To przez to jestem na nią wściekły

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 17 maja 2013, 23:31
to powinna czasami pomyśleć o moich potrzebach.

generalnie sie z tym zgadzam ale jezeli Twoje czasami jest co drugi dzien to ma prawo odmowic
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kalebx3 17 maja 2013, 23:32
Ciekawe jakby Ona zaspiewała , jakby miała się tak męczyc jak On ( przy ukochanym facecie zero czułosci) . Zresztą wierzę ,że z czasem to ona będzie bardziej chciała niż jej facet i wtedy poczuje ...TO SAMO.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez szeps 17 maja 2013, 23:37
Ale czy ja chcę co dziennie aby mi robiła? Jeśli od jakiegoś czasu nie doszedłem, a ona nie ma ochoty i nie widzę aby coś się miało zmienić to chyba mam prawo wymagać aby co na 3 dni mi robiła.

W ogóle napisałem jej, że skoro nie chce masażu mi robić to poproszę koleżankę, że nie bd się zmuszała do tego, a ja będę miał to czego chcę.

Zaś ona napisała "No poproś może jeszcze o zrobienie loda, co?"

Sama mi żadnego masażu nie zrobi, a zabrania by inna dziewczyna ...

Kiedy jej to wytknąłem, jej odp

No jak bd ci robic masaz to popros ja jeszcze o chodzenie co, bo ja ci potrzeba nie bd jak ona mnie wyreczy we wszystkim

Nie rozumiem jej

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 17 maja 2013, 23:39
to chyba mam prawo wymagać aby co na 3 dni mi robiła.

nic nie masz prawa wymagac..w ogole nie widze zwiazku gdzie sie wymaga..moszna co najwyzej poprosic
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez abraxas 17 maja 2013, 23:40
szeps, pomyśleć o Twoich potrzebach może, ale nic nie musi, tak samo jak Ty nic nie musisz. Wymagać to możesz od kogoś podwładnego, a to jest związek, więc chyba Ci się coś pomyliło.
Widać przestaliście się dogadywać, więc zamiast martwić się swoim niezaspokojeniem i nazywać dziewczynę egoistką, pogadaj z nią. Jest jakaś granica w mówieniu "nie chcę", widocznie ma jakiś problem.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez Kalebx3 17 maja 2013, 23:41
W ogóle napisałem jej, że skoro nie chce masażu mi robić to poproszę koleżankę, że nie bd się zmuszała do tego, a ja będę miał to czego chcę.

Tutaj przesaaaadziłes mocno,,, i chyba masz teraz masz za swoje. Niepowinienes tak mówić , bo nawet to chamskie było.

przez Candy14 17 maja 2013, 23:43
Moze zniecheciles ja swoja nachalnoscia? seks to cos co ma sprawiac przyjemnosc obu stronom a nie tylko jednej i byc wymuszony

przez deader 17 maja 2013, 23:43
Tak sobie poczytuję tą dyskusję i ja to widzę tak że po prostu do siebie nie pasujecie pod tym względem. Też tak miałem kiedyś z jedną dziewczyną, nigdy jej się nie chciało. Czego ja nie rozumiem, no bo seks jest w końcu zajebiście fajny. Każdy normalny człowiek lubi seks. I tak jak na przykład lubię czekoladę i każdego dnia mógłbym sobie jedną tabliczkę pożerać z chęcią, tak samo z seksem, czemu nie chcieć tego codziennie? OK, rozumiem pojedyncze przypadki kiedy się nie może, bo nie wiem, choruje się, kaca się ma, depresję, miesiączkę. Ale poza takiego typu wyjątkami to nie pojmuję takiego wstrzemięźliwego zachowania.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez szeps 17 maja 2013, 23:44
Ale nie widzę nic złego by koleżanka mi robiła masaż. Skoro dziewczyna nie chce, to czemu nie może mi zrobić ktoś inny?

To dziewczyna głupio gada, sama nie zrobi, bo nie chce, mnie plecy bolą to mam się męczyć, a ktoś inny też nie może bo się jej nie podoba.

Znowu wychodzi egoizm, że musi być po jej.

przez Candy14 17 maja 2013, 23:45
I tak jak na przykład lubię czekoladę i każdego dnia mógłbym sobie jedną tabliczkę pożerać z chęcią,

a gdyby Ciu te czekolade ktos codziennie wpychal do gardla czy masz na nia ochote czy nie?

przez szeps 17 maja 2013, 23:47
Ale ona straciła chęć na seks.

W ogóle co do masażu, bolą mnie plecy, nie mogę się wyprostować, mam się męczyć bo jej się nie chce? Czy ja wymagam by mi ciągle masowała?
Czy tylko na tę chwilę bo plecy mnie bolą

przez Kalebx3 17 maja 2013, 23:47
masaż to jednak jakas erotyka , przynajmniej jej odcień.
zablokowalo się dziewczę

przez szeps 17 maja 2013, 23:53
Przecież nie wymagam by mi często masaż robiła, bolą mnie plecy i to dziwne, że dziewczyna ignoruje to, że mnie boli, woli mieć lenia niż mi pomóc.

przez deader 17 maja 2013, 23:56
Candy14 napisał(a):
I tak jak na przykład lubię czekoladę i każdego dnia mógłbym sobie jedną tabliczkę pożerać z chęcią,

a gdyby Ciu te czekolade ktos codziennie wpychal do gardla czy masz na nia ochote czy nie?

No właśnie tu jest pies pogrzebany bo ja uwielbiam czekoladę, nikt mi jej na siłę wciskać by nie musiał, bym się cieszył że mnie ktoś zarzuca czekoladą :) Może dlatego że jestem hedonistą, lubię wszystko co sprawia przyjemność, w dużej ilości. Mógłbym cały dzień spędzić jedząc czekoladę, pieprząc się, paląc fajki i pijąc wino. Jakbym wierzył w istnienie nieba, to tak by ono wyglądało :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg