Odezwie się?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Odezwie się?

przez BlackHeart12 19 kwi 2013, 18:34
chlopak jest starszy o rok , problem w tym ze on ma tel w orange a ja w plusie wiec nie mozemy ze soba w sumie gadac bo sciaga kase, pisalismy chyba ze 3 razy i tyle oczywicie ja pierwsza pisalam a on do mnie co sie stalo ze napisalam ale mniejsza o to. poprstu chcialabym jakies zaangazowanie rowniez z jego strony , nie wiem dlaczego on do mnie nie pisze , i nie pisze tez o tym zeby sie spotkac czy cos. jest teraz w klasie maturalnej wiec raczej wgl sie juz nie spotkamy... dzis go widzialam prawdopodobnie on mnie tez szedl z kolegami do sklepy , nie napisal uznalam ze tez nie napisze to nie ma sensu..

Odezwie się?

przez niewidoczny 20 kwi 2013, 02:44
Zgadzam się z trzema ostatnimi wyrazami.

Jak nie pisze to mu nie zależy. A Ty też czasem też byś mogła napisać i bezpośrednio powiedzieć co Cię gryzie.
niewidoczny

Odezwie się?

przez BlackHeart12 20 kwi 2013, 08:37
niewidoczny napisał(a):Zgadzam się z trzema ostatnimi wyrazami.

Jak nie pisze to mu nie zależy. A Ty też czasem też byś mogła napisać i bezpośrednio powiedzieć co Cię gryzie.

nie raz pisalam chlopakowi co mnie gryzie to potem jeszcze bardziej mial mnie gdzies a pierwsze sie bawil ze mna jak z zabawka wiec raczej tego nie zrobie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Odezwie się?

przez Lux24 20 kwi 2013, 12:32
Nie wiem jak długo się znacie i jaki charakter ma ta znajomość, ale jeśli pisaliście dopiero 3 razy to możesz jeszcze ze 2 razy napisać pierwsza. Jeśli jednak nadal inicjatywa będzie tylko po Twojej stronie, daj sobie spokój.

Odezwie się?

przez Monar 20 kwi 2013, 15:35
BlackHeart12, Nie wierzę, że chodzisz do szkoły średniej (a wg tego co napisałaś - tak właśnie jest). Jeśli masz 17\18 lat, to jesteś już dużą dziewczynką i takie teksty typu "kocham, ale mi nie zależy" a raczej "lubię go, ale jeśli on mnie nie lubi, to ja też go nie lubię" ( żeby nie było, że wzięłam to z nie wiadomo skąd: "nie napisal uznalam ze tez nie napisze to nie ma sensu..") to po prostu czyta niedojrzałość... To, co czujesz, nie jest na pewno miłością, więc nieważne, czy chłopak się odezwie, czy też nie - może musisz po prostu dojrzeć na jakikolwiek związek...

Sorry, że tak ostro, ale przeraziłam się, bo myślałam, że napisała to 12 latka - wtedy ewentualnie mogłabym coś poradzić, ale w tym wypadku... :roll:

Odezwie się?

przez JużTuByłem 23 kwi 2013, 14:43
Generalnie masz być zimną su.ką i nie rozklejać się z błahych powodów.J/w jakbyś była w związku, to pewnie na każdym kroku zazdrość.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

Odezwie się?

przez finalriot 25 kwi 2013, 21:05
niewidoczny napisał(a):Jak nie pisze to mu nie zależy.

Oj nie zawsze, często faceci sprawdzają jak dana dziewczyna się zachowa. Jeżeli jest obojętna a wcześniej go zaintrygowała to napisze, na facetów często lepiej niż słowa, działa brak kontaktu bo tracą grunt pod nogami i czują że tej dziewczynie aż tak nie zależy i żyje swoim życiem, przez co automatycznie zaczyna im zależeć. :D Dla mnie nie ma to zupełnie sensu, no ale dowiedziałam się że tak to właśnie bywa. :mrgreen:
"Talitha kum, mówię Ci dziewczynko wstań, wcale nie umarłaś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci."

Odezwie się?

przez depresyjny86 25 kwi 2013, 23:53
często faceci sprawdzają jak dana dziewczyna się zachowa. Jeżeli jest obojętna a wcześniej go zaintrygowała to napisze, na facetów często lepiej niż słowa, działa brak kontaktu bo tracą grunt pod nogami i czują że tej dziewczynie aż tak nie zależy i żyje swoim życiem, przez co automatycznie zaczyna im zależeć.

Jak ja uwielbiam jak ktoś tak ładnie generalizuje :twisted: :smile:
:)

Odezwie się?

przez finalriot 26 kwi 2013, 21:02
depresyjny86, kurde, napisałam że często tak jest. :D
Oczywiście istnieją wyjątki od reguły, ale to że facet nie pisze, wcale nie musi oznaczać że mu nie zależy. Faceci też nie chcą wyjść na zdesperowanych i za bardzo się angażować na początku, tak mi się wydaje. :mrgreen:
"Talitha kum, mówię Ci dziewczynko wstań, wcale nie umarłaś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci."

Sortuj wg