OBSESYJNA ZAZDROŚĆ i AGRESJA WOBEC PARTNERA :(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez anna.anakaia 10 lip 2013, 11:23
A właśnie, czy te eksplozje złości pojawiły się dopiero odkąd z nim jesteś czy wcześniej też miewałaś w małą bombę a jakiś czynnik skutecznie uaktywniał "boom"?
anna.anakaia

przez Candy14 10 lip 2013, 12:06
Gabriela1, wciaz opisujesz ten przypadek kiedy wtedy nie odzywal sie do Ciebie. Jak zachowuje sie teraz? Jaki jest kiedy mieszkacie razem? Co Cie przy nim trzyma?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 10 lip 2013, 13:09
Według mnie ta relacja jest bez sensu,facet cie zlewa,ty reagujesz agresją i zazdrością,przez co on pewnie znów chce cie unikać,błędne koło...idźcie obaj na terapie jak wam na tym zależy albo rozstań się i idź sama,bo jeśli to sie przeniesie na inne relacje to nigdy nie będą zdrowe..
Ewentualnie po jakieś tabsy na uspokojenie jak nie możesz opanować agro.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gabriela1 12 lip 2013, 22:24
Zrobiłam już ostateczny krok. Poszedł się upić z kumplami, gdy ja przyjechałam do Krakowa specjalnie na spotkanie z nim. Powiedziałam "dość". Pisze do mnie co chwila, rozmawiałam przez tel. Powiedział że mu zalezy i coś tam jeszcze, ale ja..... pozostaję sceptyczna. Koniec z tym. Jest mi przykro, w końcu to 2 lata związku, ale kiedyś faktycznie musi się to skończyć... Nie mogę codziennie się o niego martwić, ale zacząć żyć. Cóż taki paradoks, powinnam być szczęśliwa, odwiedziła mnie rodzina z zagranicy, wspólne wypady i wycieczki, a tu tłumię w sobie smutek i udaję że jest ok, ale dobrze, przynajmniej nie rozklejam się co chwila i mam motywację do zycia. Dziękuję wszystkim za rady ;)

przez Saraid 12 lip 2013, 23:31
Mam nadzieje,ze nie zmienisz decyzji poniewaz jest bardzo sluszna.Terapia pamietaj ;)Powodzenia zycze .
Saraid

Sortuj wg