Dziewczyna w ciazy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dziewczyna w ciazy

przez ameliaa 26 cze 2013, 22:57
agusiaww napisał(a):Damiann91, ja tam sie nie dziwie, ze czekales na powod, chyba nie dorosles do tej sytuacji, zreszta powiem uczciwie, skoro potrafila sobie dzieciaka zmajstrowac jej problem. Przy dzisiejszych metodach anty to naprawde trzeba potrafic to zrobic i zazwyczaj zaciazaja panny ktore mysla, ze jak dziecko zrobia, to facet je pokocha. A to ze probowala Toba manipulowac, tez jest normalne, tyle, ze nastepnym razem to spotykaj sie z babka bez zobowiazan i nie chodzi tu o dziecko, tylko o to, zeby nie byla z kims zwiazana.

W którym wieku żyjesz? "Zaciążają" tylko panny, które myślą, że je facet je pokocha?! Bez komentarza....

-- 26 cze 2013, 22:02 --

Może i dała dużo ale i tak za mało, jesteś młody więc żyj dalej po swojemu bez zobowiązań. Powodzenia;)

Dziewczyna w ciazy

przez agusiaww 27 cze 2013, 08:29
ameliaa, wlasnie ja zyje tak, zeby nie musiec faceta naciagac na dziecko. Ale po 1) wystarczy poczytac posty tutaj, gdzie dziewczyny w sumie, jakies 90% pisza ze zaciazyly a pozniej sie zala jak im to zle, bo nie byly przygotowane na dziecko, bo sie okazalo, ze facet ma je gleboko, bo obowiazki przyslonily im zycie, a po to wlasnie zaszly bo myslaly ze facet je pokocha, scala rodzine itd. Mimo dosc duzej NIBY spolecznej swiadomosci facetow nie interesuje antykoncpecja, a panny uwazaja bo sie naogladaly filmow albo naczytaly harlekinow, ze dziecko zalatwi ich problemy. A pozniej tego typu sytuacje, itd. Wystarczy sie tez poogladac wsrod ludzi, takich sytuacji jest masa.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 27 cze 2013, 23:36
Taka ciekawostke dodam ;) Ona studiuje bezpieczenstwo wewnetrzne. Po takiej szkole mozna zostac policjantem i szybko sie ustawic. Kiedys mi o tym wspomniala. Chciala przycisnac bylego o alimenty i wziasc ze mna slob. Kiedys cos napomnknela, ze nie wie dlaczego, ale chciala by byc moja zona. Pozniej pytala sie czy wezme z nia slob. Mowila tez o drugim dziecku. Ja bylbym nastepny placacy jej pieniazki. Ustawila by sie konkretnie. A wiem, ze by tak zrobila, bo rozmawialem z nia jeszcze i ja sprawdzalem. W koncu okazalo sie, ze wciskala mi kit z ta ucieczka. Po prostu sie do niego wprowadzila. Najgorzej, a spala ze mna i robila wszystko zeby mi sie bardzo spodobalo :P Jak dziwka. Sorka, ze o tym mowie, ale jestem strasznie wkurwiony. To juz druga taka cwaniara z jaka bylem. Masakra jakas..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziewczyna w ciazy

przez agusiaww 28 cze 2013, 22:30
Damiann91, pozostaje wyciagnac wnioski.
Ostatnio edytowano 28 cze 2013, 22:40 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 29 cze 2013, 12:11
To juz druga taka cwaniara z jaka bylem. Masakra jakas..

Bywaja cwaniary , to bezsprzeczny fakt. Z nimi trzeba jechać krótko i bron Boże dawać się nabierać na jakieś sentymenty , uczucia , umizgi . Krótka piłka , a co najważniejsze , BYĆ od nich cwańszym , i mieć w sobie tę siłę by opuścić taką panią bez smutku , a nawet z radością niekłamaną. Mi się w to raz udało , no bo chyba raz tylko na taką facetkę trafiłem ( pielęgniarka) ;) . Kiedy przyszło z Nią rozstanie (15 maj 92r.) , byłem wolny , poczułem wiatr we włosach. Poszedłem ze szczęścia się napić, bo Ona mnie kontrolowała ,żebym nie pił( tatuś alkoholik ).
Zobaczysz Damian , będziesz jeszcze wdzięczny Pany Bogu i Losowi ,żeś się z Tą Cwaniarą nie związał. ZOBACZYSZ! ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dziewczyna w ciazy

przez khaleesi 29 cze 2013, 18:34
Brak słów. Twoja historia jest lepsza niż fabuła mody na sukces. Panna chce Cię na ojca nie Twojego dziecka balansuje miedzy Toba a tamtym a Ty się zastanawiasz. Miłość jest slepa
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg