Moja osoba i związki.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Moja osoba i związki.

przez wino.nocy 11 lip 2013, 10:17
Mam 22 lata. Ostatnio coraz częściej myślę o związku, ale mam sporo obaw i nie wiem czy w ogóle próbować. Teraz będę się krzywić, ale wypiszę swoje zalety: niby jestem przystojny, inteligentny, kreatywny, spokojny, tolerancyjny, wyrozumiały, skromny, punktualny i empatyczny.

Największą moją wadą jest nieśmiałość, ale mocno ją zredukowałem poprzez budowanie masy mięśniowej i innych rzeczy.

Mam sporo pasji, którymi zaimponowałbym chyba każdej kobiecie, bo wybieram takie zainteresowania, które są praktyczne. Nie interesuję się więc piłką nożną, grami komputerowymi czy samochodami.

Mimo tych rzeczy strasznie się boję, że jednak żadnej kobiecie się nie spodobam. Moje wymagania dot. drugiej osoby są wyjątkowo niskie - ma się uśmiechać, być dojrzała psychicznie i to wszystko. Nigdy nie zwracam uwagi na tyłek i cycki.

Mylę się czy nie mylę?

Moja osoba i związki.

przez deader 11 lip 2013, 10:24
wino.nocy napisał(a):Mam sporo pasji, którymi zaimponowałbym chyba każdej kobiecie, bo wybieram takie zainteresowania, które są praktyczne. Nie interesuję się więc piłką nożną, grami komputerowymi czy samochodami.

Muszę przyznać że ciekawi mnie, co to za "praktyczne" a jednocześnie tak fascynujące dla płci przeciwnej zainteresowania. Skręcanie mebli z Ikei? :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Moja osoba i związki.

przez wino.nocy 11 lip 2013, 10:30
Uczę się kilku języków obcych, lubię gotować. Planuję też iść do szkoły na masażystę. Pozostałych zainteresowań nie będę wymieniać, gdyż są trochę specyficzne i nie chciałbym aby ktoś mnie rozpoznał.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Moja osoba i związki.

przez carlosbueno 11 lip 2013, 10:37
Nigdy nie zwracam uwagi na tyłek i cycki.
To mocne dziwne wg mnie i brzmi jak osoba aseksualna albo gej ;) , ja też jestem nieśmiały i nie mam jakiś wielkich wymagań ale na to zwracam uwagę plus oczywiście na twarz jak 90% innych facetów no ale może jesteś wyjątkowy.
Największy Forumowy Maruda

Moja osoba i związki.

przez deader 11 lip 2013, 10:47
wino.nocy napisał(a):Uczę się kilku języków obcych, lubię gotować. Planuję też iść do szkoły na masażystę.

Prędzej jakiegoś faceta na to wyrwiesz :P

Moja osoba i związki.

przez wino.nocy 11 lip 2013, 10:49
To mocne dziwne wg mnie i brzmi jak osoba aseksualna albo gej
Ja tylko zwracam uwagę na twarz kobiety, pozostałe cechy fizyczne mają drugorzędne znaczenie.

Kiedyś myślałem, że jestem aseksualny, ale ostatnio zaczął pojawiać się popęd seksualny i to bardzo silny :lol: Nie jestem jednak typem, który "ruchałby wszystko co się rusza". Dla mnie seks to tylko z kobietą, z którą bym kochał i miał poczucie, że jestem w stałym związku. Nie poszedłbym więc do łóżka po miesiącu znajomości...

Moja osoba i związki.

przez carlosbueno 11 lip 2013, 10:57
Ja tylko zwracam uwagę na twarz kobiety, pozostałe cechy fizyczne mają drugorzędne znaczenie.

Kiedyś myślałem, że jestem aseksualny, ale ostatnio zaczął pojawiać się popęd seksualny i to bardzo silny
ja mam raczej słaby popęd ale na cycki a zwłaszcza tyłek zwracam uwagę choć oczywiście nie tylko na to.
Nie poszedłbym więc do łóżka po miesiącu znajomości...
nigdy nie rozumiałem takiego podejścia choć jestem b. mało doświadczony i też raczej mało popędliwy, rozumiem że nie po paru godzinach od znajomości ale czekanie miesiącami na seks też wydaję mi się głupie, ale jak kto woli.

Moja osoba i związki.

przez wino.nocy 11 lip 2013, 11:05
rozumiem że nie po paru godzinach od znajomości ale czekanie miesiącami na seks też wydaję mi się głupie, ale jak kto woli.
Chcę mieć jako takie poczucie, że jestem w stałym związku. Tydzień, miesiąc, pół roku znajomości to dla mnie za mało. Wiele związków rozpada się w takim czasie. Jeśli związek trwa dłużej niż rok, to teorytycznie można zakładać, że jest to miłość, a nie chwilowe zauroczenie.

Moja osoba i związki.

przez Candy14 11 lip 2013, 11:09
deader napisał(a):
wino.nocy napisał(a):Uczę się kilku języków obcych, lubię gotować. Planuję też iść do szkoły na masażystę.

No wiesz?! Gotujacy facet jest mega seksi :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Moja osoba i związki.

przez carlosbueno 11 lip 2013, 11:14
pół roku znajomości to dla mnie za mało
wiele kobiet po takim czasie bez seksu może mieć jakieś dziwne podejrzenia, no chyba że celujesz w prawowierne katoliczki.

Moja osoba i związki.

przez khaleesi 11 lip 2013, 11:18
carlosbueno, a po jakim czasie chodzenia facet powinien iśc z kobietą do łózka ?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Moja osoba i związki.

przez deader 11 lip 2013, 11:20
Candy14 napisał(a):
deader napisał(a):

No wiesz?! Gotujacy facet jest mega seksi :105:

Chodziło mi raczej o część z masażystą, gotować to zakładam że każdy facet potrafi...

Moja osoba i związki.

przez carlosbueno 11 lip 2013, 11:20
psyche. napisał(a):carlosbueno, a po jakim czasie chodzenia facet powinien iśc z kobietą do łózka ?

nie wiem, ale mi by się nie chciało czekać pół roku ;) zresztą to zależy od obydwu stron jak chcą to mogą od razu iść a jak nie to mogą czekać.

Moja osoba i związki.

przez khaleesi 11 lip 2013, 11:24
carlosbueno, ale tutaj chodzi by kogoś poznać czy jest wartościowy itd itp a nie tylko sobie ulżyć ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg