Chorobliwa zazdrość o przeszłość dziewczyny.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez marakesh 10 sie 2013, 13:28
a Ty uwazasz ze nie byla dziewica majac takie podejscie do tego wszstkiego?

bo to byla moja irracjonalna obsesja na jej punkcie.
ona mi tlumaczyla ze nigdy nawet nie byla podnieciona, robila wszsytko 'z obowiazku', zreszta pozwalala na bardzo malo.
a ja mialem w glowie obrazy ze np przez jakis czas mogla byc w nim zauroczona (choc zapewniala mnei ze nie byla), ze jak go pocalowala kilka razy w klate to to bylo cos co go podjaralo (choc mowila ze to bylo zwykle kilka buziakow) ze jak ruszyla nim kilka razy to ze byla w tym jej jakas inicjatywa (choc to on ja do tego niejako zmusil kladac jej tam reke i poruszajac ja)..

TO JEST CHORE, tego nie mozna tlumaczyc normalnymi kategoriami.

przez khaleesi 10 sie 2013, 13:37
marakesh napisał(a):a Ty uwazasz ze nie byla dziewica majac takie podejscie do tego wszstkiego?

bo to byla moja irracjonalna obsesja na jej punkcie.
ona mi tlumaczyla ze nigdy nawet nie byla podnieciona, robila wszsytko 'z obowiazku', zreszta pozwalala na bardzo malo.
a ja mialem w glowie obrazy ze np przez jakis czas mogla byc w nim zauroczona (choc zapewniala mnei ze nie byla), ze jak go pocalowala kilka razy w klate to to bylo cos co go podjaralo (choc mowila ze to bylo zwykle kilka buziakow) ze jak ruszyla nim kilka razy to ze byla w tym jej jakas inicjatywa (choc to on ja do tego niejako zmusil kladac jej tam reke i poruszajac ja)..

TO JEST CHORE, tego nie mozna tlumaczyc normalnymi kategoriami.

Przeczytaj to co pogrubione. Idz na terapie szybko!
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez marakesh 10 sie 2013, 13:39
wiem, nie moge sie doczekac az pojde...

co do relacji z matka, to fakt, myslalem o tym, bo mialem bardzo kiepski wzorzec i tu bym sie upatrywal zrodla moich problemow.
z tym ze nie rozumiem czemu pojawily sie dopiero teraz a nie np w poprzednim zwiazku..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 10 sie 2013, 13:55
marakesh napisał(a):co do relacji z matka, to fakt, myslalem o tym, bo mialem bardzo kiepski wzorzec i tu bym sie upatrywal zrodla moich problemow.
z tym ze nie rozumiem czemu pojawily sie dopiero teraz a nie np w poprzednim zwiazku..
Juz nie pamietam dobrze, ale chyba ten zwiazek był dla Ciebie jakoś szczególnie wazny /chyba pisałes nawet cos o oświadczynach/ dlatego moze wszystkie nierozwiązane / nieuświadomione traumy Ci się ujawniły :bezradny:
Co do bycia "kimś szczególnym" dla kobiety to nie jest sie tym kimś ze wzgledu na seks, tylko na uczucia. Udany seks mozna mieć z wieloma facetami. Ale tylko jednego się wybiera na męża/stałego partnera. To jest dowód na bycie szczególnym dla kogoś, a nie całowanie po klacie czy odczuwanie przyjemności. Uświadom to sobie, bo inaczej będziesz musiał sobie szukac dziewczyny w przedszkolu, tam są takie bez żadnych doswiadczeń :?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez marakesh 10 sie 2013, 14:04
Ale to jest wlasnie najwiekszy problem!!! Ze ona z tamtym nie odczuwala zadnej przyjemnosci, ze dopiero ze mna poczula ze pieszczoty to moze byc cos przyjemnego, ze robila to z wlasnej inicjatywy, a nie ze w tym wieku i po kilku miesiacach zwiazku wypada na cos pozwalac.. Byla 100% dziewica bo dziewictwo ma sie w głowie a ona nigdy nie zaznała zadnej satysfakcji z tego ze on ja dotykal i nigdy nie miala na to ochoty, wrecz tego unikala. I wiem ze jestem wyjatkowy i pierwszy ze wzgledu na to ze ze mna te wszystkie odczucia sie pojawily i ze wzgledu na to ze to mnie pokochala.

Ale co z tego skoro jestem chorym człowiekiem i moje obsesje nie pozwalaja mi funkcjonowac...

przez bittersweet 10 sie 2013, 14:20
Ze ona z tamtym nie odczuwala zadnej przyjemnosci, ze dopiero ze mna poczula ze pieszczoty to moze byc cos przyjemnego, ze robila to z wlasnej inicjatywy, a nie ze w tym wieku i po kilku miesiacach zwiazku wypada na cos pozwalac.. Byla 100% dziewica bo dziewictwo ma sie w głowie a ona nigdy nie zaznała zadnej satysfakcji z tego ze on ja dotykal i nigdy nie miala na to ochoty, wrecz tego unikala.
Rzeczywiście masz obsesyjne myslenie zafiksowane na punkcie, ze dziewczyna pierwszy raz z Toba odczuwała przyjemnośc seksualną. Chyba nic do Ciebie nie trafia, ale powtórzę : nie ma znaczenia czy ona była dziewica czy nie, czy była nią w głowie czy miedzy nogami, bo to nie jest ważne, tylko uczucia jakie do siebie czuliście. Jesli w związku wazniejsza od uczuc miedzy partnerami staje sie ich przeszłośc, to kończy sie to nieciekawie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez marakesh 10 sie 2013, 14:22
no i skonczylo sie dosc nieciekawie jak mniemam..

-- 10 sie 2013, 14:26 --

nie rozumiem tylko czemu to mnie spotkalo :(

przez Ferdynand k 10 sie 2013, 18:43
rozumiem że założyciel tematu powinien iść na terapię, ale nie można delikatniej
tego mu napisać?
jest masa tematów gdzie ludzie opisują mega niedojrzałe zachowania i nikt ich tak nie krytykuje
jak dla mnie to jego zachowania w porównaniu z niektórymi to mały pikuś
więc robicie z igły widły a coraz ostrzejsze słowa nie pomogą marakeshowi na zrozumienie problemu
sorry za off top ale piszę co myślę i czuję ;)
Naczelny Użyszkodnik

przez Candy14 10 sie 2013, 18:45
wykończony, bo czasami trzeba wstrzasnac zeby cos dotarlo
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Ferdynand k 10 sie 2013, 18:48
Candy lepiej logicznie tłumaczyć
wrzask to niech używają dzicy w buszu a my jesteśmy w cywilizowanym forum sorry za off top
Naczelny Użyszkodnik

przez Candy14 10 sie 2013, 18:53
Nie widzialam zeby ktos krzyczal
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez marakesh 10 sie 2013, 19:49
hmmm, patrzac po efektach to chyba powinniscie pisac jeszcze bardziej dosadnie.
nie mam z tym zadnego problemu, po to pisalem na forum zeby uslyszec szczere opinie, nieskrepowane sympatiami.
gdybym chcial, by glaskano mnie po glowie to bym powiedzial to komus, kto nie mialby serca mnie krytykowac.

przez Candy14 10 sie 2013, 20:13
marakesh, :great:

przez marakesh 10 sie 2013, 20:57
no nie widze w tej sytuacji zadnego plusa, ale niech bedzie, ze okej, moze sie kiedys ogarne ;/

Sortuj wg