Jak pogodzić się z samotnością?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez socorro 26 sie 2013, 16:50
torres, zdjęcie nie pokazuje się.
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez torres 26 sie 2013, 16:56
Dziwne bo u mnie działa. To dam filmik. http://www.youtube.com/watch?v=ez0DgAFM6L8

przez carlosbueno 26 sie 2013, 17:01
torres, niezłe ciało takie rodem z lat 50-tych nie to co dzisiejsze modelki- wieszaki, ale z twarzy to taka średnia ta pani jak dla mnie, oczywiście jak na modelkę ;)
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 26 sie 2013, 17:03
torres, w PL co druga dziewczyna tak wyglada na ulicy. Dziwi mnie tez Twoja pełna koncentracja na szczegółach kobiecego wyglądu, naprawde w dlugotrwałaej relacji wygląd schodzi na dalszy plan :bezradny: no ale może jako kobieta mam inny pogląd na ten sprawę, byc może dla mezczyzn atrakcyjnośc fizyczna jest najwazniejsza sprawą :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez torres 26 sie 2013, 17:11
carlosbueno, kwestia gustu bo większość ludzi w internetach uważa, że piękna twarz ale fatalne ciało i prawie sama krytyka leci z tego powodu :P

bittersweet, na ulicy widziałem dziewczyny w takim typie 3 razy. A wygląd nie jest sprawą najważniejszą ale jest ważny.

przez carlosbueno 26 sie 2013, 17:15
torres, takie ciała to zwykle mają 35-45 latki a nie nastolatki czy 20-tki może źle szukasz, mi się ono kojarzy z matczyną opieką ;) no i jak dla mnie ta pani ma trochę za masywne łydki ale reszta to rekompensuje. :mrgreen:

przez torres 26 sie 2013, 17:21
No właśnie nie takie bo 35-45 latki mają mniej hormonów odpowiedzialnych za to, że tłuszcz odkłada się na biodrach i udach i tyją już na brzuchu :P Poza tym twarz już nie ta, a po kilkunastu latach młody mężczyzna musi się opiekowac starsza kobieta. Zreszta jesli chodzi o ciała to na ulichach Polski nie jest z tym zle. Gorzej znalezc twarz w moim typie.

przez carlosbueno 26 sie 2013, 17:32
torres, jest tu na forum pewna dziewczyna co ma zbliżone kształty no i chyba nawet z twarzy by Ci się podobała i ma coś koło 20 lat. ;)

przez torres 26 sie 2013, 19:16
To Wy się tu na forum znacie aż tak dobrze? :)

przez rotten soul 26 sie 2013, 20:18
bittersweet,
byc może dla mezczyzn atrakcyjnośc fizyczna jest najwazniejsza sprawą

Podejrzewam, ze jest podobnie wazna jak dla kobiet. Nikt chyba sie nie bedzie zmuszal do zwiazku skoro parter/ka bedzie go odpychala swoim wygladem.
Dziwi mnie tez Twoja pełna koncentracja na szczegółach kobiecego wyglądu,

Przyznaje ze mnierowiez, ale z 10 lat temu tez bylem podobny. Chyba dojrzalem troche przez ten czas i poglady sie zmienily.

torres,
No przeciez ludzie z tego forum widuja sie co jakis czas, niektorzy lokalnie nawet dosc czesto.
rotten soul

przez ladywind 26 sie 2013, 20:35
rotten soul, torres, torres, pamietam jak miałam nascie i 20 parę lat ,to wtedy dla mnie liczył się tylko wygląd chłopaka ,teraz z perspektywy czasu wiem że było to nieco płytkie ,bo cóż z tego że ktoś był bardzo ładny kiedy osobowość jak i charakter mi nie odpowiadal .

Myślę tores że za kilka lat zmienisz swoje poglądy ,co do wyglądu ,im jest się starszym tym czlowiek patrzy nieco inaczej .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez torres 26 sie 2013, 20:47
Nie liczy się sam wygląd ale jest on ważny i nie jest to płytkie bo taka jest natura człowieka. Nie byłbym z kimś dla samego charakteru - wtedy może być przyjaźń.

przez Aranjani 26 sie 2013, 20:48
rotten soul napisał(a):bittersweet,
byc może dla mezczyzn atrakcyjnośc fizyczna jest najwazniejsza sprawą

Podejrzewam, ze jest podobnie wazna jak dla kobiet. Nikt chyba sie nie bedzie zmuszal do zwiazku skoro parter/ka bedzie go odpychala swoim wygladem.
[quote]

Oczywiście, że tak. Wygląd ma duże znaczenie. Przede wszystkim przy pierwszym spotkaniu. No cóż, nie jesteśmy w stanie poznać charakteru człowieka od razu, najpierw przyciąga nas właśnie jego wygląd. Ale tu wchodzi w grę kwestia gustu. Jednym podoba sie cos a innym coś innego.
I kobiety również zwracają uwagę na wygląd faceta :mrgreen: Ale zawsze trzeba pamietać, że nie to ładne co ładne... ;)
Aranjani

przez 0Rh+ 26 sie 2013, 21:10
Myślę tores że za kilka lat zmienisz swoje poglądy ,co do wyglądu ,im jest się starszym tym czlowiek patrzy nieco inaczej .

Tym patrzy coraz wyżej ;)

Sortuj wg