Jak pogodzić się z samotnością?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Lusesita Dolores 15 wrz 2013, 18:52
moze to zla dieta. Ale musze ja wyprobowac. Moze w ktorys dzien zjem cos wiecej niz marchewke zeby nie zaslabnac
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez socorro 15 wrz 2013, 18:56
Ahma, oczywiście zrobisz jak uważasz.. ale najpierw zastanów się. pomyśl na czym zależy Ci tak naprawdę, co chcesz osiągnąć i jakie są przyczyny tego jak jest teraz. uporządkuj sobie te kwestie, dopiero bierz się za odchudzanie, bo możesz zrobić sobie wiele niedobrego.

trzymam kciuki, żebyś podjęła jakieś dojrzałe, dobrze przemyślane decyzje, trzymaj się ciepło ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zannia 15 wrz 2013, 19:00
Ahma, serio myślisz, że to zadziała? 2 dni nie pociągniesz bo rzucisz się na lodówkę i jeszcze przytyjesz. Należy jeść 5 małych posiłków dziennie w równych odstępach, wyrzec się słodyczy a nie wszystkiego! Wybacz, że to powiem ale twoje myślenie jest jak u tępej 13 latki. Ale rób co chcesz.
zannia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusesita Dolores 15 wrz 2013, 19:05
moze wytrwam, jadlam 5 posilkow dziennie to przytylam
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez zannia 15 wrz 2013, 19:08
Bo trzeba jeść odpowiednie ilości i zdrowo. No i najlepiej do tego ćwiczyć.
zannia

przez zmęczona_wszystkim 15 wrz 2013, 19:41
Zgadzam się z przedmówcami. Ja, jedząc kilka posiłków dziennie, straciłam kilkanaście kilogramów więcej,niż ty planujesz zrzucić. Ale nie chudłam dla zdrowia, tylko żeby lepiej wyglądać, pozbyć się problemów, itp. Co z tego, że ciało schudło, skoro psychika się nie zmieniła. I z tego powodu przybyło znów trochę kilogramów, ale bez porównania z tym, co było wcześniej. Psychikę mam zrytą tak, jak poprzednio, więc pod tym względem nic się nie zmieniło. I dlatego mogę z całym przekonaniem powiedzieć, ze samo odchudzanie nie jest takie trudne, ale najtrudniejsze jest ułożenie sobie wszystkiego w głowie. Dlatego brak motywacji, brak siły... Przeszłam to na sobie, więc wiem, co mówię. W tej chwili nie mogę schudnąć nawet kilka kilogramów, bo mnie coś blokuje psychicznie, co jest o tyle dziwniejsze, ze przecież na własnej skórze odczułam, że można zrzucić mnóstwo kilogramów. A teraz nic. Skąd blokada? nie wiem, z wielu pewnie powodów. Podświadoma niechęć do tego "przymusu odchudzania", niezadowolenie, ze po odchudzaniu nic się nie zmieniło, inne problemy i generalnie właśnie zła motywacja do odchudzania.
A żarcie tylko marchewek odradzam. Ja jadłam o wiele więcej i chudłam.

przez torres 16 wrz 2013, 13:18
zmęczona_wszystkim, no dokładnie o to chodzi. Najpierw trzeba zaakceptować siebie, potem chudnięcie powinno być dla zdrowia.

Ahma napisał(a):Ja mam nadwage 15kg i moj facet mnie ciagle namawia zabym schudla :( ale jak

Ahma napisał(a):mam do zrzucenia 28kg

To jak w końcu? Wg mnie coś kręcisz i widzę, że masz duże zaburzenia psychiczne i nie chodzi tylko o depresję. Dieta marchewkowa? Masz na to siłę, a na zdrową dietę nie? Skąd weźmiesz marchewki skoro mama kupuje parówki? :)

Swoją drogą odeszliśmy od tematu.

przez khaleesi 16 wrz 2013, 14:41
torres, co słychać nowego w temacie? ;)
Mistrz Avatara

przez zannia 16 wrz 2013, 14:44
torres napisał(a):Swoją drogą odeszliśmy od tematu.

