Początki w związkach

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Początki w związkach

przez Druid 22 wrz 2015, 17:42
Już wiem. To nie okrucieństwo, jestem tylko bezlitosna.
Druid

Początki w związkach

przez warrior11 22 wrz 2015, 18:07
Dark Velvet, nie jesteś bezlitosna,po prostu nie wiesz czego chcesz ;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Początki w związkach

przez Celice 22 wrz 2015, 18:09
Dark Velvet, eetam. Połowa dziewczyn tak robi.
Celice

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Początki w związkach

przez Semir 22 wrz 2015, 18:33
khaleesi napisał(a):Semir, pytanie czy to zycie singla to konieczność czy wybór.

Z jednej strony wybór ale świadomość że rzeczywistość jest inna mnie dobija nikt nie potrafi tego zrozumieć(powoli i ja zaczynam tego nie rozumieć). Ciągle mnie dopada to że nie mam gdzie wyjść bo inni są ze swoimi partnerami a mnie już nie akceptują. Mam tylko pracę i ludzi w niej a i to nie jest kojące wręcz dobija gwóźdx do trumny(w Carefourze co rusz ktoś się z kimś migdali i wtedy trafia mnie szlag). Ale i konieczność nie mam kasy na samo swoje życie a co dopiero życie 2 osób moja sytuacja i fizyczna i psychiczna jest dosyć chwiejna a jeśli wiesz że nigdy czegoś nie skończysz to nie zaczynaj takie moje motto.

Początki w związkach

przez Evia 22 wrz 2015, 19:44
Dark Velvet napisał(a):Czy jestem okrutna?

Podrywałam (w sumie nie ja, lecz moje wyższe ja) w klubie faceta, następnie nie wymieniłam się z nim numerem telefonu, po swojemu to uzasadniając (do dziś uważam uzasadnienie za słuszne).

nie widzę w tym nic okrutnego

Początki w związkach

przez Celice 22 wrz 2015, 19:49
Evia, są takie co dają numer do psychologa ;)
Celice

Początki w związkach

przez NN4V 23 wrz 2015, 08:26
Dark Velvet napisał(a):Czy jestem okrutna?

Podrywałam (w sumie nie ja, lecz moje wyższe ja) w klubie faceta, następnie nie wymieniłam się z nim numerem telefonu, po swojemu to uzasadniając (do dziś uważam uzasadnienie za słuszne).

Rozdawanie swojego numeru to jakiś obowiązek jest? (Niezależnie od uzasadnienia.)
Chyba nie rozumiem problemu.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Początki w związkach

przez Druid 23 wrz 2015, 19:58
NN4V napisał(a):Rozdawanie swojego numeru to jakiś obowiązek jest? (Niezależnie od uzasadnienia.)
Chyba nie rozumiem problemu.
Skojarzyło mi się z daniem zaproszenia i zamknięciem drzwi przed nosem.
Obrazek
Druid

Początki w związkach

przez Evia 23 wrz 2015, 20:05
Dark Velvet napisał(a):Skojarzyło mi się z daniem zaproszenia i zamknięciem drzwi przed nosem.
Obrazek

Rozmawianie z kimś to od razu zaproszenie?

Nawet jeśli to w każdej chwili można się rozmyślić, jeśli później wyszłoby na jaw, że domniemany gość jest np złodziejem, to wtedy to normalne, że jednak z zaproszenia nici

Poza tym nawet wykluczając to co napisałam, to i tak nadal nie widzę w tym nic okrutnego...

Początki w związkach

przez Druid 23 wrz 2015, 20:10
Dzięki za odpowiedzi.
Druid

Początki w związkach

przez Prisonbreak 24 wrz 2015, 02:52
Początki związku są trudne? WTF :o Początki są najłatwiejsza i najprzyjemniejsze najgorsze jak przychodzi stabilizacja związku oczekiwania lekka monotonia,porównania gdy etap zauroczenia i pierwszych cudownych chwil mija.

Początki w związkach

przez NN4V 24 wrz 2015, 07:09
Prisonbreak napisał(a):Początki związku są trudne? WTF :o Początki są najłatwiejsza i najprzyjemniejsze najgorsze jak przychodzi stabilizacja związku oczekiwania lekka monotonia,porównania gdy etap zauroczenia i pierwszych cudownych chwil mija.

Nie każdy związek zaczyna się od zauroczenia.
Nie każdy oczekuje od stabilizacji cudów na kiju.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Początki w związkach

przez Aurora88 24 wrz 2015, 13:14
Dark Velvet, luzik, nie jesteś bezlitosna ani okrutna, mi też się tak zdarzało ;)

Prisonbreak napisał(a):Początki związku są trudne? WTF Początki są najłatwiejsza i najprzyjemniejsze najgorsze jak przychodzi stabilizacja związku oczekiwania lekka monotonia,porównania gdy etap zauroczenia i pierwszych cudownych chwil mija.

Ha, a dla mnie właśnie bezpieczniej jest później.
Jak już wiem, czego się spodziewać po partnerze i wiem, że mogę mu ufać i że to się nie sypnie tak po prostu, bez powodu.
Na początku jest ten lęk, ta niepewność, kim on właściwie jest, czy się nagle przy okazji nie okaże, że jest jakimś rasistą? :P
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Początki w związkach

przez Prisonbreak 24 wrz 2015, 13:38
Aurora88 napisał(a):Dark Velvet, luzik, nie jesteś bezlitosna ani okrutna, mi też się tak zdarzało ;)

Prisonbreak napisał(a):Początki związku są trudne? WTF Początki są najłatwiejsza i najprzyjemniejsze najgorsze jak przychodzi stabilizacja związku oczekiwania lekka monotonia,porównania gdy etap zauroczenia i pierwszych cudownych chwil mija.

Ha, a dla mnie właśnie bezpieczniej jest później.
Jak już wiem, czego się spodziewać po partnerze i wiem, że mogę mu ufać i że to się nie sypnie tak po prostu, bez powodu.
Na początku jest ten lęk, ta niepewność, kim on właściwie jest, czy się nagle przy okazji nie okaże, że jest jakimś rasistą? :P

Wchodzisz związki z osobami o których piszesz ''kim on właściwie jest''. Ja myślałem że związek to nie przygoda na jedną noc i najpierw trzeba tą osobą poznać i zdecydować co z tego będzie :smile:

Sortuj wg