Jak pogodzić się z samotnością?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez 0Rh+ 28 sie 2013, 23:02

socorro, nie bo nie wierzę, że naprawdę może być w moim guście :P Zresztą nawet gdyby była to wtedy (przeklejam z poprzedniego postu): Tylko nie wiem jak rozwiązać problem: upodobania a zdrowie partnerki? To wg mnie wyklucza miłość, a przecież na tym mi zależy, a nie tylko na tym żeby być w związku oficjalnie.

I tu leży pies pogrzebany. Brak Ci wiary ...bez znaczenia ,w kogo ;)
Nawiasem mówiąc , farmazony p.......z ;)
Z wiekiem patrzymy wyżej . Najpierw tyłeczek ...piersi...usta ... niebo ...Niebiosa ,dlaczego byłem taki ślepy ? :pirate:

przez Candy14 29 sie 2013, 00:19
gdzieś kiedyś słyszałam że z wiekiem wymagania rosną a szanse maleją :mrgreen:

socorro, a ja kiedys uslyszalam, ze do 40 wybieraja kobiety a po 40 sa wybierane ..na co zrobilam wielkie pfffffffffffff. Jestem sporo po 40stce i nadal wybieram ;) Znaczy sie wybieralam kiedy bylam wolna bo teraz to juz wybralam :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez torres 29 sie 2013, 09:28
0Rh+, Dokończ w co brak mi wiary bo skoro o tym piszesz to chyba to ma znaczenie :P

Candy14, mnie ogólnie śmieszy jak ktoś mówi, że wybiera mężczyzna lub kobieta. To nie jest wystawa w supermarkecie i obie osoby muszą się wybrać :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna.anakaia 29 sie 2013, 11:28
torres, a jeśli jest kilku pretendentów do miana chłopaka/partnera i kobieta, decyduje się na związek z którymś z nich? To nie wybiera? :P
anna.anakaia

przez torres 29 sie 2013, 11:39
Dlatego piszę, że obie osoby wybierają bo ci pretendenci najpierw też musieli sobie ją wybrać. Najpierw mężczyzna wybiera kobietę bo do niego należy pierwszy krok, a potem kobieta wybiera czy chce być z nim czy z innym, który ją wybrał. Więc jak można pisać, że wybiera tylko kobieta albo tylko mężczyzna? :)

przez Candy14 29 sie 2013, 12:42
Najpierw mężczyzna wybiera kobietę bo do niego należy pierwszy krok,

e tam ..mezczyzna wybiera kobiete ktora go wybrala i dala sygnal , ze moze ja wybrac ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez socorro 29 sie 2013, 15:15
Candy14 napisał(a):

e tam ..mezczyzna wybiera kobiete ktora go wybrala i dala sygnal , ze moze ja wybrac ;)

taaak jest! taka postawa mi się podoba :yeah:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Gods Top 10 29 sie 2013, 18:55
Czy to ważne kto kogo pierwszy wybiera? Grunt, że oboje są zgodni w swoich wyborach - wybierają siebie. :great:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Candy14 29 sie 2013, 19:07
Gods Top 10, moze nie wazne ale jak sie tylko czeka az ktos wybierze to troche smutne i swiadczy o niskiej samoocenie. ;)

przez Ophelia 29 sie 2013, 19:11
Candy14 napisał(a):

dokladnie :D
Ophelia

przez MalaMi1001 29 sie 2013, 19:21
A ja dziś znów dostałam kosza. I dotarło wreszcie do mnie, że będę samotna.

przez didi84 29 sie 2013, 19:46
MALAMI1001 nie ty sama ja dostalam kosza po dwoch latach czuje sie jak smiec i boli jak cholera facet zamienil mnie na 20latke chodz sam za pol roku skonczy 30 (jestesmy a raczej bylismy w tym samym wieku) wiem co czujesz bo mam to samo tez czuje sie przegrana i samotna czego sie boje....

przez Saraid 29 sie 2013, 20:25
MalaMi1001 napisał(a):A ja dziś znów dostałam kosza. I dotarło wreszcie do mnie, że będę samotna.

To tak definitywnie przesądza o tym że bedziesz samotna?Coś się kończy po to by coś mogło się zacząć.
Saraid

przez 0Rh+ 29 sie 2013, 20:50
0Rh+
I tu leży pies pogrzebany. Brak Ci wiary ...bez znaczenia ,w kogo ;)

torres " nie bo nie wierzę, że naprawdę może być w moim guście :P "

Ten temat można ciągnąć w nieskończoność. Nie pamiętam całej rozmowy . Masz dwie możliwości . Dasz sobie szanse ,czyli nie będziesz wmawiał na siłę potencjalnym partnerkom wyimaginowanych wad ,albo pogrąż się w pracę ,pasję ,używki itp ( niepotrzebne skreślić ,lub dopisać zgodnie z upodobaniami ) Żadna z opcji nie daje gwarancji szczęścia .
" Jak się nie przewrócisz ,to się nie nauczysz " ;)
Ps. Kto Ci wmówił ,że dziewczyna ze zdjęcia może mieć problemy zdrowotne ??? ( Nie oczekuję odpowiedzi )

Sortuj wg