Zauroczenie dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Zauroczenie dziewczyny

przez Ferdynand k 27 lip 2013, 13:55
virgo rozumiem :mrgreen:
Naczelny Użyszkodnik

Zauroczenie dziewczyny

przez Kalebx3 27 lip 2013, 14:06
Gdybym uzyla swojego ADHD

Też masz ADHD?
I jak je leczysz , leczysz ? i czym ? Króciutki off-top.
I myślę ,ze osoby z ADHD sa szczególnie narazone na tego typu akcje , dzięki swej wrodzonej spontaniczniości i braku zachamowań.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Zauroczenie dziewczyny

przez Variable 27 lip 2013, 14:12
Kalebx3, nie, nie mam ADHD tylko tak w przenosni uzylam tego slowa :)
Variable

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zauroczenie dziewczyny

przez Kalebx3 27 lip 2013, 14:19
Spoko , bo już myślałem ,ze się powymieniamy doswiadczeniami w walce z tą grożna chorobą ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Zauroczenie dziewczyny

przez Variable 27 lip 2013, 14:23
Kalebx3, nadpobudliwosc mi zawsze towarzyszyla, ale ADHD nie mam :) Koniec off topu :P
Variable

Zauroczenie dziewczyny

przez N7Inferno 28 lip 2013, 08:06
Panowie, spokojnie. Sam wyjazd jest bardziej dla mnie (mam dobrych przyjaciół w Hiszpanii) bo sam chcę na pewien czas wyjechać, trochę odpocząć od tego co jest tutaj - ten wyjazd był w planach od dawna i postanowiłem z niego nie rezygnować przez to co przez ostatni czas się działo. Cała sytuacja dosyć mocno mnie dotknęła ale nie na tym to polega abym teraz zmieniał swoje życie o 360 stopni i ciągle to rozdrapywał. Jeśli dałem już jej tą szansę to czy jest sens dalej tym żyć? Wolę spróbować poprawić nasze relację i na powrót się zbliżyć do siebie a podróżowanie zawsze było naszą wspólną pasją. Tak jak pisałem już tutaj wcześniej ja też swoje trzy grosze dorzuciłem bo zapomniałem przez pewien czas, że mam dziewczynę i zacząłem związek zaniedbywać. Powtórzę się jeszcze raz - nawet jeśli sytuacja kiedyś będzie podobna to przynajmniej nie będę miał sobie czego zarzucać bo zrobiłem wszystko a nawet więcej niż powinienem aby ratować nasz związek. Jedna osoba także trafnie mi doradziła abym popatrzył na to wszystko przez pryzmat tego co sam kiedyś robiłem. To, że ktoś popełnia błąd nie znaczy, że już nie warto tej osoby traktować jak człowieka tym bardziej, że przez pierwszy okres naszego związku to Ona bardziej walczyła o nas niż ja. Jeśli sytuacja się powtórzy, trudno - znaczyć to będzie, że widocznie swoje dalsze plany, muszę realizować z kimś innym a jeśli się nie powtórzy to tym lepiej dla nas ale tak jak napisałem, bez względu na "procentowe" szanse (choć nie wiem czy tego typu domniemywanie jest tu na miejscu) powodzenia naszego związku swoich planów zmieniać nie mam zamiaru, chce realizować to co w życiu kocham i być szczęśliwy, nie mam zamiaru się cofać, wolę iść do przodu i pamiętać to co było dobre :).

Zauroczenie dziewczyny

przez Saraid 28 lip 2013, 08:14
N7Inferno, życzę Ci duzo zdrowego rozsadku,by emocje nie wzieły nad nim góre
i rzeczywiście abyś umiał postępować jak sam napisałeś.
Saraid

Zauroczenie dziewczyny

przez Ferdynand k 28 lip 2013, 11:27
taaaaaaaa już w to uwierzę że coś zmienisz :hide: :blabla:
Naczelny Użyszkodnik

Zauroczenie dziewczyny

przez Saraid 28 lip 2013, 11:34
wykończony, Chłopak ma prawo spróbować to jego życie...a jak będzie zobaczymy jesli nam napisze.
Saraid

Sortuj wg