co robic?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

co robic?

przez zmienny 14 kwi 2013, 23:57
ale ja w sumie nie weim, czy go kocham. bycie z nim to jakby oszukiwanie samej siebie.

to sie zle dla niego skonczy :pirate:
zmienny

co robic?

przez Pieprz 15 kwi 2013, 00:28
Lunaria napisał(a):
Mushroom napisał(a):Jeśli się nie boisz to nie żyjesz.

Chyba Cię troszkę poniosło :shock:

na skrzydłach heroinyyyyyyy!!! :uklon:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

co robic?

przez vifi 15 kwi 2013, 00:51
przeniesiono z działu Pozostałe zaburzenia
:lol:
ale ja w sumie nie weim, czy go kocham. bycie z nim to jakby oszukiwanie samej siebie.

Chyba za bardzo słuchasz uczuć, jak by miały ci coś powiedzieć na zasadzie wyroczni. Liczy się to że zgodziłaś się z nim być i tego chciałaś, uczucia będą przychodziły różne. Na forum jest taki temat "Co by było gdybym przestał/a ją/jego kochać....?".
Pozdrowienia z Samotności.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

co robic?

przez oohwowlovely 15 kwi 2013, 06:53
zmienny napisał(a):

to sie zle dla niego skonczy :pirate:

wlasnie tego sie boje najbardziej.
oohwowlovely

co robic?

przez zmienny 15 kwi 2013, 10:56
to znaczy on juz i tak sie zabujal i tak, wiec jak go odrzucisz to bedzie mu przykro, czy to teraz czy za miesiac, raczej tego nie unikniesz. czemu zdecydowalas z nim byc, bo z tematu wynika, ze tylko, ze wzgledu na jego jakies komplementy.
zmienny

co robic?

przez Saraid 15 kwi 2013, 11:11
oohwowlovely, Zanim podejmiesz decyzje zastanów się dobrze,czy go tym nie skrzywdzisz,jesli kogoś bierzemy do swojego życia ponosimy odpowiedzialność za drugiego człowieka także.
Saraid

co robic?

przez anita85 15 kwi 2013, 13:20
Powinnaś zrobić tak jak uważasz a nie być z kimś tylko dlatego żeby go nie skrzywdzić. Takim postępowaniem zranisz go jeszcze bardziej. Także życzę odwagi w podejmowaniu trudnych decyzji.
Usunięto spam z podpisu

co robic?

przez oohwowlovely 15 kwi 2013, 16:31
zmienny napisał(a):to znaczy on juz i tak sie zabujal i tak, wiec jak go odrzucisz to bedzie mu przykro, czy to teraz czy za miesiac, raczej tego nie unikniesz. czemu zdecydowalas z nim byc, bo z tematu wynika, ze tylko, ze wzgledu na jego jakies komplementy.

zgodzilam sie z tego wzgledu, ze go bardzo lubie, jest zajebistym przyjacielem. zreszta jakbyscie tam byli ze mna, tez byscie sie zgodzili. Dzisiaj wyjaznilam sobie z nim wszytsko, ze ja nie jestem ogolnie gotowa na zwiazek, ale dam mu szanse. Wiem, przecze sama sobie -,- on zaczal mnie rozumiec i nie ma mi tego za zle.
anita85 napisał(a):Powinnaś zrobić tak jak uważasz a nie być z kimś tylko dlatego żeby go nie skrzywdzić. Takim postępowaniem zranisz go jeszcze bardziej. Także życzę odwagi w podejmowaniu trudnych decyzji.

wiem, wlasnie ale stwierdzilam,ze jak kazdego bede tak odpychac, to nic nie bedzie z moje zwiazku z kimkolwiek. Musze sie jakos stopniowo oswajac. czas ruszyc do przodu.
oohwowlovely

co robic?

