Co powinnam zrobić? :(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 05 lip 2013, 22:26
Ustalcie sobie w malzenstwie jakies zasady i sie ich trzymajcie.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ania_taka 06 lip 2013, 06:15
wiesz Candy14, już chyba za późno na zasady. Trzeba było zrobić inaczej jak on się odkochał. Teraz po prostu chyba tak będzie, że raz na jakiś czas będę potrzebowała dowartościowania, choć może to trochę dziwacznie brzmi, no ale jakoś nie mam poczucia wartości na odpowiednim poziomie, jak sądzę, a on na razie jest ok. I niech tak zostanie.

Wiem jedno, jeżeli znowu mu się odmieni - to będzie koniec. Drugi raz idiotki z siebie nie będę robić.

A może ja poprostu bardziej mam żal do siebie niż do niego, że zachowywałam się jak desperatka i dlatego tak robię? Nie wiem. W niedługim czasie idę w końcu na psychoterapie :) myślę że należy przepracować to z Panią P. może mi to pomoże :) Dzięki Candy za Twoje odpowiedzi. Sam fakt że mogłam pogadać wiele mi dał.

powiedz mi jescze proszę, rozwiodłaś się, ale ułozyłaś sobie życie na nowo? masz dzieci z eks?

przez Candy14 06 lip 2013, 11:38
Mam dorosla corke. Jestem z kims innym. Lubie teraz swoje zycie :D

że zachowywałam się jak desperatka

Czy ja wiem... ciezko jest zaczynac zycie od nowa kiedy myslalo ze to wlasnie z tym facetem sie zestarzeje. Malzenstwo to powazna sprawa i nie odchodzi sie od tak tym bardziej jak sa dzieci. Walczylas o nie i to normalne. Mysle ze kazdy zasluguje na druga szanse ale tylko jedna
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ania_taka 06 lip 2013, 12:53
Candy14, cieszę się że teraz lubisz swoje życie. I tak, dałam szansę, i na razie nie zawiodłam się. I widzę że zmienia się nadal tylko na lepsze. I tak to zostawię. Poczekam. Może do starości. Któż to wie. Ale drugiej szansy nie dam, nie dam rady sama wtedy ze sobą się ogarnąć... dziękuję Ci bardzo za Twoje wypowiedzi, nawet nie wiesz jak dużo dla mnie znaczą.

przez Candy14 06 lip 2013, 13:06
Powodzenia Aniu :)

przez maciekpoznan 02 sty 2014, 12:56
Hej Aniu .

Wiesz co mam bardzo podobny problem, tzn. w pewnym sensie podobny. Jestem niby z kimś, kto mnie bardzo kocha, bardzo mi pomaga w atakach jak rzadko kto bardzo mnie wspiera, ale... niekoniecznie mnie pociąga tak wiesz... fizycznie. I tu jest problem :/ Z drugiej strony mam koleżankę, z którą kiedyś się zbliżyłem i do teraz się do ciągnie, a ja im bardziej unikam, tym bardziej ona naciska, chce się nawet wprowadzić. Ale ona wiem, że jest niewierna, że zdradza, jest ładna i w ogóle, ale cholernie kapryśna i wymagająca i wiem, że w atakach na pewno mnie nie wesprze.

I teraz pytanie: Rozsądek czy wariactwo?

Jest trochę podobieństwa czyż nie?
Ja nie mam odwagi po prostu kopnąć w tyłek kogoś, tym bardziej kogoś na kogo zawsze mogę liczyć i wiem, że wesprze mnie zawsze i wszędzie.

Sortuj wg