Jak pogodzić się z samotnością?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez torres 31 sie 2013, 15:17
rotten soul, skoro się nie da to pozostaje mi życie z dnia na dzień i czekanie na koniec bo na szczęście nie żyjemy wiecznie. No trudno.

jetodik, nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Czyli jak konkretnie brzmią Twoje rady?

przez rotten soul 31 sie 2013, 16:20
torres,
pozostaje mi życie z dnia na dzień i czekanie na koniec

Jednym slowem: wegetacja. Nie polecam, chyba ze w wieku 30 lat chcesz bys sfrustrowanym, zgorzknialym, nienawidzacym siebie samego czlowiekiem. Jesli tak to smialo sie w to pakuj, jesli nie to postaraj sie usunac z glowy te idealy i podejsc do problemu swojej samotnosci duzo bardziej rozsadniej niz obecnie.
rotten soul

przez socorro 31 sie 2013, 16:29
duzo bardziej rozsadniej niz obecnie

rotten ma rację. podejdź do sprawy REALNIE.
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 31 sie 2013, 16:49
ale znalezienie laski przy kosci ktorej lekka nadwaga nie przeszkadza wcale nie jest takie trudne. chyba mlody jeszcze jestes bo serio nie wiem jak wytlumaczyc takie podejscie.
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez bittersweet 31 sie 2013, 17:05
tak mi się skojarzyło odnośnie Waszych rozkmin o samotności :mrgreen:

kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez khaleesi 31 sie 2013, 17:11
jak wychodzę z domu to co druga dziewczyna ma nadwagę więc nie rozumiem autora za bardzo dlaczego ma się godzić z samotnością
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez torres 31 sie 2013, 18:21
rotten soul, to nie są ideały w głowie tylko wybredny gust.

elo, khaleesi, i co z tego, że jest sporo dziewczyn z nadwagą skoro problemem jest to, że sam fakt, że takie mi się podobają wyklucza miłość o czym piszę cały czas. A poza tym musi mi się spodobać twarz (bardzo trudne do spełnienia) i musimy do siebie pasować. To jest nierealne żeby to zmienić więc pozostaje pogodzić się z samotnością. Ale skoro to jest nierealne to nic mi już nie pozostaje. No trudno, nie będę Wam już truł skoro nie ma na to rozwiązania to pisanie na ten temat już nic nie da. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i oficjalnie się poddaję.

khaleesi, a z ciekawości zapytam gdzie mieszkasz? U mnie większość dziewczyn jest chudych lub normalnie szczupłych :P

przez Tube 31 sie 2013, 18:37
torres napisał(a):Neguję takie rady jak zajęcie się czymś innym bo tego się nie da zrobić mając nierozwiązany problem samotności. Jedyne dobre wyjście to pogodzenie się z samotnością po to żebym mógł myśleć o innych rzeczach i zająć się czymś co wtedy sprawi mi przyjemność. I pytam o rady jak można to zrobić ale widzę, że to trudne zadanie :(

Zgadzam się :yeah: Nie da się jedzenia zastąpić napojem (choć próbować oszukiwać się można - kroplówki etc)
Tube

przez socorro 31 sie 2013, 19:02
Tube, lepsze kroplówki niż umrzeć z głodu bo żadne jedzenie jedzącemu nie pasuje :mrgreen:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

przez Tube 31 sie 2013, 19:17
socorro napisał(a):Tube, lepsze kroplówki niż umrzeć z głodu bo żadne jedzenie jedzącemu nie pasuje :mrgreen:

Ale taka kroplówka podtrzymuje tylko w stanie wegetatywnym. Tu chodzi to żeby jeść to co się lubi. A jak to zrobić? Nie mam pojęcia
Tube

przez rotten soul 31 sie 2013, 20:27
torres,
to nie są ideały w głowie tylko wybredny gust.

Granica między wybrednym gustem a poszukiwaniu ideału jest bardzo cienka. U Ciebie prawie jej nie dostrzegam. Też się poddaję już w dyskusji bo moim zdaniem temat został już wyczerpany. Wszak nie zmienisz swojego postępowania, więc kilkadziesiąt postów więcej nic tu nie pomoże.

socorro,
Lepiej zdechnąć. Substytuty są do dupy. Mimo, że się ładnie zrymowało to uważam tak całkiem serio.
rotten soul

przez jetodik 01 wrz 2013, 15:46
jetodik, nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Czyli jak konkretnie brzmią Twoje rady?

chodzi mi o to, że będąc zanurzonym w bieżącą sytuacje nie czuje sie samotności, bo masz kontakt z czymś poza Tobą - nie jesteś wyobcowany.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez torres 01 wrz 2013, 19:53
jetodik, dalej nie rozumiem, to jakaś abstrakcja. Co to znaczy "być zanurzonym w bieżącą sytuację"? Kontakt z czymś poza mną i innymi ludźmi mam ale czuję się samotny bo nie mam dziewczyny i wiem, że nie będę jej miał. Łatwiej pogodzić się z obecnym stanem samotności jeśli ma się nadzieję, że w przyszłości się kogoś znajdzie.

przez socorro 01 wrz 2013, 19:57
Lepiej zdechnąć. Substytuty są do dupy. Mimo, że się ładnie zrymowało to uważam tak całkiem serio.

rotten soul, co miałeś na myśli? zabrzmiało (jak przeczytałam sobie w myśli) egoistycznie :mrgreen:

Sortuj wg