Dziewczyna w ciazy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dziewczyna w ciazy

przez linka 23 cze 2013, 20:03
A dodatkowo ja takie małego, nie mojego dziecka bym nie chciał w domu widzieć

Jak pięknie napisane....... znaczy, że kobieta z dzieckiem odpada?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 23 cze 2013, 20:05
A dodatkowo ja takie małego, nie mojego dziecka bym nie chciał w domu widzieć. No ale to ja, a nie Ty.

Też za bardzo by mi się nie uśmiechało w domu czyjeś dziecko . Ze swoim ciężko czasem wytrzymać,,,a jak był niemowlakiem szajba w nocy jak nie wiem .Ryki , płacze kolki ach. A tu zaraz do pracy trzeba iść. Kużwa co to było!Baba w dodatku po porodzie to wiadomo jaki odjeb. Odechce się młodziankowi miłości , jak się dziecko urodzi.
Chociaż życzę mu jak najlepiej.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dziewczyna w ciazy

przez linka 23 cze 2013, 20:08
Ze swoim ciężko czasem wytrzymać,,,a jak był niemowlakiem szajba w nocy jak nie wiem .Ryki , płacze kolki ach. A tu zaraz do pracy trzeba iść. Kużwa co to było!Baba w dodatku po porodzie to wiadomo jaki odjeb

Nom, życzenia z okazji dnia taty to ci się należą jak nic ..... jak ci nie wstyd pisać takie rzeczy..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziewczyna w ciazy

przez Hans 23 cze 2013, 20:09
linka napisał(a):
A dodatkowo ja takie małego, nie mojego dziecka bym nie chciał w domu widzieć

Jak pięknie napisane....... znaczy, że kobieta z dzieckiem odpada?

U mnie niejako urzędowo, biorąc pod uwagę wszystkie niedogodności, o których wspomniał powyżej Kalebx3, jestem gotów na tak ogromne poświęcenie tylko pod warunkiem, że dziecko będzie miało również mój materiał genetyczny.
Feed your head
Feed your head

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 23 cze 2013, 20:12
Nom, życzenia z okazji dnia taty to ci się należą jak nic ..... jak ci nie wstyd pisać takie rzeczy.....

Tak było . Ciężko przy moich skołatanych nerwach i ADHD.
dostałem życzenia , kilka razy od Syna,,,i laurkę.

Dziewczyna w ciazy

przez Saraid 23 cze 2013, 20:14
Kalebx3 napisał(a):
A dodatkowo ja takie małego, nie mojego dziecka bym nie chciał w domu widzieć. No ale to ja, a nie Ty.

Też za bardzo by mi się nie uśmiechało w domu czyjeś dziecko . Ze swoim ciężko czasem wytrzymać,,,a jak był niemowlakiem szajba w nocy jak nie wiem .Ryki , płacze kolki ach. A tu zaraz do pracy trzeba iść. Kużwa co to było!Baba w dodatku po porodzie to wiadomo jaki odjeb. Odechce się młodziankowi miłości , jak się dziecko urodzi.
Chociaż życzę mu jak najlepiej.

Aleś to ujoł :roll: Przykro się czyta...tato.
Saraid

Dziewczyna w ciazy

przez ameliaa 23 cze 2013, 20:15
Kalebx3 Baba po porodzie odjeb? Ciekawe czy gdybyś to ty miał rodzić też byś tak śpiewał. A to czyjeś dziecko też człowiek

Dziewczyna w ciazy

przez linka 23 cze 2013, 20:17
Kalebx3 napisał(a):
Nom, życzenia z okazji dnia taty to ci się należą jak nic ..... jak ci nie wstyd pisać takie rzeczy.....

Tak było . Ciężko przy moich skołatanych nerwach i ADHD.
dostałem życzenia , kilka razy od Syna,,,i laurkę.

Dziecko się samo zrobiło? Nie prosiło się na świat ..... a ty ująłeś to w taki sposób że się flaki wywracają i jeszcze tekst o babie...... na rękach ją powinieneś nosić że urodziła zdrowe dziecko bo to ona przez 9 miesięcy miała więcej stresu niż ty po porodzie z niemowlakiem ......
Przyjaciel forum

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 23 cze 2013, 20:17
Mamy ze soba kontakt 4 miesiace. Ona jest w 3 miesiacu ciazy.
Nie jest z tych puszczalskich tego jestem pewien. Znam ja i tez zdanie innych ludzi. Byla w toksycznym zwiazku 5 lat i dalej ja chyba do niego ciagnie. Ma kontakt z jego rodzina i czasami sie z nim widuje. Wcale nie mam klapek na oczach. Rozwazam teraz za i przeciw. Poza tym to jest moja byla. Na pewno chce do mnie przyleciec, dlatego ze bedzie miala ze mna leiej niz sama. Wydaje mi sie, ze chce zostawic wszystko za soba. Przykrego ojca, bylego ktory ja bije i zaczac wszystko od poczatku.
Nie wiaze sie z nia na zadnym papierze. Po prostu do mnie przyleci, a ja jej pomoge i bedziemy razem.
Musze byc pewny, ze mnie kocha. Tylko jak to sprawdzic jak mamy ze soba kontakt tylko na odleglosc. Poczekac jeszcze, zobaczyc co bedzie dalej?

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 23 cze 2013, 20:18
Aleś to ujoł Przykro się czyta...tato.

