Manipulantka

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Manipulantka

przez Starkiller 18 maja 2013, 12:05
Nie chodzi o to ze była mi cos winna tylko o to ze manipulowania swoim zachowaniem moja osobę bawiąc się uczuciem skutkiem czego się meczylem. Zresztą nie o to w tym temacie mi chodzi. Zastanawia mnie tylko jej bojowe nastawienie wobec mnie bo wiem ze ten tekst celowo miał mnie wkurzyc bądź sprawić bym poczuł się źle. Tak jakbym wyrządził jej wielką krzywdę. I owszem niech robi co chce, ale ja sobą nie dam pomiatac :)

Manipulantka

przez agat 7 18 maja 2013, 12:59
Ja myślę ,że ona ewidentnie lubi być adorowana , skupiać na sobie uwagę mężczyzn i niestety też grać ich uczuciami :twisted: . Jej aktualna postawa wobec Ciebie wynika właśnie z urażonej dumy , najbardziej boli ją Twoja( udawana?) obojętność . Nie szukaj winy w sobie , bo się zadręczysz , tu zapewne nie ma logicznego uzasadnienia i powodów , ona jest zaczepna wobec ciebie , bo w ten sposób chce Cie ukarać , za to że ją lekceważysz i chce ponownie zwrócić Twoja uwagę na siebie . Nie daj się wciągnąć w jej grę , bo znowu będziesz przez nią cierpieć.

Manipulantka

przez Starkiller 18 maja 2013, 13:40
Oj nie nie, to nie jest udawana obojętność. Wiem że tak to może być odbierane bo robię duży hałas na forum ,jednak w momencie gdy ona mnie obraziła publicznie z poziomu neutralnego poczułem tym razem JA urażoną dumę a nie pozwolę sobie na to by ktoś przez kogo ledwo powstałem jeszcze śmiał mnie karać. Ona albo ma ograniczony do minimum pogląd na okoliczności, kto tu był tym złym, albo jest tak zimną suką że aż sam nie dowierzam. I czego ona się spodziewa chcąc w ten sposób zwrócić moją uwagę na sobie?? Że napiszę do niej przejęty o co jej chodzi i że przepraszam? Chyba oszalała do reszty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg