Nie mam nikogo..

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Nie mam nikogo..

przez mark123 30 cze 2013, 22:13
nie staram się nikogo naśladować,wręcz przeciwnie. Mam charakter outsidera,nonkonformisty.

Ja też nigdy nie starałem się kogoś naśladować.

Ogólnie z tego co słyszałam to chyba większość osób pije na imprezach bo bez alkoholu nie umieją się dobrze bawić.

Ja się nie potrafię bawić bez alkoholu, a po alkoholu to nie wiem, nie sprawdzałem. Za stary się czuję na zabawę, chociaż czasami mam ochotę poszaleć.

te osoby nie umieją dosłownie o niczym innym gadać jak o alkoholu i papierosach.

Mnie denerwuje, jak ktoś ciągle gada o jakichś używkach, alkoholu czy seksie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nie mam nikogo..

przez deader 30 cze 2013, 22:13
psyche. napisał(a):deader, tak np narkotyk krokodil dostępne środki w aptece ;)

W Rosji. Nie u nas. U nas za to da się inne rzeczy zmajstrować.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Nie mam nikogo..

przez khaleesi 30 cze 2013, 22:15
deader, chodzi o syropy na kaszel, kleje i inne prowizorki? :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie mam nikogo..

przez deader 30 cze 2013, 22:23
psyche. napisał(a):deader, chodzi o syropy na kaszel, kleje i inne prowizorki? :lol:

Nie, ale nie będę zmieniał tematu w hyperreal. Jak cię tak interesuje - zaraz dostaniesz PW.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Nie mam nikogo..

przez Hans 30 cze 2013, 22:31
psyche., ja przed przeprowadzką miałem takiego lekarza rodzinnego, który na wszelakie dolegliwości występujące u młodzieży przepisywał tussipect.
Feed your head
Feed your head

Nie mam nikogo..

przez carlosbueno 30 cze 2013, 22:39
Schwarzi,

Ogólnie z tego co słyszałam to chyba większość osób pije na imprezach bo bez alkoholu nie umieją się dobrze bawić.To trochę przykre i dziwne jak dla mnie bo okazuje się,że większość nastolatków albo ludzi z mojego rocznika upija się na każdej imprezie. Znam nawet osoby,młodsze ode mnie,które można już spokojnie nazwać uzależnionymi,a najgorsze jest nie to,że piją tylko to,że te osoby nie umieją dosłownie o niczym innym gadać jak o alkoholu i papierosach. Jeden mój znajomy,taki największy "alkoholik" to nawet zdjęcia zakupionych piw i innych alkoholi wrzuca na fejsa,a duża część jego znajomych się tym jara. Używki to dość nudny temat jak dla mnie. Ile można jarać się wódką i o niczym innym nie mówić ? Straszne ...

Jaranie się ilością wypitych piw to chyba dotyczy nastolatków głównie, ale niektórzy np ja piją aby się rozluźnić i mieć odwagę w ogóle z kimkolwiek pogadać zwłaszcza nieznajomym, mało znajomym i raczej nie są to rozmowy o tym ile kto wypił. Ja nie potrafię się bawić bez alkoholu bo na trzeźwo za dużo wtedy myślę i rozważam co o mnie myślą inni, ale żadnym alkoholikiem nie jestem, zresztą co innego jest wypić parę dla rozluźnienia a co innego narąbać się do nieprzytomności. ;)
Największy Forumowy Maruda

Nie mam nikogo..

przez 0Rh+ 30 cze 2013, 22:41
buka napisał(a):no dobra,myślmy konstruktywnie-zatem jaka jest rada dla kogoś kto nikogo nie ma,jest nieśmiały i bunkruje się w swoim pokoju,od czego ma zacząć?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć.
To zależy w jakim stanie jest dana osoba. Zależy jakie ma zaburzenia, fobie. Pytanie , co robi na co dzień . Czy pracuje ,uczy się ?
Dobrym rozwiązaniem jest posiadanie zainteresowań , może pasji. W necie można poszukać grup, osób które interesują podobne rzeczy. To może być baza do nowych znajomości , do otwarcia się na innych.

Internet jest dobrym medium do nawiązywania znajomości . Daje poczucie bezpieczeństwa ,zawsze można przerwać kontakty . Nie trzeba nigdzie wychodzić ,jest się na swoim terenie.
Na czatach jest dużo samotnych osób z którymi można porozmawiać . Można znaleźć osoby z którymi da się ciekawie porozmawiać.

Nie mam nikogo..

przez Schwarzi 01 lip 2013, 02:04
mark123

Ja też nigdy nie starałem się kogoś naśladować.

I prawidłowo :) Lepiej być sobą.

chociaż czasami mam ochotę poszaleć.

Każdy ma taką ochotę XD

Mnie denerwuje, jak ktoś ciągle gada o jakichś używkach, alkoholu czy seksie.

Mnie też,to źle świadczy o takiej osobie. Jakby innych tematów nie było.

carlosbueno

Tak tak,raz na jakiś czas to można w ten sposób zaszaleć ale przerażają mnie ludzie,którzy : mają dużo znajomych,są niby towarzyscy i na każdej imprezie chodzą nawaleni,a tak naprawdę to mają znajomych bo nie potrafią być sobą (tzn. powiedzmy,że w modzie jest muzyka rock i jakaś tam dziewczyna będzie udawała,że słucha rocka,że jest wielką fanką tego gatunku tylko dlatego,że większość to lubi,a tak naprawdę nie przesłuchała nigdy ani jednej rockowej piosenki),a na imprezie piją bo... też nie potrafią być sobą i natrualnie się bawić. W moim otoczeniu z dobre 60% albo i więcej osób takie było. Ale to chyba z wiekiem mija.

0Rh+

Dana osoba jest obiektywnie w złym stanie (aktualnie faza depresji) ale subiektynie stara się myśleć pozytywnie i nie czuje się najgorzej. Na co dzień uczy się ale teraz ma wakacje,które chce jakos spędzić,a jak na razie to codziennie robi to samo.
Posiada wiele pasji : rysowanie, psychologia, historia, czytanie książek,fascynują ją także sporty ekstremalne lub sztuki walki : D
Domyślam się ale nie mam pojęcia jak szukać .. O.o

Nie mam nikogo..

przez Mamgird 09 lip 2013, 22:55
Może jednak wyjechać na wakacje, zamiast siedzieć w domu, chociażby na pare dni, ludzie na wakacjach są bardziej otwarci na znajomości...

Nie mam nikogo..

przez 0Rh+ 09 lip 2013, 23:43
Dana osoba jest obiektywnie w złym stanie (aktualnie faza depresji) ale subiektynie stara się myśleć pozytywnie i nie czuje się najgorzej. Na co dzień uczy się ale teraz ma wakacje,które chce jakos spędzić,a jak na razie to codziennie robi to samo.
Posiada wiele pasji : rysowanie, psychologia, historia, czytanie książek,fascynują ją także sporty ekstremalne lub sztuki walki : D
Domyślam się ale nie mam pojęcia jak szukać .. O.o

Interesujące podejście do obiektywnych odczuć subiektywności , lub odwrotnie .

Nie mam nikogo..

przez ayamika 17 sie 2013, 09:02
Też już nie mam nikogo... ale takie życie...

Sortuj wg