Dziewczyna w ciazy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 23 cze 2013, 13:47
Witam.
Mam 22 lata. 6 Lat temu chodzilem z dziewczyna kilka miesiecy, ale poklucilismy sie i urwal sie kontakt, a ja wyjechalem zagranice. Niedawno znowu nawiazalismy kontakt i milosc powrocila. Pisalismy ze soba codziennie. Umawialismy sie na konkretne godziny jak konczylem prace. Jednak ona miala chlopaka z ktorym byla juz 5 lat, ktory bil ja i wogole im sie nie ukladalo. Pozniej sie okazalo ze ja zdradzal. Rozstali sie, ale po jakims czasie sie przespali sie i ona zaszla w ciaze. Jest zalamana, ja wrocilem do Polski na 2 tygodnie i bardzo fajnie nam sie ukladalo. Serio sie kochamy, jednak ona jest w ciazy. Czytalem smsy od jej bylego w ktorych pisal, ze nie chce byc z nia, ale pomoze z dzieckiem. Rzucilem pomysl, zeby do mnie przyleciala,. Wynajme mieszkanie. Jezdzila by do polski co pol roku na zaliczenia, bo studiuje. Chce do mnie przyleciec, powiedziala, ze jest w stanie sie sadzic z ojcem dziecka o prawa rodzicielskie, bo nie mogla by sobie tak po prostu wyjechac bez jego zgody. Boje sie reakcji otoczenia, mojej rodziny, kolegow jak ja tu sciagne. Wiem ze jest osoba, ktorej mozna zaufac. Nasi rodzice sie nawet znaja. Tylko z drugiej strony tez moze nakrecac to wszystko, zeby nie zostac sama. Sam nie wiem. Kocham ja i ona mnie tez, jestem pewny. To wszystko dzieje sie tak szybko, ze musze szybko podjac ostateczna decyzje. Dobrze by bylo pod wzgledami finansowymi, jakby urodzila tutaj. Co byscie zrobili na moim miejscu ?

Dodam, ze pisalismy ze soba pol roku przed jej ciaza i wyznalismy sobie, ze sie kochamy

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 23 cze 2013, 13:53
wyznalismy sobie, ze sie kochamy

Wyznania wyznaniami , a rogi rogami.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 23 cze 2013, 13:58
Wiem, a jesli nie klamala to co?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 23 cze 2013, 14:13
Nie znam jej , nie znam Ciebie , ani Waszych głębokich relacji. Może nie kłamała ,,, nie wiem . Fakt pozostaje faktem ,że,,, . W zdrowym Związku to Ty powinieneś ze swoją kochającą Kobietą wychowywać swoje dziecko. Nie mówię ,że ja sam nie został bym z Nią . To zależy od wielu rzeczy,,, ale w moim przypadku chyba najbardziej od tego jak mocno czułbym sie samotny i czy były by widoki na Coś lepszego. Masz dopiero 22 lata , to niewiele. Musisz dobrze rozważyć wszystkie za i przeciw i podjąć mądrą decyzję i byc w niej konsekwentny ,a dziecko wtedy kochać jak swoje , Wwóz , albo przewóz , bez bocznych uliczek. Ja tak to widzę.

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 23 cze 2013, 14:38
To wszystko jest strasznie ciezkie. Kocham ja. Jest wspaniala dziewczyna, ale wszystko ulozylo przeciw nam...
Woz albo przewoz, nie ma bocznych uliczek. Musze to wszystko jeszcze raz dokladnie przemyslec

Dziewczyna w ciazy

przez ameliaa 23 cze 2013, 15:03
Przemyśl to sobie jeszcze raz, jesteś młody, nie sądzisz, że chcesz na siebie wziąć zbyt dużą odpowiedzialność "w ciemno"? Tu już nawet nie chodzi o to, że ona jest w ciąży, tylko wasze relacje nawet nie są na etapie związku z tego co piszesz (być może ja źle zrozumiałam). Trochę tu za dużo znaków zapytania, niedomówień. Jeśli oboje się kochacie to macie jeszcze mnóstwo czasu nie musi to się od razu wiązać z wspólnym mieszkaniem. Ja na twoim miejscu zwolniłabym tempo.

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 23 cze 2013, 15:13
W sumie jestesmy na wczesnym etapie zwiazku. Duzo przesiedzielismy ze soba na skype, mniej sie widzielismy. Ale jak przylatuje do Polski to uklada nam sie bardzo dobrze. Nie wiem czy da sie zwolnic tempo. Ona jest sama kilka tysiecy kilometrow ode mnie. Bedzie miala dziecko za pol roku. Jej ojciec wygania ja z domu, mowi ze sie puscila, ze jest szmata. Uderzyl ja nawet, przez co miala komplikacje i wyladowala na 2 dni w szpitalu. Ona nie wie co ma robic. Mowi, ze w koncu tego nie wytrzyma. Jezeli ja ja tutaj sciagne to spale za soba duzo mostow. Jej rodzice napewno nie beda zadowoleni, moi tak samo. Nie jestem w zaden sposob od nich uzalezniony, ale chcialbym zeby moja dziewczyna miala dobre relacje z moja rodzina.