Właśnie. Nie śledzę tematu od początku ale pewnie pisaliście o nadwadze jako przyczynie samotności. Szczerze wolałabym nadwagę, z tym da się coś zrobić. Ja od lat walczę z trądzikiem i mam wrażenie, że jestem przez to wręcz odpychająca :( Może dlatego jestem ciągle sama?
zannia

przez Lusesita Dolores 16 wrz 2013, 16:06
torres, nadwagi mam 15kg ale zrzucic bym chciała 28kg. Marchewki sobie sama kupiłam bo są tanie. I już mi sie nie chce na ten temat rozmawiać.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Haris 17 wrz 2013, 04:19
W po raz pierwszy od ponad 4 lat zostałam sama.... oba związku w sumie nie były zbyt udane. W pierwszym dziewczyna była po prostu potworem (w końcu przyznałam to przed samą sobą) w drugim chłopak był zbyt dziecinny i rozpieszczony (bogata rodzina, matka zapatrzona w niego, wychowująca go na gwiazdę). Rzucił mnie zupełnie nieoczekiwanie. Próbował mnie zdradzić, chociaż wcześniej dałabym sobie rękę odciąć, że tego nigdy by mi nie zrobił. Prawdy dowiedziałam się od tej dziewczyny.
Nie umiem sobie z tym poradzić mam strasznie zaniżone poczucie wartości. Czuję się źle w swoim ciele (chociaż mam spore powodzenie i wiele osób było w szoku z powodu rozstania, bo mówili, że mój były nie miał prawa narzekać na mój wygląd.... oraz dziwili się jak mu z jego aparycją udało się związać z tak ładną dziewczyną).
Zastanawiam się czy mnie kiedykolwiek kochał, a być może zawsze chciał do niej wrócić, skoro go rzuciła.... A on po trzech latach próbował znowu się z nią związać.
Obecnie nie umiem sobie wyobrazić, że z kimkolwiek się zwiążę, że trafię na kogoś dobrego, kto mnie w dodatku zafacynuje. Mam ogromną potrzebę bliskości. Zawsze słyszałam, że kocham zbyt mocno i o wiele mocniej niż moi partnerzy byli warci. Co mam ze sobą zrobić? Wieczorami się zupełnie rozklejam, zwłaszcza, że jestem jedynakiem, mieszkam właściwie na odludziu.... Dość ciężko o częste spotkania ze znajomymi na których brak nie narzekam.... Tylko problemem ta moja niechęć do ludzi.... oraz to, że większość osób zaczyna mnie po prostu nudzić. Mimo to wyżej wymienionej dwójce chciałam dać wszystko. Myślę, że po prostu nie przeżyję kolejnego nieudanego związku i załamię się zupełnie tak ogromnie jest dla mnie coś takiego ważne. Zawsze udany związek był dla mnie życiowym numerem jeden.

przez torres 17 wrz 2013, 17:44
khaleesi, nic nowego nie słychać, chyba muszę pojechać do Tybetu i nauczyć się od mnichów samotności :P

zannia, przez trądzik? Przecież można go dobrze zakryć makijażem. Prędzej nie masz nikogo przez małą pewność siebie i samoocenę.

Ahma, to po co aż 28 kg? Z za grubej na za chudą? Bez sensu. Ja tu widzę najpierw potrzebę dobrej terapii.

Haris, myślę, że potrzeba Ci czasu i to minie. Takie myślenie jak Twoje jest normalne zaraz po rozstaniu.

przez Candy14 17 wrz 2013, 18:43
Lukrecja przestan sie glodzic a zacznij ruszac. Ja codziennie robie cwiczenia z MelB. Nie chce schudnac bo tego nie potrzebuje ale w moim wieku fajnie ujedrnic cialo a ten trening jest wielofunkcyjni..ci co chca schudnac chudna a ci ktorzy chca zrobic rzezbe robia ja.
Bez ruchu nie osiagniesz zadnych efektow a cwiczenia dobrze wplywaja na depresje
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Rebelia 17 wrz 2013, 18:52
Na poprawe nastroju i przy okazji efekt ujędrniający czy też nawet utratę wagi w połączeniu z odpowiednią* dietą dobra jest też Zumba.

*odpowiednia znaczy tyle, co zbilansowana, na marchewkach i ćwiczeniach nie pojedziesz za długo, a możesz się nabawić przykrych konsekwencji jak np. anemia, o późniejszym tyciu do kwadratu nie wspomnę.

Sortuj wg