Facet, który chce a nie może pokochać.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Weronika1910 27 sie 2013, 16:38
Dziękuję za taką odpowiedź.. to nie tak że jestem zazdrosna. Trochę jestem ale nie aż tak żeby trzymać go na uwięzi. Nie chcę by był moją własnością.. po prostu chce mu dać szansę.. jeśli jest świadomy że robi źle to mogę mu pomóc. Jeśli nie i uważa to za normalne i za nic w świecie nie chce z tego wyjść to nie dam rady mu pomóc.

Staram mu się ufać.. zadecyduję po dzisiejszej rozmowie z nim która nastąpi wieczorem. Chcę zobaczyć jakie ma nastawienie czy mu choć trochę jeszcze zależy.

przez agusiaww 27 sie 2013, 16:44
Weronika1910, wg mnie to zauroczenie. Po prostu jest mu dobrze z Toba jak z przyjaciolka, ale to wszystko i te mydlenie sobie oczu ze on ma DDA to po prostu dla Ciebie wymowka. Moze Cie pokocha, ale watpie skoro stwierdzil i powiedzial wszystkim, ze z Toba nie jest itd. Czyli jasno i wprost powiedzial, ze Cie nie chce widziec jako swojej dziewczyny. Ja na Twoim miejscu bym odpuscila, ale sadze, ze bedziesz sie tym mamic DDA, terpia, i rozmowy z nim i kazde jego cieplejsze slowo traktowac jako wstep do milosci. Az w koncu przejrzysz na oczy. Chociaz istnieje oczywiscie mozliwosc ze mu sie odmieni i nagle oznajmi wszystkim ze jestes jego miloscia ( :mrgreen: taki happy end ;)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Weronika1910 27 sie 2013, 16:47
To prawda, chcę wierzyć że to DDA.. wiem że tak postąpił z moją poprzedniczką.. też był chwilę.. a potem zatęsknił i znów chciał z nią być.. Tylko pojawiłam się ja.. i zerwał z nią kontakt.

Poza Tym sam mówił mi że jestem wspaniałą dziewczyną i że czuje się przy mnie szczęśliwy Tylko nie wie dlaczego nie potrafi mnie pokochać.. zauroczenie gdyby przeminęło.. wszystkie te uczucia by upadły.. nawet prawdopodobnie by nie tęsknił, a tęskni. Więc musi być coś na rzeczy.

Tak.. jestem kobietą która kocha za bardzo.. staram się wszystko podporządkować jemu.. ale to nie jest takie łatwe przy nim się zmienić.. chcę by mu na mnie zależało.
Ostatnio edytowano 27 sie 2013, 16:57 przez Weronika1910, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 27 sie 2013, 16:56
Trochę boli mnie ten fakt.. bo zaczął oznajmiać tak wszystkim od razu że jednak to nie to, że nie czuje do mnie tego co powinien. Gwałtownie, zamiast to na spokojnie przemyśleć.

A co w tym dziwnego? Znacie sie raptem dwa miesiace. Do tej pory jedynie obwachiwaliscie sie, sprawdzaliscie czy to cos powazniejszego czy tylko zauroczenie. Chlopakowi moglo minac i mogl dojsc do wniosku, ze to nie to.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez refren 28 sie 2013, 08:24
Weronika1910 napisał(a):Porozmawiam dzisiaj z nim o kłamstwach. Dam mu wybór. Albo chce się podnieść, być kimś.. i ja mu w Tym pomogę albo przegrać walkę z samym sobą.
Ja mu do tej pory wszystko wybaczyłam i wybaczę. Tylko żeby zaczął się podnosić.

Co to znaczy być kimś? A teraz nie jest kimś? Za dużo moim zdaniem w Tobie nakręcania się, że jesteś jego jedynym "ratunkiem". Przed czym?

Weronika1910 napisał(a):Wtedy go opuszczę.. bo jeśli nie będzie chciał walczyć.. to ja nigdy nie będę szczęśliwa już przy nim. Będzie miał wybór. Ale będę rozmawiała z nim tak żeby podjął właściwą decyzję.