Nienormalna sytuacja z drugą osobą.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez *Wiola* 01 cze 2013, 19:02
Kestrel, Obawiam się ,że obuch by się rozwalił na tak zakutym ,,,, ;)
Moderator

przez Arhol 01 cze 2013, 19:03
*Wiola*, Właśnie o tym mówię,podobno niektóre rzeczy twardsze są od najlepszej stali
Tu jest tak samo :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Ferdynand k 01 cze 2013, 19:06
*Wiola* napisał(a):Kestrel, Obawiam się ,że obuch by się rozwalił na tak zakutym ,,,, ;)

eksploduje na kwarki raczej (grzybek ogromny wybuch)
nawet nie jądro atomów ale same nukleony też rozerwie :lol:
albo imploduje w czarną dziurę :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 01 cze 2013, 19:11
wykończony napisał(a):
*Wiola* napisał(a):Kestrel, Obawiam się ,że obuch by się rozwalił na tak zakutym ,,,, ;)

eksploduje na kwarki raczej (grzybek ogromny wybuch)
nawet nie jądro atomów ale same nukleony też rozerwie :lol:
albo imploduje w czarną dziurę :lol:

Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Bonus 01 cze 2013, 21:43
Ja to wszystko rozumiem, tylko z mojej strony, nie mam żadnych problemów z relacjami z płcią przeciwną. Mam dobre postępowanie w życiu i nie jestem jakiś głupi, żebym tego nie miał. Takie problemy, jakie ja mam, nie muszą kierować mnie na psychoterapię.
Wielu młodych ludzi ma podobne problemy i nie każdy wymaga psychoterapii. Nie przesadzajmy. Z takimi problemami, życiowymi, samemu trzeba sobie radzić, ale zawsze będzie trudno.
Wracając do "relacji z dziewczynami", ja nie miałem żadnych problemów z nawiązaniem znajomości i utrzymaniem jej. Nie trafiałem po prostu na odpowiednie dla mnie dziewczyny. Ale problemy tworzyły się przez zachowanie niektórych dziewczyn. A dziewczyny, które zachowywały się normalnie, były w porządku, z innych powodów mogły zakończyć kontakty.
Ale mimo tego, ja znam do tej pory, ze dwie koleżanki, które mieszkają blisko mnie, tyle że nie mam z nimi bliskich relacji, a jedna to jest w związku, chyba małżeńskim. Co niektórzy tutaj, nie znając mnie, piszą w taki sposób, jakby mnie dobrze znali.
Nawet nie wiedzą, jakie ja miałem kontakty i relacje z dziewczynami. Ale próbuję to tłumaczyć, tylko że to chyba nie trafia?

-- 01 cze 2013, 20:50 --

A czy psychoterapia odmienia komuś życie materialne na lepsze? Zmienia miejsce zamieszkania do lepszego miejsca? Czy tam są takie możliwości, że po takiej psychoterapii, będę miał możliwość wyjeżdżać sobie na wczasy i do tego będą mi fundowali finansowo te wczasy?

-- 01 cze 2013, 20:58 --

Nie mam problemów z ludźmi, nie boję się ludzi, często przebywam między ludźmi, z rodziną u której trochę siedziałem, aby nie przebywać samemu w domu.
Więc jak ktoś tutaj może mi napisać, że "problem jest we mnie", kiedy takich problemów nie mam? Inne problemy, jakie mam, nie przeszkadzają mi w relacjach z ludźmi. Ja nie jestem socjopatą, który ma problemy z zachowaniem w społeczeństwie. Mnie takie coś nie dotyczy i na szczęście.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Saraid 01 cze 2013, 22:06
Bonus, Skoro nie masz problemów do jasnej .......to po co zakładasz watek?
Ty czytasz sam siebie?przeczytaj sobie ten swój przydługi post serio no serio nie masz problemów z pisaniem głupot chyba tylko.
Saraid

przez Bonus 01 cze 2013, 22:11
I ja zawsze staram się pracować nad sobą, ale nie za bardzo mam nad czym, bo takich problemów, jakie mi tu przedstawiono, to nie mam.
Mam inne problemy, które wynikają z sytuacji materialnej, a poza tym, to: samotność, brak możliwości na zmianę życia. A chyba psychoterapia, bardziej skupia się na sprawach psychologicznych i psychicznych, tak? Czyli: głęboka depresja, jakieś zaburzenia psychiczne, nerwica? Lęki? Ja tego nie mam. Kiedyś miałem depresję i byłem nerwowy, ale już się wyleczyłem z tego gówna.

-- 01 cze 2013, 21:19 --

Zakładam wątek, bo mam takie prawo. A coś nie pasuje? A co, ludzie bez takich problemów, to zawsze mają szczęście w relacjach z płcią przeciwną? Tak nie jest.
Jest dużo, porządnych, mądrych ludzi, którzy wcale nie mają problemów ze sobą i ze swoim życiem, a też są samotni i sami, bo brakuje im w tych sprawach szczęścia. Ludzie bogaci, niektórzy, są samotni i nie mają szczęścia. Problem leży w innym punkcie.

-- 01 cze 2013, 21:26 --

Ja się potrafię przystosować do społeczeństwa. To nie jest dla mnie żadnym problem. Jestem normalnym i spokojnym człowiekiem.
A ja nie będę zwracał uwagi na głupie uwagi. Ocenia się ludzi, których się dobrze zna.

przez inbvo 01 cze 2013, 22:30
Ja się potrafię przystosować do społeczeństwa. To nie jest dla mnie żadnym problem. Jestem normalnym i spokojnym człowiekiem.
A ja nie będę zwracał uwagi na głupie uwagi. Ocenia się ludzi, których się dobrze zna.
xD to masz problem. bo się standardowy staniesz... xD
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Bonus 01 cze 2013, 22:36
Kto, ja mam problem?
To chyba dotyczyło kogoś innego?

przez inbvo 01 cze 2013, 22:38
Bonus, ok, pomyliłem się, Ty nie możesz mieć jednak tego problemu. Ty jesteś niestandardowy. mój błąd

przez Saraid 01 cze 2013, 22:39
Bonus napisał(a):Kto, ja mam problem?
To chyba dotyczyło kogoś innego?

Tak ja mam problem dlatego załozyłam ten wątek.
Saraid

przez inbvo 01 cze 2013, 22:40
Saraid, ale chyba chodziło o to co ja napisałem...

a reszty to nie wiem :P

przez Saraid 01 cze 2013, 22:43
inbvo napisał(a):Saraid, ale chyba chodziło o to co ja napisałem...

a reszty to nie wiem :P

Wiem ;)
Saraid

przez inbvo 01 cze 2013, 22:44
ale ja już nic nie wiem...
czy ktokolwiek coś wie?????

Sortuj wg