25 lat i doświadczeń w pewnej sferze brak

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Gods Top 10 03 wrz 2013, 18:07
andziana, myślę, że warto zwrócić uwagę na fakt, że nawiązałaś bliższą relację z przyjaciółką. A to znaczy wiele, bo umiesz (ale i uczysz się) pielęgnować bliskie relacje, jesteś dla innych ludzi atrakcyjną partnerką do tych relacji, a co najważniejsze - nie zawsze jesteś w nich raniona.
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Alexandra 10 wrz 2013, 17:51
Co to jest 25 lat ;) ja mam 29 lat i zero doświadczeń seksualnych... tzn. nie współżyłam, całowałam się, przytulalam, ale współżycia nie było. Teraz spotykam się z mężczyzną, ale nie wiem co z tego będzie...Sskomplikowana sytuacja, on jest dużo starszy ode mnie i mimo różnych sytuacji intymnych do seksu jeszcze nie doszło. Ale zrobilam krok do przodu, poszlam do lekarza i zaczęlam brać tabletki antykoncepcyjne... choć nie wiem czy dojdzie z nim do seksu, bo trochę już pojawiło się problemów... poza tym odnoszę wrażenie, że jemu się aż tak nie spieszy ;) a ja juz naprawdę bym chciała...
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez khaleesi 10 wrz 2013, 17:52
Alexandra, powodzenia :great: Pamiętam Twoje posty ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alexandra 10 wrz 2013, 17:56
Nie dziękuję ;) oczywiście jak przyznałam się do dziewictwa, było duże zdziwienie, jak to możliwe i że musiałam być bardzo wybredna... :D powiedziałam o nerwicy, depresji.

Ja bym chciała, mieliśmy już sytuacje intymne, ja się troche wycofywałam, ale mam wrażenie, że on też boi się tego ... ponieważ długo żyl bez seksu. Doszły inne sprawy i nie wiem czy długo będziemy razem.. eeech :cry:

Ale czuję że poszłam dalej, wiem jaka antykoncepcja, że coś ruszyło :) no i chociaż pocałowalam się trochę :D
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez andziana 22 wrz 2013, 22:34
Hej, po pierwsze, sorki, że sto lat nie pisałam, ale miałam różne wyzwania zawodowe, których stresy trochę mnie przytłoczyły ;) Alexandra, bardzo dziękuję Ci za podzielenie się swoimi doświadczeniami, to naprawdę znaczy dla mnie wiele. Trzymam kciuki żeby Ci się ułożyło!

przez Poland 04 sty 2014, 20:45
Hej, andziana :)

Trochę czasu już minęło od twojego ostatniego posta. Jestem o rok młodszy i znajduje się w takiej samej sytuacji. Najgorsze jest to, przez tyle lat tak mało prób podjąłem... I sam nie wiem czemu może lęk przed porażką? Jednak widzę, że większą porażką jest nic nierobienie.

przez Reiben 04 sty 2014, 21:03
Yep, lęk przed porażką, tzw. za wysokie progi na swoje chude nogi ;p
Reiben

przez wielbłądzica 05 sty 2014, 06:36
aliatan napisał(a):Musisz patrzeć na to jak ten potencjalny chłopak odnosi się do swoich znajomych, mamy, innych ludzi i część tych obaw związanych z wyśmianiem i niecnymi celami zostanie rozwiana.

Z tą obserwacją 'obiektu' też różnie bywa. Trzeba naprawdę kalkulować, żeby w czasie zakochania jeszcze z dystansem zauważyć potencjalnie niebezpieczne wady 'obiektu'.

Sortuj wg