Nie mam nikogo..

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Nie mam nikogo..

przez deader 29 cze 2013, 23:53
carlosbueno, nic dodać, nic ująć... jeszcze powinny tą kokę podawać do zwąchania usypaną na obnażonych piersiach - ahh jakiż byłby fajny fotoreportażyk do "Faktu"! :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Nie mam nikogo..

przez rotten soul 30 cze 2013, 00:39
Nie to nie mit, nieboszczyk ma rację, on to wie po prostu i to dotyczy wszystkich. Kropka. Kto ma inne zdanie ten prawi bezdenne głupoty. Tak więc małe podsumowanie. Samotniku nie chodź do pubów, bo 5 minutach naćpają cię za darmo wszelakimi dragami, od alkoholu począwszy, poprzez herę, na LSD skończywszy, na deser łykniesz GHB i Cię zgwałcą. Potem obudzisz się w domu, będąc nosicielem wirus HIV i będziesz błagał swoją matkę, żeby Ci dała narkotyków. Nie wiem jak Wam, ale mi ciężko się z tym nie zgodzić. Znam wielu samotników co tak skończyli. W jedną noc zrujnowali sobie życie, a przecież chcieli tylko kogoś poznać. Niestety :( . Life is brutal. :evil:
Schwarzi, pielęgnuj lepiej samotność, bo widzisz jaki scenariusz Cię może spotkać, jeśli broń Cię Panie Boże, byś się tam wybrała. Odwołuję wszystkie moje porady, prócz tej rzecz jasna.
rotten soul

Nie mam nikogo..

przez carlosbueno 30 cze 2013, 08:41
Ja to w szkole średniej myślałem na podstawie opowieści kolegów z klasy że na dyskotekach odbywają się orgie i bijatyki, bo słyszałem od nich ile to panienek zaliczyli lub ilu kolesi pobili. Później byłem parę razy na dyskotekach co prawda w mieście a nie na wsi tak jak owi koledzy i nic takiego nie widziałem. A tak w ogóle to dyskoteki chyba nie są najlepszym miejscem do poznawania ludzi, raczej chodzą tam już osoby sobie znajome w grupkach, poza tym jest głośno, ciemno człowiek pijany i się później okazuję że na trzeźwo i w dziennym świetle dziewczyna którą się podrywało za ładna to nie jest ;) No ale parę par, czy małżeństw które poznało się na czymś takim znam, ale kto co lubi.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie mam nikogo..

przez nieboszczyk 30 cze 2013, 13:33
rotten soul napisał(a):Nie to nie mit, nieboszczyk ma rację, on to wie po prostu i to dotyczy wszystkich. Kropka. Kto ma inne zdanie ten prawi bezdenne głupoty. Tak więc małe podsumowanie. Samotniku nie chodź do pubów, bo 5 minutach naćpają cię za darmo wszelakimi dragami, od alkoholu począwszy, poprzez herę, na LSD skończywszy, na deser łykniesz GHB i Cię zgwałcą. Potem obudzisz się w domu, będąc nosicielem wirus HIV i będziesz błagał swoją matkę, żeby Ci dała narkotyków. Nie wiem jak Wam, ale mi ciężko się z tym nie zgodzić. Znam wielu samotników co tak skończyli. W jedną noc zrujnowali sobie życie, a przecież chcieli tylko kogoś poznać. Niestety :( . Life is brutal. :evil:
Schwarzi, pielęgnuj lepiej samotność, bo widzisz jaki scenariusz Cię może spotkać, jeśli broń Cię Panie Boże, byś się tam wybrała. Odwołuję wszystkie moje porady, prócz tej rzecz jasna.

wreszcie komuś otworzyłem oczy i wlałem oleju do głowy
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nie mam nikogo..

przez khaleesi 30 cze 2013, 13:35
nieboszczyk, to była ironia ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Nie mam nikogo..

przez nieboszczyk 30 cze 2013, 13:38
mark123 napisał(a):Ja nigdy nie miałem żadnych znajomych, życia towarzyskiego i nigdy nie imprezowałem; a nie biorę w ogóle żadnych używek oraz nie piję w ogóle alkoholu.

to w takim razie pewnie rzucałeś kamieniami w drzewa albo robiłeś "bomby" własnej roboty i detonowałeś je w zacisznych miejscach ewentualnie samookaleczenia(zwalczanie bólem fizycznym bólu psychicznego,jestem beznadziejny i mam za to karę) bo tak będzie robić każdy samotnik.

