czy zapytanie sie kolezanki o...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Ferdynand k 06 wrz 2013, 20:43
Messiah, przełam doła lekami i zwiąż się z jakąś no
Naczelny Użyszkodnik

przez Bukowski 06 wrz 2013, 21:01
wykończony, jestem zimno ciepły, nie nadaje się do związku... nie jako ze drań tylko tak emocjonalnie.
Bukowski

przez Ferdynand k 06 wrz 2013, 21:10
Messiah, gadanie takie
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zima 06 wrz 2013, 21:11
naprawdę, są tacy ludzie którzy sie nie nadają do związków. bardzo zmienne z natury.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez milady 06 wrz 2013, 21:19
zima napisał(a):bliskości? niezobowiązujący seks to ucieczka przed bliskością....

Dokładnie. Bliskość można zaspokajać na różne sposoby (np. budowanie porządnej relacji, nawet przyjacielskiej, jeśli mówimy tylko o bliskości jako takiej, psychicznej) one night stand do tego nie należy. Sekunda, a potem frustracja się nasili..

przez Bukowski 06 wrz 2013, 21:54
Czasem zależy mi na kimś bardzo a potem to wygasa, jest to tak ze te uczucie rośnie, rośnie i się rozwija aż osiągnie ekstremum mojej wrażliwości. Stałość uczucia z czasem przeradza się w stagnacje emocjonalną bo brak tendencji wzrostowej uczucia to brak odczuć. Za wszystkie reakcje organizmu odpowiadają związki chemiczne uwalniające się w naszym organizmie. Za wszystko, za to co robisz, za to co myślisz, za to czego chcesz i za to na co masz ochotę.
Ja mam popieprzona chemię, hormony i nie umiałem się zakochać normalnie jak zdrowy człowiek.
Bukowski

przez zima 06 wrz 2013, 21:57
no to czy się stworzy satysfakcjonujacy związek zależy w duzej mierze od charakteru.
niektórzy mają tak że szybko się zapalają i szybko gasną, inni tak że miłość to motyle w brzuchu albo rollecoaster uczuć.a to coś ze swej natury nietrwałego.
benzo one day dancer
live yourself.

przez Bukowski 06 wrz 2013, 22:02
zima, Namiętność to ulotna chwila, no ale człowiek tego tez pragnie.

-- 06 wrz 2013, 22:06 --

Jak stworzyć zdrowy, trwały emocjonalnie związek?
Bukowski

przez zima 06 wrz 2013, 22:33
no tak tylko ze jak chcesz uprawiac seks niezobowiązujący to najlepiej z kimś kogo nie znasz, z kim nigdy nie rozmawiales i nie bedziesz się kontaktował. w przeciwnym razie moim zdaniem to nieetyczne, bo tworzysz zalążek związku i w koncu jedna ze stron może zechcieć wejść w tę relację głębiej.
uważam tez ze niezobowiązujący seks pustoszy psychikę- nic nie daje oprócz pustej przyjemności,a nawet zmienia w pewien sposób postrzeganie kobiet- juz się tak nie ufa, no i moze byc tak że z osoba z którą się zwiazesz na stałe nie bedziesz chciał się kochać, gdyż doznania erotyczne bedzie Ci mogła zapewnić kobieta z ktorą blisko nie jesteś.
A jeśli wydarzy się coś złego ta osoba Cię wesprze, albo stanie za Tobą, gdy sytuacja tego wymaga?
W każdym związku w pewnym momencie namiętność gaśnie i przychodzi kryzys. Ale jesli się wczesniej kochało to da radę to wskrzesić.
W każdym zwiazku chodzi praktycznie o to samo i jego utrzymanie zalezy od trwalosci charakteru danej osoby no i od właściwego dobrania.

-- 06 wrz 2013, 21:35 --

i osobiscie uważam ze regularny seks z mężatką może załamać Twoją wiarę w ludzi.
benzo one day dancer
live yourself.

Sortuj wg