"zimny drań"

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

"zimny drań"

przez ona* 02 maja 2013, 17:01
Tak jak ktoś wcześniej napisał, że często to jest lep na kobiety. Kobiety, które ,,lubią" oswoić takiego faceta, często je taki typ faceta pociąga, chcą pokazać, jakie są dobre i poradzą sobie nawet i z takim mężczyzną ;)

Chyba tak wlasnie mam, jakas dziwna potrzebe nawracania na dobra droge przy okazji gubiac siebie.
Z drugiej jednak strony tacy faceci sa cool i to przyciaga, nie jest nudno, nie ma rutyny, mozna przezyc przygode. Poza tym taki typek jest czesto atrakcyjny fizycznie co zreszta sprawia, ze on sam czuje sie wtedy podwojnie pewnie. A ja mam do tego typowo meska ceche - jestem wzrokowcem.

"zimny drań"

przez niewidoczny 02 maja 2013, 18:08
Jakby to było pod kontrolą to jeszcze ok, ale można sie na tym ostro przejechać. Czasem to za głęboka woda... Ale są też osoby pośrednie, co są bardziej ułożone, ale nie nie nudne. Sęk w tym je znaleźć ;)
niewidoczny

"zimny drań"

przez Pieprz 04 maja 2013, 21:02
Nie oceniając, tacy mężczyźni łatwo ,,psują" kobiety, przez co - późniejsi partnerzy albo użerają się z tym, że kobieta jest uprzedzona, nieufna, traktuje z góry albo im pomagają przewartościowując przekonania ;)

ta buźka tu nie pasuje, to jest bardzo smutny fakt
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

"zimny drań"

przez ona* 05 maja 2013, 12:00
Mushroom, moze i smutny ale wszystko zalezy od faceta od tego czy bedzie chcial nad soba popracowac czy nie, nie ma czarodziejskiej rozdzki

"zimny drań"

przez Candy14 05 maja 2013, 12:53
Nie ma zadnej pewnosci ze facet bedzie chcial...nawet jezeli to deklaruje dla swietego spokoju albo ze strachu przed zostaniem samemu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

"zimny drań"

przez ona* 05 maja 2013, 21:12
Hm..chyba faktycznie lepiej sie trzymac od takich ludzikow z daleka...

Sortuj wg