Jak pogodzić się z samotnością?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Lusesita Dolores 15 wrz 2013, 18:11
chce schudnac ale nie mam sily na diety, cwiczenia
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez socorro 15 wrz 2013, 18:20
Ahma, czemu nie masz siły?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zannia 15 wrz 2013, 18:24
Ahma, jesteś dorosłą kobietą, jakąś wiedzę masz więc chyba widzisz sama jakie głupoty wypisujesz.
zannia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusesita Dolores 15 wrz 2013, 18:24
bo mam depresje
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez torres 15 wrz 2013, 18:25
Ahma, coś kręcisz. Masz siłę na głodówkę a nie masz siły na diety i ćwiczenia? Tak jak piszę nie chodzi o żadne diety tylko o stałą zmianę odżywiania się i stopniowe, zdrowe, powolne chudnięcie. Po co chcesz schudnąć? Jeśli nie dla zdrowia to z tą motywacją nic nie osiągniesz. Jeśli dla zdrowia to wszystkie głodówki, diety i tabletki odpadają.

-- 15 wrz 2013, 18:25 --

Ahma napisał(a):bo mam depresje

No i co z tego? A z jakiego powodu masz depresję?

przez Lusesita Dolores 15 wrz 2013, 18:30
ale skoro juz musze brac leki to wolalabym takie ktore powoduja spadek masy ciala niz jej wzrost
glodowka nie wymaga wysilku
a jedzenie do domu nie ja kupuje tylko mama a ona zazwyczaj kupuje kielbasy, parowki, wedline , fuj
a depresje mam przez ojca alkoholika co sie zneca nad rodzina
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez socorro 15 wrz 2013, 18:30
bo mam depresje

aj, to chyba błędne koło. masz depresję- nie masz siły na odchudzanie- utrzymujesz wagę lub tyjesz- nie podoba Ci się Twoje odbicie w lustrze- nie akceptujesz siebie- depresja się pogłębia- nie masz siły etc. też to widzisz Ahma?
myślałaś o wizycie u dietetyka? mówiłaś o swoich problemach psychiatrze? może przydałaby Ci się dodatkowo terapia? często zdarzają się gabinety dietetyków-psychologów, może takie coś byłoby dla Ciebie rozwiązaniem, co myślisz o tym wszystkim?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

przez torres 15 wrz 2013, 18:34
Głodówka nie wymaga wysiłku? To jest mega wysiłek dużo większy niż jakakolwiek dieta i ćwiczenia.

Skoro mama wszystko kupuje to poproś ją żeby kupowała co innego. Więcej białka bo przyspiesza metabolizm, więcej błonnika, tłuszcz i węglowodany zgodnie z normą na dzień, odstawienie słodyczy.

przez Lusesita Dolores 15 wrz 2013, 18:34
nie stac mnie na dietetyka, dostaje tylko 500zl zasilku.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez torres 15 wrz 2013, 18:36
Nie musisz iść do dietetyka, w internecie można znaleźć wiele informacji o zdrowym odchudzaniu.

przez socorro 15 wrz 2013, 18:39
Ahma, ile masz lat?
może zabrzmi jak jak prawienie truizmów, ale uwierz- wszystko jest w Twojej głowie, wszystko zależy od Ciebie.

przez Lusesita Dolores 15 wrz 2013, 18:42
29 lat mam juz
na razie postanowilam przejsc na diete marchewkowa czyli jesc same marchewki i poprosic lekarza o zmiane leku
mam do zrzucenia 28kg
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez zannia 15 wrz 2013, 18:45
Same marchewki? Zapoznaj się najpierw z tematem żywienia człowieka a później układaj sobie dietę ok?. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam takie głupoty i to pisane przez dorosłą kobietę.
zannia

przez socorro 15 wrz 2013, 18:49
na razie postanowilam przejsc na diete marchewkowa czyli jesc same marchewki i poprosic lekarza o zmiane leku

dziewczyno, dobrze się zastanów... dieta marchewkowa? przecież to prawie to samo co głodówka.. a wiesz jak organizm reaguje na takie diety-cud? czytałaś o konsekwencjach takich diet?

Sortuj wg