Dlaczego trafiam na samych zboczonych facetów ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Sorrow 08 lip 2013, 22:39
Schwarzi napisał(a):Sorrow

Drugą wojną światową ale bardzo wąsko,tzn. głównie wszystkim co związane z nazizmem i Trzecią Rzeszą.

Aha. Ja głównie pierwszą wojną światową - szczególnie od 1916tego roku. Historią interesuję się głównie od strony wojskowej.
Od czasu do czasu też coś czytam z drugiej wojny bo z pierwszej jest mało książek. Mam ze 100 Ospreyów - tych z Amercomu.

przez rotten soul 17 lip 2013, 20:08
Schwarzi jak tam zboczeńcy? Atakują coś? Poznałaś jakiegoś nowego?

Ile mam czekać na odpowiedź dotyczącą moich jakże ciekawych propozycji? ;)
rotten soul

przez ania_taka 20 lip 2013, 15:13
rotten soul, no proszę, oficjalne przyznanie do bycia niegrzecznym :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 20 lip 2013, 15:34
ania_taka,
Zaraz tam niegrzecznym. Jestem po prostu zwykłym, skromnym zboczeńcem jakich wielu na świecie :D
rotten soul

przez ania_taka 20 lip 2013, 16:06
rotten soul, no i dobrze :P zaryzykowałam bym stwierdzenie że takich skromnych "zboczeńców" stanowi 90% męskiej populacji hehe

przez 0Rh+ 20 lip 2013, 20:32
ania_taka napisał(a):rotten soul, no i dobrze :P zaryzykowałam bym stwierdzenie że takich skromnych "zboczeńców" stanowi 90% męskiej populacji hehe

Stwierdzenie o monotematycznym podejściu do życia w przypadku 90 % męskiej populacji oznacza ni mniej ni więcej ,że to NORMA :P . Zboczonych jest tylko 10 % ;)
Jeżeli powołamy się na hamerykańskich badaczy ,którzy sprawdzili już prawie wszystko na ziemi,trochę na księżycu , a już całkiem sporo w kolebce mężczyzn , nawiasem mówiąc ,nie bez kozery Mars :mrgreen: jest głównym celem badań kosmicznych w aspekcie powrotu ludzkości do ich męskich korzeni :lol: . Okaże się ,że zboczonych jest co najwyżej 1, może 2 % przystojniejszej części ludzkości :brawo: Jeżeli na nich trafiacie , to już prawdziwy pech ;)
Ostatnio edytowano 20 lip 2013, 20:42 przez 0Rh+, łącznie edytowano 1 raz

przez ania_taka 20 lip 2013, 20:33
0Rh+ napisał(a):
ania_taka napisał(a):rotten soul, no i dobrze :P zaryzykowałam bym stwierdzenie że takich skromnych "zboczeńców" stanowi 90% męskiej populacji hehe

Stwierdzenie o monotematycznym podejściu do życia w przypadku 90 % męskiej populacji oznacza ni mniej ni więcej ,że to NORMA :P . Zboczonych jest tylko 10 % ;)

to zależy co masz na myśli mówiąc "zboczony". Wg niektórych postów które miałam okazję tutaj przeczytać wychodzi na to że ja też jestem, bo lubię czasem pożartować z osobą płci przeciwnej na temat seksu :O

przez 0Rh+ 20 lip 2013, 20:46
ania_taka napisał(a):
0Rh+ napisał(a):

to zależy co masz na myśli mówiąc "zboczony". Wg niektórych postów które miałam okazję tutaj przeczytać wychodzi na to że ja też jestem, bo lubię czasem pożartować z osobą płci przeciwnej na temat seksu :O

Na podstawie tych dwóch postów widać ,że technika , internet, bezduszne układy scalone przegrywają z ludzką myślą ;)

przez ania_taka 20 lip 2013, 20:49
0Rh+ napisał(a): Na podstawie tych dwóch postów widać ,że technika , internet, bezduszne układy scalone przegrywają z ludzką myślą ;)

szczerze to nie rozumiem co masz na myśli

przez 0Rh+ 20 lip 2013, 21:00
ania_taka napisał(a):
0Rh+ napisał(a): Na podstawie tych dwóch postów widać ,że technika , internet, bezduszne układy scalone przegrywają z ludzką myślą ;)

szczerze to nie rozumiem co masz na myśli

Nawiązałem do faktu edytowania mojego tekstu ,na który Ty w międzyczasie odpisałaś. Takie nie do końca rozumiane , nawet przez autora poczucie humoru ;)

Sortuj wg