Dziewczyna w ciazy

przez ameliaa 23 cze 2013, 19:16
A jak długo macie ze sobą taki kontakt? We wczesnym etapie poznajemy głównie zalety drugiej osoby, nie wiesz jak będzie jak zamieszkacie razem. Biorąc pod uwagę odległość sprawa się komplikuje.Co jak okaże się, że mieszkanie razem was przerasta i to nie do końca miłość a w jakimś stopniu też sentyment? Dlaczego nie wiesz czy możliwe jest zwolnienie? Jeżeli na prawdę cię kocha to zrozumie, że to dzieje się za szybko i wcale nie musi znaczyć zerwania-zwłaszcza, że piszesz, że kochacie się. Ona również musi nauczyć się radzić sobie w końcu za niedługo będzie odpowiadać nie tylko za siebie-właściwie już tak jest. Są różne formy pomocy dla takich kobiet, poza tym dochodzi to, że mówiła, że kocha już wcześniej ale jednak zaszła w ciąże. Wiesz może też być tak, że szuka faktycznie jakiejś ostoi, opieki a ty jesteś łatwym kąskiem. Tylko pomyśl czy nie za dużo ty chcesz poświęcić. Twoje życie zmieni się i to o 360 stopni, tu już nawet nie chodzi o zdanie innych na ten temat (rodzina powinna zrozumieć) ale nie możesz brać odpowiedzialności za cudze błędy.

-- 23 cze 2013, 18:22 --

Nawet jeżeli planujesz pozostanie za granicą na stałe to i tak powinna poczekać. Swoją drogą to jest trochę dziwne, że jest w stanie teraz wszystko tu zostawić i jechać do ciebie twierdząc, że cię kocha ale skoro mówiła to zanim zaszła w ciąże to dlaczego w ogóle do tego doszło. Na twoim miejscu na prawdę opóźniła bym zamieszkanie razem, bo jeżeli powiesz, że chcesz poczekać jeszcze a ona tego nie zrozumie to już możesz być pewien, że chce cię wykorzystać. Chociaż to, że się wkurzy to pewne ale powinno jej przejść.

Dziewczyna w ciazy

przez Lord Kapucyn 23 cze 2013, 19:23
Dla mnie sprawa jest prosta. Zakochałeś się, jesteś na fenyloetyloaminowym haju, masz klapki na oczach, widzisz wszystko przez różowe okulary. Nie masz trzeźwego osądu sytuacji, nie patrzysz na to racjonalnie. Może się okazać, że jak burza hormonów opadnie to obudzisz się z ręką w nocniku, z olbrzymim zobowiązaniem.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 23 cze 2013, 19:27
Dla mnie sprawa jest juz przesądzona . Jak się znowu śmiertelnie nie pokłócą to Chłopak weżmie ja do siebie. I może to i dobrze , przynajmniej sam nie będzie w dzień ,a noce może będzie mial intensywne. Jak się Mały /a urodzi nuda mu nie grozi . W sumie to musi obserwować bacznie dziewczę , czy to nie jest ta z puszczalskich , co maja to we krwi i inaczej nie potrafią.
I puki co nie wiązać sie na papierze , żeby w razie czego kopa w dupę na zapęd i do Polski.

Dziewczyna w ciazy

przez Monar 23 cze 2013, 19:33
Moim zdaniem było jej źle w tym obecnym związku, bo facet ją bije itp. Poszukała naiwniaka, który ją utrzyma i będzie dla niej lepszy... Nie wiem, tak to wygląda. Jakby nie kochała, a szukała lepszych warunków do życia. W końcu nie tylko dla siebie... A dla swojego dziecka również.

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 23 cze 2013, 19:51
Poszukała naiwniaka, który ją utrzyma i będzie dla niej lepszy... Nie wiem, tak to wygląda.

no i naiwniak sie znalazł :lol: . Wcalę się jej nie dziwię,że teraz kombinuje jak tylko potrafi . Pewnie wymyśla ,z tym pobiciem przez tatusia, szpitalem pobiciem i inne drastyczne sprawy przedstawia ,żeby ją zabrał z tej nory jak najszybciej . Jest nieuczciwa coś mi się zdaje , ale szansę ma i głupia nie jest , to musi ja wykorzystać . Może nawet tak samo bym się zachowywał na jej miejscu. Kto po kilkunastu latach będzie pamiętał co kto komu powiedział.

Dziewczyna w ciazy

przez linka 23 cze 2013, 19:54
Bardzo łatwo wam idzie ocenianie innych i dorabianie sobie historii ......... jechać po kimś takimi stereotypami.... eh...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Dziewczyna w ciazy

przez Hans 23 cze 2013, 20:00
Podzielam zdanie Przedmówców/Przedmówczyń. Panna szuka frajera, to raz, widzieć się od czasu to czasu - wszystko wygląda wspaniale, gorzej, jeśli trzeba ze sobą zamieszkać i wtedy w praniu wyjdzie prawdziwa twarz tej relacji. A dodatkowo ja takie małego, nie mojego dziecka bym nie chciał w domu widzieć. No ale to ja, a nie Ty.
Feed your head
Feed your head

Sortuj wg