Jak pogodzić się z samotnością?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez torres 21 wrz 2013, 21:14
0Rh+, nie gust nie ma żadnego wpływu na miłość, orientacji seksualnej może też nie brać pod uwagę? Stary naprawdę lepiej już nic nie pisz jak masz smarować takie posty...

przez elo 21 wrz 2013, 21:16
ale milosc ma wplyw na gust
WIEC
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez socorro 21 wrz 2013, 21:18
zgadzam się z 0erhaplusem i elo. wiem to z autopsji ;) i jestem przekonana że za parę lat się z nami zgodzisz :smile:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 0Rh+ 21 wrz 2013, 21:30
torres, ja piszę o miłości... Czynnik tutaj tkwi na zewnątrz, a konkretnie jest nim gust czyli niby wewnątrz ale nie do ruszenia.

to może pisz w krótkich żołnierskich słowach ;)

-- 21 wrz 2013, 21:37 --

Powietrzny Kowal napisał(a):Tu bym polemizował.... Obrazek Obrazek

Sorki , ale Ty się nie liczysz , Ty kochasz chomiki hahaha

-- 22 wrz 2013, 08:22 --

Powietrzny Kowal napisał(a):
Tu bym polemizował.... Obrazek Obrazek

Sorki , ale Ty się nie liczysz , Ty kochasz chomiki hahaha

Znaczy się " Twojego zdania nie możemy wziąć pod uwagę , z uwagi na powyższe " ;)

-- 22 wrz 2013, 08:33 --

... a jak wszyscy dobrze wiemy ,nawet najbardziej rozbudowany chomik jest za słaby ,by piwo przynieść ,a co dopiero góry przenosić , znaczy odwzajemnić się nie potrafi i z tym stanem rzeczy trzeba się pogodzić . Co najwyżej dołek podkopać może ;)

przez torres 22 wrz 2013, 12:28
elo, socorro, to możecie wytłumaczyć o co chodzi? :) Jak miłość może mieć wpływ na gust skoro najpierw dziewczyna musi mi się spodobać żebym mógł się w niej zakochać. Jak mi się nie spodoba to na jakiej podstawie się zakocham, a potem się gust zmieni? :)

przez Powietrzny Kowal 22 wrz 2013, 13:09
0Rh+ napisał(a):Sorki , ale Ty się nie liczysz , Ty kochasz chomiki hahaha

Ale tylko jak jest extremalnie zimno! Obrazek Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez socorro 22 wrz 2013, 15:58
torres,
Jak mi się nie spodoba to na jakiej podstawie się zakocham, a potem się gust zmieni? :)

przytoczyłabym dobre powiedzenie mojej znajomej, które idealnie by tu pasowało..ale, ale mimo wszystko się powstrzymam :mrgreen:
w każdym bądź razie- mechanizmy tego o czym pisałam mogą być różne, możesz ją traktować jak koleżankę (bo Ci się nie podoba fizycznie), a potem po prostu się zakochasz, bo wygląd zejdzie na dalszy plan. różnie to może być ;)

Powietrzny Kowal,

w innych warunkach kochasz:
Obrazek
tak? Obrazek
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez torres 22 wrz 2013, 16:06
socorro, to już jest całkowicie niemożliwe i dla mnie to abstrakcja. Skoro mi się nie podoba i traktuję ją jako koleżankę to oczywiste, że się nie zakocham. Musiałaby mi się wcześniej podobać tylko to bycie koleżanką odsuwałoby myśli o tym i w takich sytuacjach bardzo rzadko ale może wystąpić zakochanie. Ale jeśli mi sie nie podoba to nie ma takiej możliwości. Po pierwsze dlatego, że tutaj potrzebny jest jednak bodziec seksualny bo w przeciwnym przypadku ktoś kto nie jest gejem mógłby zakochać się w koledze co brzmi absurdalnie. Po drugie wygląd za bardzo jest dla mnie ważny, może z powodu wysokiej samooceny. Nie zależy mi na związku tylko na miłości, nie zależy mi na jakiejkolwiek miłości tylko miłości z dziewczyną, która mi się będzie podobać i to bardzo a nie tylko trochę. To tak jakbym chciał mieć ferrari albo lamborghini ale nie zależałoby mi wcale na tym żeby w ogóle mieć samochód. Dlatego temat chyba można już skończyć bo nikt nic więcej nie wymyśli. Nie da się pogodzić z samotnością to będę żył niepogodzony z nią. Trudno, na szczęście bywają chwile kiedy się o tym nie myśli a samo życie nie trwa wiecznie. A może na starość mi przejdzie.

przez Powietrzny Kowal 22 wrz 2013, 16:50
socorro napisał(a):
Powietrzny Kowal,

w innych warunkach kochasz:
Obrazek
tak? Obrazek

Oj tak! :D
(zwłaszcza w warunkach gillowych Obrazek Obrazek)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez 0Rh+ 22 wrz 2013, 16:55
Funky Kowal 8)
Ty kochasz chomiki hahaha

Oj tak! :D
(zwłaszcza w warunkach gillowych Obrazek Obrazek)

smaczne ? :lol:
Ostatnio edytowano 22 wrz 2013, 16:57 przez 0Rh+, łącznie edytowano 1 raz

przez Powietrzny Kowal 22 wrz 2013, 16:56
Hahahahahahha
Hamster-on-the-stick Obrazek
(masacra Obrazek Obrazek)

przez torres 06 paź 2013, 12:08
Zauważyłem taką nieciekawą zależność, że można na chwilę wytłumić w sobie niepogodzenie się z samotnością ale w tym celu trzeba wytłumić całą empatię. Wraca empatia i wraca pragnienie miłości. Nie chcę zamieniać się w zimnego skurwysyna. Może na to chociaż istnieje jakiś sposób?

przez ankag 06 paź 2013, 18:03
Czy sądzicie, że niektórzy ludzie, tak po prostu, są stworzeni/przeznaczeni do samotności? Pomijam kwestie Waszej wiary, ktoś może to nazwać przeznaczeniem, karmą itp. W końcu sami kreujemy swoje życie. Dlaczego więc niektórzy są całe życie samotni, mimo, że szukają miłości.
Wiem, że trochę chaotycznie piszę. Po prostu wydaje mi się, że coś ze mną nie tak i do końca życia będę sama. A samotności boję się tak jak ognia. Mam taką wizję, że nawet jak mnie ktoś pokocha kiedyś to ja go odtrącę. Ze strachu.

przez torres 06 paź 2013, 23:26
Zwyczajnie nie każdemu się uda trafić na drugą połówkę z wielu powodów. Nie jest to żadne przeznaczenie chyba, że mówimy o takich rzadkich przypadkach jak mój ale z wiarą/karmą nie ma to nic wspólnego, to raczej obdarzenie przez naturę złymi upodobaniami.

Sortuj wg