Może i przykro ,,,ale to już za mną . Teraz Wy się męczcie, hahah,zobaczymy jak będziecie "fajnie " pisać o swoim samopoczuciu w dziale " jak się dziś czujecie " po nieprzespanej nocce , a potem ciężkiej robocie. Kocham swojego Syna nad Życie , ale łatwo nie było , i teraz też czasami nie jest. Ale nigdy bym tego nie zamienil na inne. Przeżyłem! ;)

-- 23 cze 2013, 19:22 --

9 miesięcy miała więcej stresu niż ty po porodzie z niemowlakiem ......

a to się zgadza , bo faktycznie bywały chwile ,że byłem do dupy, a nie jak opiekun. Ale uwierz mi chciałem dobrze ,,,tyle tylko te nerwy.
Poza tym uwierz mi kobieta w połogu to naprawdę cięęęęęęęęęęęęzko , oj ciężko.

Dziewczyna w ciazy

przez ameliaa 23 cze 2013, 20:27
Damiann91 napisał(a):Mamy ze soba kontakt 4 miesiace. Ona jest w 3 miesiacu ciazy.
Nie jest z tych puszczalskich tego jestem pewien. Znam ja i tez zdanie innych ludzi. Byla w toksycznym zwiazku 5 lat i dalej ja chyba do niego ciagnie. Ma kontakt z jego rodzina i czasami sie z nim widuje. Wcale nie mam klapek na oczach. Rozwazam teraz za i przeciw. Poza tym to jest moja byla. Na pewno chce do mnie przyleciec, dlatego ze bedzie miala ze mna leiej niz sama. Wydaje mi sie, ze chce zostawic wszystko za soba. Przykrego ojca, bylego ktory ja bije i zaczac wszystko od poczatku.
Nie wiaze sie z nia na zadnym papierze. Po prostu do mnie przyleci, a ja jej pomoge i bedziemy razem.
Musze byc pewny, ze mnie kocha. Tylko jak to sprawdzic jak mamy ze soba kontakt tylko na odleglosc. Poczekac jeszcze, zobaczyc co bedzie dalej?

Przeczekaj, tak na prawdę bardzo krótko jesteście ze sobą. Zrozumiałe, że ona chce od tego uciec ale nie może tego robić cudzym kosztem. Jeśli przyleci do ciebie to tak na prawdę raczej ty będziesz ją musiał utrzymać, pewnie jakaś zapomoga będzie ale raczej niewiele. Piszesz, że to twoja była-jesteś pewien, że zależy ci na niej a nie na tym, żeby jej pomóc bo czujesz jakiś sentyment i najzwyczajniej w świecie jest ci jej żal? Może jest inny sposób żeby jej pomóc. "Po prostu do mnie przyleci, a ja jej pomoge i bedziemy razem."- to tylko tak łatwo brzmi. Piszesz też, że ją nadal chyba do niego ciągnie to akurat nie jest dobre, nie będzie wam razem dobrze jeśli nadal czuje coś do niego, chyba że wystarczy ci to, że będzie z tobą tylko z rozsądku i sympatii przyjacielskiej.

-- 23 cze 2013, 19:30 --

Chyba najlepszym sposobem na sprawdzenie będzie odlożenie przeprowadzki i kontynuowanie związku inaczej się nie przekonasz a już tym bardziej jak się wprowadzi

Dziewczyna w ciazy

przez Monar 23 cze 2013, 21:07
linka napisał(a):Bardzo łatwo wam idzie ocenianie innych i dorabianie sobie historii ......... jechać po kimś takimi stereotypami.... eh...

Ja nie oceniłam kogoś, a sytuację. Dziewczyna szuka naiwnego faceta, który utrzyma ją i jej dziecko.

-- 23 cze 2013, 21:09 --

ameliaa napisał(a):Kalebx3 Baba po porodzie odjeb? Ciekawe czy gdybyś to ty miał rodzić też byś tak śpiewał. A to czyjeś dziecko też człowiek

facet po 40-tce też w takim razie "odjeb".

Dziewczyna w ciazy

przez agusiaww 23 cze 2013, 21:09
Damiann91, no i co ze Twoja byla, rozstaliscie sie i tyle, nie ulozylo sie Wam. Teraz chcesz zaczynac zwiazek z dziewczyna, która jest w ciąży z innym a podobno Ciebie kocha. W takim razie po co z tamtym szła do łożka? Chodzi do łożka z facetami, ktorzy sie jej nie podobają i ktorych nie kocha? To w zwiazku rogi bedziesz miał non stop. Następnie, teraz zaczęła Ciebie kochać jak sie dowiedziała że ojciec ją z domu wyrzuca. ALe chce przyjezzac do Polski bo liczy się ze zdaniem byłego ktory moze chce utrzymywac kontakt z dzieckiem, pewnie za Twoje pieniadze bedzie tu przylatywac bo za swoje? Poza tym gadanie na skype to jest takie byle co, ze sam widzisz, gadales i to nie jest prawdziwe zycie. Nic Was nie łączy panna miala swojego chlopa, i z nim spała a Tobie dopiero miłość wyznała jak sie jej w zyciu pogmatwało i tamten ją wyrolował. Chcesz sobie zmarnować życie to zmarnuj i łudź się dalej że to miłośc.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Dziewczyna w ciazy

przez Monar 23 cze 2013, 21:14
Chcesz sobie zmarnować życie to zmarnuj i łudź się dalej że to miłośc.

Dokładnie, zgadzam się.

Sortuj wg