Jak pogodzić się z samotnością?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez 0Rh+ 30 sie 2013, 23:04
elo napisał(a):
torres napisał(a):To tak samo jak papierosy i alkohol, to nie niszczy od razu tylko powoli. Medycyny nie oszukasz.

czyli co... palaczki tez w odstawke bo nie sa najzdrowsze?

Jeszcze chipsy , frytki i białe pieczywo ;)

przez rotten soul 31 sie 2013, 10:22
carlosbueno,
zresztą najbardziej szkodliwa jest ta brzuszna a nie dupno-cyckowa

Dr. Carlos wyjasnia :D
rotten soul

przez torres 31 sie 2013, 11:08
elo, palaczki w odstawkę bo mi to śmierdzi :) A gdyby mi smród papierosów nie przeszkadzał to palenie nie dyskwalifikowałoby potencjalnej partnerki ale namawiałbym ją żeby rzuciła, a z nadwagą jest inna sytuacja.

carlosbueno, sprawdź inne zdjęcia i filmiki z tą panią ;)

Ciekawe jest to jak ludzie oceniają wagę innych. Na pudelkach, onetach i interiach wszyscy piszą komentarze, że to promowanie otyłości, a tutaj ludzie piszą, że ona nie ma nawet nadwagi :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 31 sie 2013, 11:21
torres, na pudelkach i onetach pisze jakaś gównażeria i hejterzy dla których każda przeciętnie wyglądająca kobieta, a nawet szczupła ale nie wymiarach modelki to spasiona świnia. Ta pani jest o.k no może trochę ponad mój wagowy ideał, zwłaszcza jeśli chodzi o nogi, ale na pewno bym takiej nie odtrącił ze względu na jej rzekomą nadwagę.
Największy Forumowy Maruda

przez torres 31 sie 2013, 11:36
To nie jest rzekoma nadwaga. Dziewczyny, które mi się podobają zawsze mają te 10 kg więcej, ważne żeby było właśnie na udach, biodrach i pupie ale brzuch też nie może być zbyt szczupły. Jeśli dziewczyna waży 85-90 kg to nie można mówić, że nie ma nadwagi. I carlosbueno, nie odtrąciłbyś ale gdyby chciała schudnąć to byś się raczej ucieszył i ją w tym wspierał, a dla mnie byłoby to sprzeczne z moim interesem żeby dalej była w moim guście.

przez jetodik 31 sie 2013, 11:51
ta z filmiku dobrze wygląda.

do tematu - jak pogodzić się z samotnością?
bardziej połączyć z wydarzeniami obecnymi i mniej myśleć o innych ludziach.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez socorro 31 sie 2013, 12:25
jetodik, w sensie że bardziej skupić się na sobie i tym co jest na teraz do zrobienia? ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez torres 31 sie 2013, 13:54
W ten sposób się nie da bo przy braku pogodzenia się z samotnością jest problem, że nie widzę sensu w innych rzeczach.

przez jetodik 31 sie 2013, 14:01
socorro, na sobie nie, na tym co jest do zrobienia, a jeszcze bardziej na tym co się robi ;)
wtedy człowiek poprzez tą czynność wychodzi z siebie, może nie jest w związku z kobietą, ale nie jest też wyizolowany.
tak myślę.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez socorro 31 sie 2013, 14:02
torres, z Twojego punktu widzenia nie ma dobrego wyjścia w ogóle- kobiety nie znajdziesz, bo żadna Ci się nie podoba, a jakby Ci się spodobała- to i tak byłaby fuj, bo nie dba Twoim zdaniem o zdrowie, a samotnym też nie chcesz być, więc próbujesz szukać złotej recepty na samotność, a jak ktoś Ci daje rady co można zrobić, żeby lepiej się czuć będąc samemu- to i tak je negujesz..

żeby zdziałać coś, musisz najpierw wiedzieć czego chcesz. czego chcesz tak naprawdę. i wbić sobie do głowy że nie ma rzeczy idealnych, ludzi idealnych, sytuacji idealnych, bo cały świat jest jakby nie było nieidealny. żeby pójść do przodu, musisz zgodzić się na jakieś kompromisy. najpierw- ze samym sobą, dopiero potem cisnąć dalej do przodu.

powodzenia ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez torres 31 sie 2013, 14:31
Neguję takie rady jak zajęcie się czymś innym bo tego się nie da zrobić mając nierozwiązany problem samotności. Jedyne dobre wyjście to pogodzenie się z samotnością po to żebym mógł myśleć o innych rzeczach i zająć się czymś co wtedy sprawi mi przyjemność. I pytam o rady jak można to zrobić ale widzę, że to trudne zadanie :(

przez rotten soul 31 sie 2013, 14:48
Ja juz Ci napisalem. Nie ma takiej mozliwosci zebys sie z tym pogodzil skoro tego pragniesz. Nie ma i ch.j. Pisze z wlasnego punktu widzenia poniewaz ja tego zrobi nie umiem i nie chce.

A socorro ma racje, odrzucasz praktycznie wszystkie rady jak sie tylko da. Ponad to powtarzasz w kolko mniej wiecej to samo przez caly temat. Nie bardzo juz wiem czego oczekujesz od forumowiczow.
rotten soul

przez jetodik 31 sie 2013, 14:57
Neguję takie rady jak zajęcie się czymś innym bo tego się nie da zrobić mając nierozwiązany problem samotności.

z mojej strony to nie były rady, tylko sposoby.

nie chodzi by się czymś zająć żeby nie myśleć, nie czuć się źle, ale właśnie po to by nie być samotnym.

przez 7SeptemberNerw 31 sie 2013, 15:12
Ja juz Ci napisalem. Nie ma takiej mozliwosci zebys sie z tym pogodzil skoro tego pragniesz. Nie ma i ch.j.

Dobitnie, ale zabawnie to wyszło. :D
Odnośnie tematu. Można godzić się z nią przez jakiś czas, ale nie przez całe życie. To co jest gdzieś głęboko i tak kiedyś dojdzie do głosu.
Nic nie da zajmowanie się czymś innym, stawianie kolejnych celów. Zawsze czegoś będzie nam brakować. W pewnym momencie osiągniemy wszystko co chcemy i co wtedy ?
Mi brakuje. Od 15 roku życia czekam na kogoś, mimo że on nadal nie pojawia się w moim życiu. Czekam. To nie jest szczeniacki romantyzm, który karze nam czekać na księcia/księżniczkę z bajki. To nie o to chodzi. To taka dziwna tęsknota, za kimś kto w tej samej sekundzie życia, patrzy w okno w tym samym momencie co ty...
Nie potrafię tego głębiej wyjaśnić, dziwne uczucie hihi :105:

Sortuj wg