-- 30 cze 2013, 13:46 --

rotten soul, przypomnij sobie film :przetrwać w nowym Jorku.
bohater filmu skończył dokładnie wg tego scenariuszu
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nie mam nikogo..

przez Adam Smith 30 cze 2013, 14:23
właśnie na dyskotekach szczególnie dziewczyny proponują chłopakom którzy pierwszy raz idą na balangę marihuanę,kokę,LSD a nawet heroinę-spróbuj,poczujesz się jak superman,będzie ci się lepiej tańczyło,będziesz wygadany,minie nieśmiałość,znikną bariery psychiczne.a naiwne i nieświadome osoby samotne "próbują" żeby nie odróżniac sie od innych,żeby być super,fajnym.co do dziewczyn do im do drinków po kryjomu dosypują GHB które się potem budzą poobijane,gołe i nie wiedzą gdzie są i co się stało.to w żadnym wypadku nie jest rada dla rozpaczliwie samotnych bo potem taki samotnik kiedyś wróci w nocy do domu i krzyczy:mamo daj mi na narkotyki!

skąd to wiesz ? na filmie widziałeś ?
eby zapisali się do klubu podróżniczego lub do aeroklubu.będzie pasja i hobby bez rujnowania i marnowania sobie życia.

albo do chóru kościelnego lub harcerstwa
Adam Smith

Nie mam nikogo..

przez buka 30 cze 2013, 14:25
aerokluby są zajebiste

Nie mam nikogo..

przez mark123 30 cze 2013, 14:39
nieboszczyk napisał(a):to w takim razie pewnie rzucałeś kamieniami w drzewa albo robiłeś "bomby" własnej roboty i detonowałeś je w zacisznych miejscach ewentualnie samookaleczenia(zwalczanie bólem fizycznym bólu psychicznego,jestem beznadziejny i mam za to karę) bo tak będzie robić każdy samotnik.

Nic z tych rzeczy nie robiłem, ucieczka myślami w świat fantazji i cola mi wystarczają. Staram się na razie emocjonalnie akceptować to, że jestem do niczego, dopóki nie zacznę nad sobą pracować.

-- 30 cze 2013, 15:26:07 --

Kilka lat temu wylewałem swoje różne "frustracje" w internecie w bardzo niemiły dla innych użytkowników sposób, ale potem przestałem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nie mam nikogo..

przez nieboszczyk 30 cze 2013, 18:57
Tomcio Nerwica napisał(a):
właśnie na dyskotekach szczególnie dziewczyny proponują chłopakom którzy pierwszy raz idą na balangę marihuanę,kokę,LSD a nawet heroinę-spróbuj,poczujesz się jak superman,będzie ci się lepiej tańczyło,będziesz wygadany,minie nieśmiałość,znikną bariery psychiczne.a naiwne i nieświadome osoby samotne "próbują" żeby nie odróżniac sie od innych,żeby być super,fajnym.co do dziewczyn do im do drinków po kryjomu dosypują GHB które się potem budzą poobijane,gołe i nie wiedzą gdzie są i co się stało.to w żadnym wypadku nie jest rada dla rozpaczliwie samotnych bo potem taki samotnik kiedyś wróci w nocy do domu i krzyczy:mamo daj mi na narkotyki!

skąd to wiesz ? na filmie widziałeś ?
eby zapisali się do klubu podróżniczego lub do aeroklubu.będzie pasja i hobby bez rujnowania i marnowania sobie życia.

albo do chóru kościelnego lub harcerstwa

obejrzyj sobie film "przetrwać w nowym jorku"

Nie mam nikogo..

przez khaleesi 30 cze 2013, 19:00
nieboszczyk, ale zycie to nie film.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Nie mam nikogo..

przez nieboszczyk 30 cze 2013, 19:04
mark123 napisał(a):Nic z tych rzeczy nie robiłem, ucieczka myślami w świat fantazji i cola mi wystarczają. Staram się na razie emocjonalnie akceptować to, że jestem do niczego, dopóki nie zacznę nad sobą pracować.

-- 30 cze 2013, 15:26:07 --

Kilka lat temu wylewałem swoje różne "frustracje" w internecie w bardzo niemiły dla innych użytkowników sposób, ale potem przestałem.

na naukę i pracę jest odpowiedni czas i trzeba mieć zdrowie.kiedy ten czas bezpowrotnie minie niema sensu nad sobą pracować tylko można jedynie spokojnie sobie czytać książki,siedzieć w necie,kolekcjonować pamiątki lub zwiedzać i podróżować ile się da.

-- 30 cze 2013, 19:09 --

psyche. napisał(a):nieboszczyk, ale zycie to nie film.

ten film mówi że dla samotników imprezy są wyjątkowo niebezpieczne.bohater filmu też zaczoł chodzić na dyskoteki i ćpać żeby zaimponować dziewczynom obecnym na imprezach.zle wybrał i był zdesperowany.czyli jednak bezpieczniej pielęgnować samotność i lęk przed ludzmi siedząc bezpiecznie w domu.

Nie mam nikogo..

przez beti19 30 cze 2013, 19:11
każdy ma kogoś .......
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

Nie mam nikogo..

przez buka 30 cze 2013, 19:15
ten film mówi że dla samotników imprezy są wyjątkowo niebezpieczne.bohater filmu też zaczoł chodzić na dyskoteki i ćpać żeby zaimponować dziewczynom obecnym na imprezach

Ja na jednym filmie widziałem jak typ zaginał łyżkę tylko się na nią patrząc a potem dzwonił telefon i go przenosił do Syjonu i była też jakas baba co była programem.

Sortuj wg