przez Saraid 15 kwi 2013, 17:37
oohwowlovely, nie jesteś gotowa na związek ale dasz mu szanse?coż oby Wam się udało wg mnie najpierw trzeba popracować nad sobą by być gotowym ,a pózniej wchodzić w jakies realacje to uczciwe .
Saraid

co robic?

przez oohwowlovely 15 kwi 2013, 17:43
Saraid, jak moge popracowac nad soba? podaj mi jakis przyklad zebym przestala sie bac zwiazku

-- 15 kwi 2013, 16:48 --

ja juz dzisiaj z nim rozmawialm i mowil,ze nie ma mi za zle nic. więc jakos szczegolnie chyba go nie skrzywdze
oohwowlovely

co robic?

przez qwertz 15 kwi 2013, 17:57
oohwowlovely jesteś młoda daj sama sobie szansę na normalne życie. Kobiece część forum by wiele dała żeby wyglądać tak jak Ty, jesteś młodą, atrakcyjną kobietą i zacznij z tego korzystać idź zabaw się i nie żałuj że czegoś nie zrobiłaś lepiej żałować że się coś zrobiło ;)
Nie bierz opinii ludzi z forum za coś pewnego, za coś co musisz zrobić - NIE UZALEŻNIAJ SIĘ OD OPINII INNYCH OSÓB, serio popełniaj błędy i wyciągaj z nich wnioski. Jesteś młoda wolno Ci, nie jesteś 50 letnią Panią w urzędzie ustatkowaną, z nieposzlakowaną opinią itd. której nie wypada.

oohwowlovely, nie jesteś gotowa na związek ale dasz mu szanse?coż oby Wam się udało wg mnie najpierw trzeba popracować nad sobą by być gotowym ,a pózniej wchodzić w jakies realacje to uczciwe .

Tak niech idzie na terapię od razu najlepiej na długoterminową minimum 10 letnią i po niej będzie wiedziała czego chce, z kim się ma spotykać, komu dawać szansę etc. Przecież to normalne że jak po tygodniu stwierdzi że to jednak nie jest to i mu o tym szczerze powie to nic się nie stanie ma do tego prawo, spróbowała, dała szansę i nie wyszło. Zamiast tego ma się martwić o czyjeś uczucia, o to co będzie za X czas?, serio zlituj się.

co robic?

przez Saraid 15 kwi 2013, 17:58
oohwowlovely, chodzisz na terapie?tam się pracuje nad swoimi problemami to miałam na mysli.On jest zakochany dlatego teraz wszytko mu sie wydaje rózowe ,ale zawsze tak nie będzie nie czarujmy się.
Saraid

co robic?

przez oohwowlovely 15 kwi 2013, 18:07
tak chodze

oohwowlovely jesteś młoda daj sama sobie szansę na normalne życie. Kobiece część forum by wiele dała żeby wyglądać tak jak Ty, jesteś młodą, atrakcyjną kobietą i zacznij z tego korzystać idź zabaw się i nie żałuj że czegoś nie zrobiłaś lepiej żałować że się coś zrobiło ;)
Nie bierz opinii ludzi z forum za coś pewnego, za coś co musisz zrobić - NIE UZALEŻNIAJ SIĘ OD OPINII INNYCH OSÓB, serio popełniaj błędy i wyciągaj z nich wnioski. Jesteś młoda wolno Ci, nie jesteś 50 letnią Panią w urzędzie ustatkowaną, z nieposzlakowaną opinią itd. której nie wypada.
dzieki, pocieszyles mnie :)
oohwowlovely

co robic?

przez zmienny 15 kwi 2013, 20:03
zgodzilam sie z tego wzgledu, ze go bardzo lubie, jest zajebistym przyjacielem.

to nie rokuje dobrze, inaczej by bylo gdybys zgodzila sie bo Ci sie podoba, ale moze z czasem cos wyniknie, poza tym, zawsze jakies doswiadczenie nowe.
zmienny

Sortuj wg