Była dziewczyna mojego chłopaka

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez TAO 23 cze 2013, 19:35
troche to moim zdaniem nierozsadne, ze grzebiesz sie w jego poprzednim związku, bo jak widzisz to Ci nie słuzy.
On tez powinien Ci tego oszczędzić ale faceci dojrzewają nieco póxniej niż kobiety...
Noo facet... chmmm nie ma się co nad nim zastanawiać.
Obserwuj siebie, i inwestuj w swoja godność. :D
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez Hans 23 cze 2013, 19:53
Jak tak sobie czytam to widzę, że będzie mocno bolało jak się rozstaniecie.
Feed your head
Feed your head

przez ameliaa 23 cze 2013, 19:59
Można być z kimś nie kochając. Ich związek się skończył jak już wiesz on go skończył. TAO ma racje, daj sobie spokój z konfrontacją i postaraj się nie myśleć o tej dziewczynie. Ona może mieć do niego uraz, że ją zostawił dla jakiejś małolaty (bez urazy) ale ona tak pewnie myśli, więc będzie chciała pokazać ci, że jest lepsza. Możliwe też, że na tym zdjęciu akurat lepiej wyszła, w końcu jego wycięła prawda? A poza tym odpuść ją sobie, nie wchodź na jej profil w ogóle, bo nie potrzebie sobie w głowie mieszasz a to się może nie fajnie skończyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 23 cze 2013, 21:14
Fajnie sie dogadujecie, zamieszkacie razem to sie okaze. Natomiast z tego co piszesz, to wiadac ze mu na niej zalezalo, skoro dopiero niedawno usunal fotki zprofilu, jest z Toba i trzyma na widoku fotki swojej bylej? Jakis niepowazny. Tak samo spotyka swoja byla i sobie z nia gada, bez sensu. Ty lepiej trzymaj go na dystans, niech poczeka, a przy okazji do czasu jak zamieszkacie razem.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez ananas 24 cze 2013, 15:26
Z tymi fotami się zgadzam, ale on twierdził, że nie będzie zachowywał się jak dzikus i udawał, że się dopiero urodził. Mówiłam mu to samo, że to niepoważne. Dopiero jak się o to wykłóciłam to je przejrzał i stwierdził, że mam rację i mu się mnie szkoda zrobiło. No bez jaj.

-- 24 cze 2013, 16:46 --

Hans,
czemu zakładasz rozstanie się? ;) pesymistką zawsze byłam, ale bez przesady!

-- 24 cze 2013, 17:29 --

agusiaww,
nie wiem czy mu na niej zależało, skoro jej nie kochał i jak się związaliśmy, to jej o mnie opowiadał jaki szczęśliwy i zakochany i w ogóle hajtać się chce :D Mówił mi, ze próbował ratować to kiedyś, ale to było bez sensu, bo bez uczucia nic nie wskóra. Wiem, że mu na mnie zależy, jak mam "doły" i płaczę wieczorami to się nie denerwuje i mnie wspiera. Poszukał nawet dla mnie psychologów w moim mieście. Jest naprawdę świetnie między nami. Tylko boli mnie jego były związek z racji długości jego trwania, ich zdjęć (których de facto już nie ma, ale pamięć do bolesnych rzeczy mam dobrą) i zachowania tej laski. Może z tego "wyrosnę", a może nie.

przez TAO 24 cze 2013, 17:51
obawiam się, ze jak tak dalej pójdzie to zgotujesz sobie i jemu piekło. :hide:
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez ananas 24 cze 2013, 18:36
Też się boję. Nie wiem za bardzo co z tym zrobić. Jak siebie nakierować na pozytywy, a nie na jego przeszłość.

przez agusiaww 24 cze 2013, 21:17
ananas, po prostu daj sie z tym na spokoj, ale pamietaj ze nie mozna sie dac pomiatac facetowi. Co to znaczy ze dzikus, to jest prosta pilka, jest z Toba to nie trzyma na profilu fotek bylej i tyle. Natomiast co on Ci mowi, to wiesz trzeba patrzec przez palce, bo to roznie bywa. Tak samo ze slubem, do dwoch lat a szczegolnie jak sie mieszka oddzielnie, to jest przewaznie lepiej bo wiele problemow, sie da unikac. I to jest okres głownie namietnosci dopiero pozniej sie zauwaza wady. Na przyszlosc miej dystans do tego co mowi facet jakikolwiek: miej dystans do jego przyszlosci, wymagaj szacunku: czyli zmiata z profilu fotki swojej bylej od razu itd. Trzeba sobie powiedziec, ze to taki fakt, ze byl w zwiazku i tyle, jak bedzie dalej to czas pokaze, powodzenia.

