Złość ojca

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Złość ojca

przez Rafka 10 kwi 2013, 13:09
Mój ojciec raczej nie jest zadowolony, że chodzę do lekarza i się leczę. Nie potrafi przyjąć tego że mogę być chora. Czy tez tak macie z swoimi bliskimi, że postrzegają was jako zdrowych a prawda jest zupełnie inna???
Rafka

Złość ojca

przez mark123 10 kwi 2013, 17:00
Mam trochę podobnie. U mnie w rodzinie jak na razie nikt się nie zorientował, że od dziecka mam zaburzenia psychiczne. Moi rodzice raczej nie zgodziliby się, żebym został w pełni zdiagnozowany i się leczył.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Złość ojca

przez Candy14 10 kwi 2013, 17:35
Rafka, ja nie mam bo czy sie lecze czy nie to moja sprawa a nie rodzicow. W koncu naprawiam to co oni spieprzyli i tu mozliwe ze wola nie dopuszczac do siebie mysli, ze byli kiepskimi rodzicami... stad ta zlosc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Złość ojca

przez Rafka 10 kwi 2013, 17:47
rodzice chcą, że by być taka lepszą kopią ich. Chcą być dumni z dziecka dlatego jak popełni się jakiś błąd nie chcą dopuszczać do siebie prawdy.
To jest niezgodne z ich obrazem nas. I tak chodzę do lekarza. Jak chodzę na terapie a ojciec się mnie pyta gdzie idę to mówię: - idę do biblioteki.
Bo już nieraz mi mówił:- po co tam chodzisz.
Rafka

Złość ojca

przez Candy14 10 kwi 2013, 17:52
rodzice chcą, że by być taka lepszą kopią ich.

a my jestesmy jedyni i niepowtarzalni :) Mamy prawo byc tacy jacy jestesmy.. razem z naszymi upadkami i niepowodzeniami
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Złość ojca

przez Rafka 10 kwi 2013, 18:00
mój ojciec nie lubi chodzić do lekarzy.
Rafka

Złość ojca

przez mark123 10 kwi 2013, 18:06
Rafka napisał(a):mój ojciec nie lubi chodzić do lekarzy.

Mój ojciec też nie lubi. Zazwyczaj chodzi tylko na badania okresowe z pracy raz na rok, czasem raz na dwa lata, ale to są takie badania... nieprofesjonalne. Na swoje dolegliwości leczy się domowymi sposobami.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Złość ojca

przez agusiaww 11 kwi 2013, 18:41
Bo tacy ludzie jak Wasi rodzice sa staroswieccy zeby nie powiedziec zacofani. Po prostu dla nich lekarz to tylko wtedy kiedy czlowiek umiera, inaczej nie, bo nie ma potrzeby.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Złość ojca

przez Candy14 11 kwi 2013, 18:45
agusiaww, moze to nie zacofanie ... moze strach zeby przed kims przyznac sie do slabosci

Złość ojca

przez mark123 11 kwi 2013, 21:16
A być może każdy rodzic ma inny powód. Ja mam hipotezę, dlaczego mój ojciec nie chce chodzić do lekarzy, ale to tylko hipoteza.

Sortuj wg