik i wyłącznik takich potrzeb, włączałbym je gdyby akurat pojawiała się okazja do ich realizacji :105:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez nieboszczyk 07 wrz 2013, 12:19
Gepardo napisał(a):nieboszczyk Pozbędę się jąder a potem co? Jak będzie potrzeba to sobie przyczepie? Załóżmy, że wpadną mi w ręce większe pieniądzę i nie mam jąder a mam pieniądze.

niewiem czy jądra kiedykolwiek w życiu będą ci tak potrzebne jak noga czy oko skoro byłeś i jesteś taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak długo samotny jak palec.po drugie nawet jak wpadnie ci jakas większa kasa to wnet załapiesz że dotyk i przytulanie można tylko kupić i to niejest tanie.a miłości i bliskości nigdy nie kupisz ani za kumulacje w totka ani za swoje nerki czy wątrobę,oczy.i prędzej czy pózniej się zreflektujesz:czy to było mądre i logiczne?a może tak ja wystawię pindola i powiem"chcesz dotknąć?2000zł proszę!"i do tego nie braknie głupów którzy rzeczywiście zapłacą te tysiące i na dodatek zwalą ci konia.

-- 07 wrz 2013, 12:42 --

jetodik napisał(a):nieboszczyk,
da się pozbyc pożądania pozbywając się jąder

no to tak można się pozbyć pożądania, a takiej potrzeby namietności z kobietami, bliskości, to chyba nie działa?

mnie by się przydał włącznik i wyłącznik takich potrzeb, włączałbym je gdyby akurat pojawiała się okazja do ich realizacji :105:

włącznik i wyłącznik?niema kalectw tymczasowych.
http://www.polgej.pl/index.php?option=c ... &Itemid=65
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez New-Tenuis 07 wrz 2013, 14:42
nieboszczyk napisał(a):może da się niecałkowicie.da się pozbyc pożądania pozbywając się jąder.

Oj, Konrad, Konrad. :)
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez nieboszczyk 07 wrz 2013, 14:54
New-Tenuis napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):może da się niecałkowicie.da się pozbyc pożądania pozbywając się jąder.

Oj, Konrad, Konrad. :)

agnieszko .tutaj ktoś ma problem to informuję że można temu zaradzić.

Sortuj wg