przez ananas 25 cze 2013, 11:22
agusiaww,
dziękuję Ci bardzo :) Ostatnio dałam mu konkretnie do zrozumienia, że mi się to nie podoba. Teraz jestem bardziej stanowcza jeśli chodzi o te sprawy. Wychodzi nam to na dobre. A w szczególności mi, bo czuję się silniejsza. Teraz on robi sobie nawet jaja, że za rok robi przyjęcie z okazji bycia razem 1,5 r ;) Zauważyłam, że żarty z tego pomagają mi nabrać dystansu i skupić się na nas, a nie na przeszłości.

przez darioK 26 cze 2013, 09:15
ananas, jak masz 18 lat to faktycznie 1,5 roku bycia ze sobą może wydawać się dużo (w odniesieniu do jego byłej), ale ludzie bywają razem i 5 lat, zrywają i potem niewiele ich łączy, więc skoro jest z Tobą i Cię kocha, to główka do góry!
Zdjęcia na portalu czasami zostają, bo komuś się nie chce po kasować. Ja się ostatnio przypadkiem skapnąłem na randce (!), kiedy dziewczyna zaproponowała, żebyśmy pokazali sobie jakie wizytówki itd. mamy w portfelu, że mam zdjęcie byłej 2 lata po końcu związku. Po prostu o nim zapomniałem...

Pozdrawiam i gratuluje znalezienia miłości ;)

przez Candy14 26 cze 2013, 11:18
Zauważyłam, że żarty z tego pomagają mi nabrać dystansu i skupić się na nas, a nie na przeszłości.

:great:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez element 26 cze 2013, 11:54
Musisz zmienic swoje myslenie troszeczke. Nie ma ksiecia na bialym koniu ktory cale zycie czekal na milosc, ktory przyjedzie po Ciebie i porwie Cie na koniec swiata;). Rzeczywistosc jest troszeczke gorsza zamiast ksiecia moze byc Wojtek ktory ma "12" lat i szuka kolegow i kolezanek itp itd. Nie o to mi chodzi. Poprostu pomysl sobie teraz tak. Co ja moge w tej sytuacji zrobic, odpowiedz jest prosta nic.... Czasu nie cofniesz chyba ze skonstruujesz jakas maszynke to ja chetnie tez bym do niej wsiadl i troszeczke w czasie sie cofnal. Ale narazie takich rzeczy nie ma. Jedynym wyjsciem jest zaakceptowanie tego ;). Co z tego ze kiedys kogos mial jezeli jest z Toba szczery i Cie kocha to to nie jest wazne... Wiekszosc partnerow mialo kogos wczesniej..
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

przez ananas 26 cze 2013, 13:26
darioK, trochę fail z tym zdjęciem :D Ale pewnie masz rację. On też mi mówił, że zapomniał i właściwie miał te zdjęcia gdzieś, a ja strasznie przeżywam. Jednak tak jak piszę, nabieram dystansu :)

element, dla kogoś praktycznie bez doświadczenia, to to, że on miał kogoś boli niestety. Faktycznie, czasu nie cofnę. Staram się o tym nie myśleć, a jak już to na zasadzie pozytywnych rzeczy, np tego, że z nią o zamieszkaniu razem nie rozmawiał ani o większych planach.

W sumie jak tak piszę tutaj i czytam Wasze odpowiedzi, to zauważam, że te moje zmartwienia są idiotyczne :D To był jednak dobry pomysł z napisaniem tutaj :)

przez agusiaww 26 cze 2013, 20:36
Nie do konca idotyczne, wchodzisz dopiero w zwiazek i lepiej czasami spojrzec na swoje zycie z innej strony co nie znaczy, ze trzeba zaraz robic tak jak ktos powie/napisze.

-- 26 cze 2013, 19:36 --

Nie do konca idotyczne, wchodzisz dopiero w zwiazek i lepiej czasami spojrzec na swoje zycie z innej strony co nie znaczy, ze trzeba zaraz robic tak jak ktos powie/napisze.

-- 26 cze 2013, 19:36 --

Sortuj wg